כיצד להסיר מסטיק מבגדים?

הנה שיטת ההקפאה שלנו בת 10 השלבים להסרת מסטיקים מהבגדים
הנה שיטת ההקפאה שלנו בת 10 השלבים להסרת מסטיקים מהבגדים.

זה אף פעם לא נחמד כשאתה יושב או נכנס בטעות למסטיק. אבל החדשות הטובות הן שקל להסיר מסטיק מהבגדים בעזרת הטיפים והטריקים האלה.

המראה של לעיסת מסטיק על הבגדים שלך הוא גורם מתח מיידי, אבל זה לא חייב להיות הסוף לבגד שלך. בין אם ישבתם באוטובוס וקיבלתם הפתעה לא נעימה, ובין אם ילדכם חזר מבית הספר עם מסטיק תקוע על המדים, ישנן גישות שונות שניתן לנקוט על מנת להסיר מסטיקים מהבגדים.

עד כמה אתה מודאג מחטא בזמן הניקוי?

הסרת מסטיקים מבגדים בשיטת ההקפאה

כיצד להסיר מסטיק מבגדים מבלי להקפיא אותם
כיצד להסיר מסטיק מבגדים מבלי להקפיא אותם.

זוכה לשבחים בקנה מידה בינלאומי על ידי הורים ובני נוער כאחד, השיטה הקלה והנפוצה ביותר להסרת מסטיק מבגדים היא הקפאה. זה יכול להיעשות מהנוחות של הבית שלך, והכי חשוב, הוא ידידותי לבד, לא משאיר זכר למסטיק עם השלמתו. הנה שיטת ההקפאה שלנו ב-10 השלבים להסרת מסטיקים מבגדים:

 1. קחו את פריט הלבוש והניחו בשקית מקפיא, וודאו שהמסטיק לא נדבק לשקית. ניתן ליישם שיטה זו על כל הבדים.
 2. אטום את השקית בצורה נכונה.
 3. הנח את הבגד במקפיא שלך.
 4. השאירו את השקית במקפיא למינימום שעתיים.
 5. מוציאים את השקית מהמקפיא.
 6. קח את הבגד שלך משקית ההקפאה והנח אותו על משטח יציב.
 7. קלפו את המסטיק מהבגדים בהקדם האפשרי כדי למנוע מהמסטיק להתחמם ולהיצמד מחדש אל הבד.
 8. אם אינכם מצליחים להסיר את המסטיק עם הציפורניים, מרחו סכין קהה או חפץ קהה אחר מכיוון שזה יסיר מסטיק מהבגדים שלכם מבלי לפגוע בבד - כמו תמיד, היזהר בעת שימוש בפריטים שעלולים להיות מסוכנים ובסכינים בזווית. אתה.
 9. המסטיק צריך להתקלף בצורה חלקה וללא כל כוח. אם נשארו עקבות, שטפו את הפריט ביד או הנח במכונת הכביסה לשטיפה אחרונה.

כיצד להסיר מסטיק מבגדים מבלי להקפיא אותם

הקפאה היא רק קצה הקרחון בכל הנוגע להסרת מסטיקים מבגדים. ישנן אפשרויות רבות נוספות שיכולות לעזור לכם להיפטר ממסטיק מבלי לגרום נזק לחומר. להלן ארבע טכניקות ומוצרים מוצעים שניתן להשתמש בהם. ודא שכל הבגדים נכבסים לאחר יישום הטכניקות הבאות, ושכל המוצרים נבדקים תחילה על פיסת בד קטנה.

 • מיץ לימון. מיץ הלימון עושה פלאים כאשר מנסים להסיר מסטיקים מבגדים, הוא זול במיוחד ואינו גורם נזק לבד. כל מה שצריך לעשות הוא להשרות את הבגד במיץ לימון ולגרד את המסטיק עם קצה קהה. עם זאת, מומלץ לכבס את הבגד בהקדם האפשרי לאחר מריחת מיץ לימון.
 • ספריי לשיער. הסרת מסטיקים מבגדים היא פשוטה בשיטה הזולה הזו. מרחו את הספריי לשיער ישירות על המסטיק והוא יתקשה. ואז פשוט לגרד את המסטיק.
 • חומץ. יש להשרות את הבגד בחומץ חם, ולאחר מכן להבריש או לגרד את המסטיק בעדינות בעזרת כלי קהה כדי למנוע פגיעה בבד.
 • מיונז. שפכו את התבלין הביתי הזה על המסטיק ועבדו פנימה לאט. לאחר מכן, המסטיק אמור להתקלף בצורה חלקה.

לאחר הסרת המסטיק במלואו, מומלץ לכבס את הבגדים עם חומר ניקוי כמו פרסיל לאחר טיפול בהם בטכניקות אלו. תישארו עם בגדים רעננים וחיוך על הפנים תוך זמן קצר.