הדרך הטובה ביותר לנקות מראות ללא פסים

לדרך הטובה ביותר לנקות מראות
במקום זאת, לדרך הטובה ביותר לנקות מראות, שמור את המגב או מטלית המיקרופייבר בקרבת מקום וניגוב מהיר.

איך להבטיח שמראות מפוספסות הן לא הדרך שבה אתה מתחיל את היום שלך

מראות: אנחנו אוהבים להשתמש בהן, אבל אנחנו לא חולקים את אותה ההתלהבות לגבי ניקוין. בואו נעבור על כמה מהדרכים הטובות ביותר לנקות מראה כדי שזו לא תהיה עוד מטלה.

הדרך הטובה ביותר לנקות מראות

מראות בחדר האמבטיה יכולות לצבור כמה דברים מגעילים למדי. נתזי משחת שיניים ישנה, ספריי שיער, נתזי סבון, אפילו צבע אם אתה משפץ. האקדח הזה מתקשה די מהר ולא יורד בקלות בלחיצת מגב.

הדרך הטובה ביותר לנקות מראות שיש להן שאריות מתקשות היא למרוח מעט אלכוהול עם צמר גפן. אלכוהול לשפשוף הוא אחד מחומרי ניקוי המראות הטובים ביותר שכן הוא מתייבש במהירות ואינו שוחק.

האם המראה שלך מקבל כתמים שחורים? אנחנו מבינים; זה לא בדיוק המראה ה"וינטג'" אליו אתה הולך. כתמים שחורים מופיעים מסביב לקצוות של מראות מכיוון שלחות או מוצר ניקוי נכנסו בין הזכוכית לגב.

האם אורח החיים שלך במהלך הנעילה של קוביד-19 השפיע על סוג הכתמים שאתה מקבל על הבגדים שלך?

לאחר ניקוי מראה, אם אתה יכול להוריד אותה מהקיר, נסה ספריי צבע כסף דמוי מראה כדי לצפות את הקצוות. ישנם כמה מותגים כמו Rustoleum שפותחו עבור המצב הספציפי הזה. אם המראה לא יורדת מהקיר, אולי תשקול מסגרת מזויפת.

מראות ללא פסים

כדי לא להשאיר פסים על המראה שלך, אתה צריך את הכלים הנכונים. מגב כף יד קטן הוא הכלי הטוב ביותר לניקוי מראות. הראש הקטן נכנס לפינות הדוקות שבהן מצטברים לכלוך ואבק. הידית הקצרה מעניקה לך שליטה טובה יותר בעת החלקה על פני המראה. גומי מגב מחזיק מעמד בין 4 ל-6 שעות שימוש. מומלץ להחליף את גומי המגב כדי למנוע פסים.

הדרך הטובה ביותר לנקות מראות
הדרך הטובה ביותר לנקות מראות.

מטלית מיקרופייבר חיונית לניקוי מראה ולהשארתה נטולת פסים. כל סיב על הבד מפוצל, ומספק שטח פנים גדול להסרת לכלוך ולאיסוף לחות. מטלית מיקרופייבר באיכות טובה לא תשאיר מוך על המראה.

איך מנקים מראות ללא פסים?

אפילו יותר חשוב מהכלים הוא המוצר; הכל קשור למוצר. כשאתה קונה את מנקה המראות הטוב ביותר, חפש מוצרי ניקוי חלונות מסחריים המכילים חומרים פעילי שטח וממיסים. שני הכימיקלים הללו פועלים יחד כדי לעקור ולהמיס לכלוך, שומן או תרכובות מינרלים מהזכוכית, ולהשאיר אותה נקייה ונוצצת.

מנקה זכוכית וחלונות Handy של אנדי הוא אחד מהמוצרים המקצועיים מהדור החדש שנוסח במיוחד לניקוי מראות וזכוכית, ניגוב שאריות, אבק ונתזי סבון. הוא מתייבש במהירות, וכתוצאה מכך מראה שקופה, נקייה וללא פסים.

כיצד לנקות מראה ללא כימיקלים, השתמש בתערובת של מים חמים וחומץ רוח. החומציות של החומץ מפרקת כל שאריות שומניות, בדומה לממס כימי. מערבבים כוס מים אחת עם כוס חומץ אחת בבקבוק ספריי.

איך לנגב מראות ללא פסים?

הכל עניין של הטכניקה. רססו את מנקה הזכוכית ישירות על המראה. היה שמרני עם כמות הריסוס. יותר מדי ריסוס כימי והנוזל יזרום ויוצר פסים וסימנים. משוך את המגב למטה מלמעלה למטה. נקה את הלהב עם מטלית מיקרופייבר בכל פעם. לאחר מכן, גרור את המגב משמאל לימין, חזור על ניגוב הלהב. אם נשארו כמה פסים, נגב את הזכוכית עם מטלית מיקרופייבר יבשה. כדאי שתהיה לך מראה נקייה נוצצת.

אל תשתמש במגבת שלך כדי לנגב ערפל במראה לאחר מקלחת או אמבטיה. מגבות ישאירו מוך ופסים. במקום זאת, לדרך הטובה ביותר לנקות מראות, שמור את המגב או מטלית המיקרופייבר בקרבת מקום וניגוב מהיר. פיצוץ חם ממייבש השיער שלך ידאג לעיבוי מבלי להשאיר פסים.

אפילו מנקה המראות הטוב ביותר יכול להשאיר פסים אם לא תשתמש בכלים ובטכניקות המתאימים.

לשילוב מראות בעיצוב הבית שלך יש כל כך הרבה יתרונות - הן מחזירות אור, הן פותחות חללים וגורמות לחדרים להיראות טוב יותר. מראות הן גם פרקטיות ופונקציונליות. בנוסף עכשיו יש לנו את הדרך הטובה ביותר לנקות מראות ולשמור עליהן נוצצות, תסתכל בעצמך.