ניקוי מיקרוגלים ומכשירי חשמל ביתיים

זכרו לקרוא בעיון את הוראות היצרן לניקוי מכשירי החשמל הביתיים לפני ניקוי מכשירי החשמל הביתיים
זכרו לקרוא בעיון את הוראות היצרן לניקוי מכשירי החשמל הביתיים לפני ניקוי מכשירי החשמל הביתיים.

מכשירי חשמל ביתיים, כולל תנור מיקרוגל, דורשים ניקוי קבוע כדי לתפקד כראוי. כאן תלמדו כיצד לטפל במכשירי חשמל ביתיים!

ניקוי במיקרוגל דורש לרוב שיטות יעילות: שומנים, לכלוך או חיידקים מתיישבים בתוכו מדי יום. אם תשאירו את המיקרוגל כך לשבועות הקרובים, תוכלו להתכונן לקרצוף טוב! רק זה יעיל? שומן ולכלוך עמידים לאורך זמן יכולים לשמור אותך ער בלילה, כי מה לעשות עם מיקרוגל שלא ניתן לנקות כמו שצריך? יתרה מכך, חומרי ניקוי וחומרי ניקוי לא יכולים להתמודד עם זה? להרגע! עדיין ישנן שיטות פשוטות ומוכחות המתמודדות בצורה מושלמת עם שומן ולכלוך - תנור המיקרוגל שלכם יחזור לטריותו, ואתם תהנו להשתמש בו שוב! איך לעשות את זה? הקשיבו לעצות המוכחות שלנו - במאמר קצר זה נספר לכם כיצד לנקות מיקרוגל בשיטות פשוטות אך יעילות.

נקו מכשירי מטבח באופן קבוע - אל תחכו ללכלוך כבד להסרה יופיע על מכשירי החשמל הביתיים. עדיף לנקות אותם כמה שיותר מהר כדי שלא ישקעו עליהם לכלוך ושומנים לצמיתות - יהיה קשה יותר לנקות אותם לאחר מכן.
איך שוטפים את הכלים?

מה צריך לניקוי מכשירי חשמל ביתיים?

האם אתה תוהה כיצד לנקות מכשירי חשמל ביתיים כגון מיקרוגל
האם אתה תוהה כיצד לנקות מכשירי חשמל ביתיים כגון מיקרוגל, טוסטר או בלנדר?

האם אתה תוהה כיצד לנקות מכשירי חשמל ביתיים כגון מיקרוגל, טוסטר או בלנדר? ניתן לכם כמה טיפים כלליים לניקוי מכשירי חשמל ביתיים, וכן נספר לכם כיצד לנקות מיקרוגל כדי שיחזיר לו את הזוהר. האם אתה תוהה כיצד לנקות בלנדר או טוסטר? לפני שמתחילים בניקוי, כדאי להצטייד באביזרים הדרושים ולנתק את המכשירים ממקור החשמל - למד את השלבים המרכזיים לפני תחילת הפעולה:

 1. השלם את אביזרי הניקוי הדרושים: מטלית מיקרופייבר ובקבוק ספריי מלא במים מעורבבים במיץ לימון או חומץ.
 2. זכור לנתק מכשירים חשמליים מהחשמל לפני הניקוי. קודם כל, שמרו על בטיחותכם! הצפת מכשירי חשמל ביתיים עלולה להוביל לקצר חשמלי מסוכן.

כיצד לנקות טוסטר ומכשירי חשמל ביתיים

כל התהליך של ניקוי מכשירי חשמל ביתיים הוא די פשוט - זה לא "קסם שחור". אינך צריך חומרי ניקוי כימיים מכיוון ששיטות הניקוי שאנו מציעים הן 100% טבעיות. הנה איך לנקות את תנור המיקרוגל שלך צעד אחר צעד:

 • מפזרים בעדינות על הבד מי לימון והסר כל לכלוך מפני השטח של המכשיר.
 • הוציאו את החלקים הנעים של המכשיר ושטפו אותם היטב - לעיתים קרובות מצטברים עליהם שאריות מזון - כפי שקורה למשל בטוסטר.
 • בעת ניקוי הטוסטר, נער אותו ישירות מעל הסל כדי להסיר פירורים שהצטברו בתוכו. מברשת שיניים רגילה תהיה מושלמת להסרת לכלוך שהצטבר בנקיקים או במקומות אחרים שקשה להגיע אליהם.
 • זכרו לקרוא בעיון את הוראות היצרן לניקוי מכשירי החשמל הביתיים לפני ניקוי מכשירי החשמל הביתיים. היזהר לא לשפוך לתוכו יותר מדי מים או חומרי ניקוי, שכן הדבר עלול להזיק לו. למרבה הצער, העלות של תיקון ציוד כזה זהה לרוב לרכישת מכשיר חדש.

איך מנקים את המיקרוגל? דרך מוכחת לנקות את המיקרוגל

מיקרוגל הוא ציוד שימושי בכל מטבח - הוא מאפשר להכין ארוחה במהירות ולחסוך זמן, במיוחד אם אין לכם יותר מדי ממנו ואתם ממהרים עם ארוחת בוקר או ארוחת צהריים בעבודה! המיקרוגל עוזר מאוד כשרוצים לאכול משהו במהירות. למרבה הצער, לעתים קרובות למדי, בגלל עומס וחוסר זמן, המיקרוגל מתלכלך. האם אתה תוהה כיצד לנקות את המיקרוגל? אנו אגיד לך כמה דרכים מוכחות לנקות ביעילות את החלק הפנימי של תנור מיקרוגל. כמה דברים יהיו שימושיים עבור זה:

 • מטלית מיקרופייבר עדינה ונקייה - היא תועיל לניקוי קירות המיקרוגל,
 • קערת מים וכפית סוכר,
 • לימון חתוך לשניים (שני חצאי לימון).
נקו מכשירי מטבח באופן קבוע - אל תחכו ללכלוך כבד להסרה יופיע על מכשירי החשמל הביתיים
נקו מכשירי מטבח באופן קבוע - אל תחכו ללכלוך כבד להסרה יופיע על מכשירי החשמל הביתיים.

הנה איך לנקות את תנור המיקרוגל שלך צעד אחר צעד:

 • הסר את כל הצלחות והחלקים הנעים מהחלק הפנימי של תנור המיקרוגל. שטפו אותם במים חמימים לפי המלצות היצרן.
 • הכניסו קערה מלאה במים וחומץ בתוך המכשיר.
 • הגדר את התוכנית לכ-5 דקות. האדים החמים המשתחררים בהדרגה מהכוס ישקעו על הדפנות הפנימיות של תנור המיקרוגל. לאדי חומץ יש תכונות ניקוי מדהימות!
 • נגב את כל הצדדים של המכשיר עם מטלית. היזהר לא לשרוף את עצמך.
 • תכונות הניקוי המיוחדות של חומץ אמורות להסיר בקלות את כל הלכלוך והפסולת מפני השטח של תנור המיקרוגל.
 • מכניסים חצאי לימון למיקרוגל ומכוונים את התוכנית לכ-2 דקות. וזה יהיה זה - האין זה פשוט?

כפי שניתן לראות, ניקוי המיקרוגל לא חייב להיות קשה ואפילו מיקרוגל מלוכלך מאוד ניתן להחזיר למצב היגייני. באמצעות שיטות פשוטות מאוד אך מוכחות כמו חומץ או מיץ לימון, כלומר מרכיבים שניתן למצוא כמעט בכל מטבח, ניתן ביעילות לחטא את המכשיר ולהסיר חיידקים בתוך המכשיר, כמו גם לכלוך הנראה לעין. בנוסף, ריח הלימון הנעים ירענן את פנים המיקרוגל שלך. הודות לעצות שלנו, תיהנו שוב מהמיקרוגל שלכם - כי מיקרוגל נקי ללא לכלוך ושומן זו סיבה להתגאות - במיוחד במהלך ארוחת הצהריים או ממש לפני העבודה במהלך ארוחת הבוקר! ניקוי המיקרוגל או מכשירי חשמל אחרים במטבח שלך לא חייב להיות מטלה מעייפת! אם אתה רוצה לדעת איך לנקות את הטוסטר שלך ביעילות, קרא את המאמר הזה.

 • השלם את אביזרי הניקוי הדרושים: מטלית מיקרופייבר ובקבוק תרסיס מלא במים מעורבבים עם מיץ לימון או חומץ.
 • זכור לנתק כל ציוד חשמלי שאתה מתכוון לנקות. אל תאפשר לחלקים של הציוד האחראים לאספקת החשמל להירטב.