איך לשטוף וילונות רשת?

ולכן עדיף לטפל מראש בכל כתמים בעת שטיפת וילונות נטו
כתמים מסוימים יכולים להתגלות כעמידים למדי בפני כביסה רגילה, ולכן עדיף לטפל מראש בכל כתמים בעת שטיפת וילונות נטו.

וילונות רשת יכולים לצבור הרבה לכלוך ואבק. מאמר זה מסביר כיצד לשטוף וילונות רשת בבטחה!

כשזה מגיע לווילונות רשת, תופתעו לגלות כמה אבק ולכלוך יכולים להכיל הכיסויים השימושיים האלה. וילונות רשת יכולים לצבור הרבה מאוד אבק ולכלוך לאורך זמן; הם לא רק לוכדים אבק ופסולת המגיעים מבחוץ דרך החלון, אלא גם באים במגע עם הידיים שלנו כשאנחנו פותחים וסוגרים אותם. וילונות נטו יזדקקו לשטיפה מדי פעם כדי להחזיר את הצבע ואיכות החומר. עם זאת, מה שרבים מאיתנו לא בטוחים בו הוא בדיוק כיצד לשטוף וילונות רשת בצורה בטוחה ויעילה. לאלו מכם שנאבקים עם זה, אל תדאגו יותר: כתבנו מדריך פשוט שלב אחר שלב לקבלת וילונות הרשת שלכם עם ריח רענן ונראה ללא רבב!

אם אתה תוהה איך להשיג וילונות רשת לבנים, אתה יכול להחליק מעט אקונומיקה לכביסה כדי לשמור על מראה המיטב שלהם! פשוט הוסף כמות קטנה עם חומר הניקוי הרגיל שלך, בצע את ההוראות על התווית כדי להבטיח שיש לך את המינון הנכון. זה קל כמו זה!
עד כמה אתה מודאג מחטא בזמן הניקוי?

כיצד לנקות וילונות רשת

הסר את הווילונות שלך מהחלון

הסר בזהירות את המוט מהקיר והחלק את הווילון מהמוט. אם אתה משתמש בסולם מדרגות לשם כך, הקפד לוודא שהוא ממוקם על משטח אחיד ושאתה נועל נעליים עם אחיזה טובה.

טפל מראש בכל כתמים

מאמר זה מסביר כיצד לשטוף וילונות רשת בבטחה
מאמר זה מסביר כיצד לשטוף וילונות רשת בבטחה!

כתמים מסוימים יכולים להתגלות כעמידים למדי בפני כביסה רגילה, ולכן עדיף לטפל מראש בכל כתמים בעת שטיפת וילונות נטו. כמה מותגי כביסה איכותיים, כמו פרסיל, מציעים חומרי ניקוי נוזליים שקל להשתמש בהם כטיפול מקדים ובדרך כלל מספקים תוצאות נפלאות. בדוק תמיד ופעל לפי ההוראות על התווית של המוצר שבחרת לפני היישום כדי לוודא ששיטה זו מתאימה, ובדוק תחילה אזור קטן ולא בולט. יש למרוח את המוצר שבחרת על הכתם, ולהקפיד למרוח מעט גם על הצד האחורי של הכתם. לעולם אל תשפשף את הווילון יחדיו בניסיון להסיר את הכתם, מכיוון שהדבר יגרום לסימן להתפשט עוד יותר.

שים את מכונת הכביסה שלך על ההגדרה הנכונה לשטיפת וילונות רשת

כדי לקבל וילונות נטו לבנים, כדאי להגדיר את מכונת הכביסה על מחזור עדין, עם טמפרטורה קרירה. תצטרכו להשתמש גם בחומר ניקוי כביסה המתאים לעדינות - אנחנו אוהבים את Persil Silk & Wool. בדוק את התווית כדי לבחור את המינון הנכון. שימוש בדטרגנט כביסה איכותי יעזור לך להסיר כתמים בטמפרטורות נמוכות יותר.

יבש את וילונות הרשת שלך

לאחר שסיימת לכבס את וילונות הרשת, השיטה הקלה ביותר לייבש אותם היא להחזיר אותם למוט ולתת להם להתייבש באופן שווה וטבעי. אולם לפני שתעשה זאת, עדיף שתנקה את החלון כדי שווילונות הרשת הטריים שלך לא יקלוט לכלוך. לאחר ניקוי החלון, כל מה שנותר הוא להחליק את הווילון בחזרה על המוט לייבוש. הוילון עשוי לטפטף קלות בזמן הייבוש - השאר מגבות מתחת, ושמרו על כתמים רטובים כדי למנוע החלקה. אין לייבש וילונות רשת במייבש כביסה, שכן הדבר יגרום להתכווצות החומר.

שטיפת וילונות רשת לא צריכה להיות קשה: השלבים שלמעלה אמורים להשאיר את הווילונות שלך עם ריח רענן ונראה נהדר תוך זמן קצר.

שלבים מרכזיים:

  1. טפל מראש בכל כתמים עם אבקת כביסה נוזלית.
  2. שטפו את וילונות הרשת שלכם במחזור עדין בטמפרטורה נמוכה כדי למנוע נזק.
  3. זכור להשתמש בתכשיר כביסה המיועד לחומרים עדינים כגון משי וצמר פרסיל. פשוט עקוב אחר ההוראות על התווית לקבלת עצות מינון.
  4. יבש את וילונות הרשת שלך באופן טבעי - אל תייבש במייבש כביסה.