באילו מוצרים אני יכול להשתמש הכי טוב למדיח הכלים שלי?

מלח מדיח כלים שמש משפר את הביצועים של חומר הניקוי שלך למדיח כלים
מלח מדיח כלים שמש משפר את הביצועים של חומר הניקוי שלך למדיח כלים: סיד מפחית את ההשפעה של חומר ניקוי למדיח כלים.

אילו מוצרים מתאימים לצרכים שלך? גלה כאן מה אתה צריך למדיח הכלים שלך!

טאבלטים

אלו יכולים להיות מוצרים מסורתיים בעלי תפקיד ניקוי בלבד או שהם יכולים להיות מוצרי Sun all-in-1 המשמשים בו זמנית לניקוי, שטיפה ומלח. כמה טבליות Sun All-in-1 אפילו מציעות הגנה לכלי זכוכית, למדיח הכלים או לתפקוד בטמפרטורה נמוכה יותר. לכלים יומיומיים ללא רבב, השתמשו ב- Sun all-in-1 Tablets Standard או Lemon לניקוי, שטיפה ומלח.

לכתמים העקשניים והמלוכלכים ביותר, השתמשו ב-Sun Extra Power, חומר הניקוי החזק ביותר של Sun, גם בטמפרטורות נמוכות.

לכלים מבריקים לחלוטין ללא פסים, השתמשו ב-Sun all-in-1 Extra Shine, מספר 1 שלנו בברק*

לשטיפת כלים מודעת יותר לסביבה, השתמש ב- Sun all-in-1 המופעל על ידי הטבע עם תווית אקולוגית. Sun all-in-1 המופעל על ידי הטבע מכיל 90% מרכיבים ממקור טבעי.

באיזה מוצר אתה משתמש במדיח הכלים שלך?

מלח למדיח כלים

מלח מדיח כלים שמש משפר את הביצועים של חומר הניקוי שלך למדיח כלים: סיד מפחית את ההשפעה של חומר ניקוי למדיח כלים. מלח למדיח כלים מונע אבנית. זוהי תוספת הכרחית למוצר קלאסי של Sun (טבליות או אבקה).

השתמשו ב- Sun all-in-1 Tablets Standard או Lemon לניקוי
לכלים יומיומיים ללא רבב, השתמשו ב- Sun all-in-1 Tablets Standard או Lemon לניקוי, שטיפה ומלח.

השימוש במלח מומלץ באזורים בהם המים בינוניים עד קשים מאוד. כאשר המים קשים מאוד (>35°FH), אנו אפילו ממליצים להשתמש במלח בשילוב עם טבליות Sun all-in-1. לחץ כאן כדי לראות את קשיות המים באזור שלך.

חומר שטיפה

עזר לשטיפה מהשמש מבטיח כלים מבריקים ויבשים בעצמות. חומר שטיפה מונע היווצרות טיפות ופסים, הנראים במיוחד במשקפיים. זה מוסיף עוד יותר ברק לתבשילים ושם קץ לייבוש הידיים. זהו השלמה הכרחית למוצר מסורתי (טבליות, נוזל או אבקה).

מנקה מכונה

מנקה מכונת סאן מסיר אבנית, ריחות לא נעימים ושאריות שומן, ומאריך את חיי המדיח שלך. השתמש במוצר זה במדיח כלים ריק במהלך מחזור כביסה מלא וחם. מומלץ להשתמש בשקית של Machine Cleaner פעם בחודש.

מטהר מכונה

צעד אחד לשים קץ לריחות לא נעימים כשאתה פותח את מדיח הכלים שלך. Sun Machine Freshener יושב על מתלה המדיח ומחזיק מעמד 2 עד 3 חודשים מבלי להשאיר משקעים כימיים או ריחות על הכלים שלך.

*לעומת טבליות Sun.