רשת כביסה וילונות

שטיפת וילונות רשת לא צריכה להיות קשה
שטיפת וילונות רשת לא צריכה להיות קשה: השלבים שלמעלה אמורים להשאיר את הווילונות שלך עם ריח רענן ונראה נהדר תוך זמן קצר.

וילונות רשת צריכים ניקוי קבוע כדי לשמור על מראה המיטב שלהם. קרא את המדריך שלנו לקבלת עצות כיצד לשטוף את שלך!

כשזה מגיע לווילונות רשת, תופתעו לגלות כמה אבק ולכלוך יכולים להכיל הכיסויים השימושיים האלה. באופן לא מפתיע, וילונות רשת יכולים לצבור הרבה מאוד אבק ולכלוך לאורך זמן; הם לא רק לוכדים אבק ופסולת המגיעים מבחוץ דרך החלון, אלא גם באים במגע עם הידיים שלנו כשאנחנו פותחים וסוגרים אותם.

וילונות נטו יזדקקו לשטיפה מדי פעם כדי להחזיר את הצבע ואיכות החומר. עם זאת, מה שרבים מאיתנו לא בטוחים בו הוא בדיוק כיצד לשטוף וילונות רשת בצורה בטוחה ויעילה. לאלו מכם שנאבקים עם זה, אל תדאגו יותר: כתבנו מדריך פשוט שלב אחר שלב לקבלת וילונות הרשת שלכם עם ריח רענן ונראה ללא רבב!

אם אתה תוהה איך להשיג וילונות רשת לבנים, אתה יכול להחליק מעט אקונומיקה לכביסה כדי לשמור על מראה המיטב שלהם! פשוט הוסף כמות קטנה עם חומר הניקוי הרגיל שלך, בצע את ההוראות על התווית כדי להבטיח שיש לך את המינון הנכון. זה קל כמו זה!

כיצד לנקות וילונות רשת

1. הסר את הווילונות שלך מהחלון

הסר בזהירות את המוט מהקיר והחלק את הווילון מהמוט.

2. טפלו מראש בכל כתמים

כתמים מסוימים יכולים להתגלות כעמידים למדי בפני כביסה רגילה, ולכן עדיף לטפל מראש בכל כתמים בעת שטיפת וילונות נטו. כמה מותגי כביסה איכותיים, כגון OMO, מציעים חומרי ניקוי נוזליים שקל להשתמש בהם כטיפול מקדים ובדרך כלל מספקים תוצאות פנטסטיות. בדוק תמיד ופעל לפי ההוראות על התווית של המוצר שבחרת לפני היישום כדי לוודא ששיטה זו מתאימה, ובדוק תחילה אזור קטן ולא בולט.

מה שרבים מאיתנו לא בטוחים בו הוא בדיוק כיצד לשטוף וילונות רשת בצורה בטוחה ויעילה
עם זאת, מה שרבים מאיתנו לא בטוחים בו הוא בדיוק כיצד לשטוף וילונות רשת בצורה בטוחה ויעילה.

יש למרוח את המוצר שבחרת על הכתם, ולהקפיד למרוח מעט גם על הצד האחורי של הכתם. לעולם אל תשפשף את הווילון יחדיו בניסיון להסיר את הכתם, מכיוון שהדבר יגרום לסימן להתפשט עוד יותר.

3. שים את מכונת הכביסה שלך על ההגדרה הנכונה לשטיפת וילונות רשת

כדי לקבל וילונות נטו לבנים, כדאי להגדיר את מכונת הכביסה על מחזור עדין, עם טמפרטורה קרירה. בדוק את התווית כדי לבחור את המינון הנכון. שימוש בדטרגנט כביסה איכותי יעזור לך להסיר כתמים בטמפרטורות נמוכות יותר.

4. יבש את וילונות הרשת שלך

לאחר שסיימת לכבס את וילונות הרשת, השיטה הקלה ביותר לייבש אותם היא להחזיר אותם למוט ולתת להם להתייבש באופן שווה וטבעי. אולם לפני שתעשה זאת, עדיף שתנקה את החלון כדי שווילונות הרשת הטריים שלך לא יאספו לכלוך. לאחר ניקוי החלון, כל מה שנותר הוא להחליק את הווילון בחזרה על המוט לייבוש.

הוילון עלול לטפטף קלות בזמן הייבוש - השאר מגבות למטה, או שים עין כדי למנוע החלקה. אין לייבש וילונות רשת במייבש כביסה, שכן הדבר יגרום להתכווצות החומר.

שטיפת וילונות רשת לא צריכה להיות קשה: השלבים שלמעלה אמורים להשאיר את הווילונות שלך עם ריח רענן ונראה נהדר תוך זמן קצר.

האם אורח החיים שלך במהלך הנעילה של קוביד-19 השפיע על סוג הכתמים שאתה מקבל על הבגדים שלך?