עקוב אחר הטיפים המובילים האלה כדי לשמור על משטח גרניט במטבח שלך נקי ונוצץ

כדי לשמור על הגימור המבריק של משטח הגרניט שלך
כדי לשמור על הגימור המבריק של משטח הגרניט שלך, שפך כמה טיפות שמן זית על סמרטוט יבש.

פלטפורמת גרניט גורמת למטבח שלך להיראות עכשווי ושיקי. שמור עליו מבריק ונטול כתמים באמצעות עצות הניקוי והטריקים המפורטים כאן.

משטח עבודה יכול להרים או להפיל את האסתטיקה של המטבח שלך. לכן, עליך לשמור אותו נקי ומבריק בכל עת. עם זאת, בישול, חיתוך ומטלות אחרות גורמות לכתמי מזון ושמן על השיש שלך. שמור תמיד כמה מגבות בהישג יד כדי לטשטש את הכתמים ברגע שאתה מזהה אותם.

לניקוי כתמים שהתייבשו, עקוב אחר העצות המפורטות להלן.

1) מים חמימים ונוזל כלים

סוחטים 3-4 טיפות של נוזל כלים בקערה עם מים חמימים. השרו ספוג בתמיסת הסבון ושפשפו איתו את השיש במטבח. שטפו את המשטח הקצף עם מטלית לחה. לבסוף, נגב את כל המשטח עם סמרטוט נקי ויבש. שאריות לחות עלולות להוביל להתפשטות מזיקים. אז תמיד שמרו על השיש במטבח יבש.

זכור לעולם לא להשתמש בצמר פלדה כדי לקרצף את משטח הגרניט שלך. זה יכול להרוס את הגימור החלק של המשטח.

2) מנקה מטבחים

פלטפורמת גרניט גורמת למטבח שלך להיראות עכשווי ושיקי
פלטפורמת גרניט גורמת למטבח שלך להיראות עכשווי ושיקי.

אתה יכול להשתמש בחומר ניקוי למטבח מסחרי כדי לנקות את המשטחים שלך ביסודיות. אתה יכול לנקות את המטבח שלך עם מנקה מטבחים כמו Cif Kitchen Cleaner. בדוק את החבילה כדי להבין את הוראות השימוש הנכונות. לאחר הניקוי, ודא שהמשטחים יבשים לחלוטין לפני השימוש בו.

3) משחת סודה לשתייה

מערבבים 1 כף. של סודה לשתייה בקערת מים ליצירת משחה. מרחו את הדבק על הכתמים השומנים על פלטפורמת המטבח שלכם. תן לזה לנוח 5 דקות. כעת, שפשפו אותו בעדינות בעזרת ספוג לח.

נגב היטב את פלטפורמת המטבח שלך לאחר כל בישול כדי להבטיח שאין שאריות פירורי מזון על פני השטח.

4) למרוח שמן זית

כדי לשמור על הגימור המבריק של משטח הגרניט שלך, שפך כמה טיפות שמן זית על סמרטוט יבש. נגב את הפלטפורמה שלך עם זה ושפשף את השיש עם מטלית כותנה נפרדת. שמן הזית גם יעזור לך לאטום את הסדקים במשטח הגרניט שלך.

הפוך את המטבח שלך למזמין.