הגנת צרעות ושיטות התמודדות אפקטיביות איתן

כתבנו גם מאמר נפרד על איך להיפטר מצרעות ולהסיר קן צרעות
כתבנו גם מאמר נפרד על איך להיפטר מצרעות ולהסיר קן צרעות.

העצות הפשוטות שלנו יראו לכם איך להוציא את הצרעות מהבית.

רבים מאיתנו הולכים לארץ באביב ובקיץ, אבל בתקופה זו לא רק אנשים שואפים לאוויר צח. צרעות גם אוהבות לספוג את השמש, מה שאומר שיש יותר מהן מסביבנו, ולפעמים אולי אפילו תמצאו קן של צרעות ליד הבית או בתוך הבית. הנה כמה טיפים פשוטים כיצד להתמודד עם צרעות ולהגן עליהן במהלך החודשים החמים. כתבנו גם מאמר נפרד על איך להיפטר מצרעות ולהסיר קן צרעות. קרא את זה כאן.

לפני התמודדות עם צרעות, אתה צריך להבין את היגיון הצרעות שלהן. הם בוחרים מקום לקן שלהם במקום המוגן ביותר. אז, מנקודת מבט של צרעה, המרפסת הכפרית שלך, הגגות, עליית הגג ואפילו מקום מתחת לחלון יכולים להפוך למקום אידיאלי להקמת משפחה. לאחר בניית הקן, הצרעות תופסות עמדת הגנה ומוכנות לתקוף כל מי שפוגע בביטחונן.

לפני להבריח את הצרעות, הצטיידו בכפפות מגן ובבגדים למקרה שנחיל הצרעות יכעס ויחליט לתקוף את המתעלל בה.

איך להפחיד צרעות: פריסה של קן צרעות

שיטת הדברת צרעות חלופית שאינה כרוכה בהתעללות בחרקים היא דגם קן צרעות. ניתן למצוא אותו בחנויות מתמחות לבקתות קיץ, ויש למקם אותו במקומות שבהם צרעות תכופות, כפי שמתואר על ידי שלך. שיטה זו מכוונת לפתור את הבעיה של איך להפחיד צרעות או איך לגרש צרעות שעפו בטעות לאזור שלך. ככל שהפריסה של קן צרעות מציאותית יותר נראה, כך גדל הסיכוי שצרעות לא ישקעו היכן שיש ריק כזה. שיטה זו עובדת היטב אם כמה צרעות אבודות עפות ליד הבית שלך והן עדיין לא בנו קן. עם זאת, אם עדיין יש לך חשד כי יש כבר קן בבית או ליד הבית, עדיף לפנות לכמה שיטות אחרות, שתיארנו במאמר נפרד.

איך למשוך צרעות: המלצות

אם יש צרעות באתר שלך, אבל עדיין יש מעט מהן, מלכודת מיוחדת תעזור להיפטר ביעילות מהצרעות. אתה יכול לעשות את זה בעצמך מבקבוק פלסטיק, שממנו אתה צריך לחתוך את השליש העליון ולשחרר את המכסה. יש להפוך את החלק החתוך של הבקבוק ולהכניס אותו עם הגרון למטה לחלק התחתון ולמלא אותו בפיתיון (ריבה חמוצה, לפתן) מדולל במים.

לאחר מכן, אתה צריך לחבר באמצעות החורים בצד באמצע, ממש מעל מפלס הנוזל בבקבוק, חבל שעליו תתחבר המלכודת.

צרעות, בניגוד לדבורים, אוהבות נוזלים חמוצים מתוקים, כמו ריבה או לפתן. לכן, אתה לא צריך לדאוג שדבורים שימושיות בקוטג' הקיץ ייפלו לתוכו. אם יש הרבה צרעות, ואתם לא רוצים להסתכן ולנער צרעות חיות מביתכם, תושבי קיץ רבים ממליצים לטפטף חומצה בורית או קוטל חרקים חסר ריח לבקבוק עם פיתיון. אז השאלה איך להיפטר מהצרעות תיפתר בשיטה בטוחה יותר עבורכם.

השאלה איך מוציאים את הצרעות נפתרת גם על ידי הוספת חומר קוטל חרקים לקרום אבטיח או מלון, אותם ניתן לפרוס בסמוך למקומות בהם מצטברות צרעות. שיטה זו תפטר ביעילות מצרעות ליד הבית שלך.

תשומת הלב!

לפני התמודדות עם צרעות
לפני התמודדות עם צרעות, אתה צריך להבין את היגיון הצרעות שלהן.

לפני בקיעת הצרעות, דאגו לאמצעי הגנה לעצמכם וליקיריכם באמצעות מסכת מגן וחליפה.

הגנת צרעות

כאשר אתם נלחמים בצרעות ליד ביתכם או בבקתת הקיץ שלכם, חשוב מאוד לזכור את אמצעי הבטיחות. העובדה היא שצרעות לא רק עוקצות, אלא גם מפיצות את הזיהום או עלולות לגרום לתגובה אלרגית חזקה מאוד, שעלולה להיות קטלנית במקרה הגרוע ביותר. עקוב אחר ההנחיות החשובות הבאות כדי לשמור על עצמך ועל יקיריכם מפני צרעות:

1. הקפידו לא להתקרב לקן הצרעות קרוב מ-3-4 מטרים ללא ציוד מגן: כפפות עבות, ביגוד עם שרוולים ארוכים ורצוי מסכה לכוורן או כילה לפנים.

2. כמו כן, אנו ממליצים להצטייד בתרופות אנטי-אלרגיות בערכת העזרה הראשונה, גם אם אין לכם בעצמכם אלרגיות, היא עלולה להופיע פתאום אצל ילדיכם, במיוחד אם מעולם לא נעקצו על ידי צרעות.

3. שומרים קרח במקפיא ומניחים תחבושת או חוסם עורקים בארון התרופות במקרה של נשיכה.

תשומת הלב!

אם הופיע קן צרעות בביתך או בעיית צרעות נמשכת, אולי עדיף לפנות לשירות הדברת צרעות מקצועי.

מאמרים בנושאים דומים
  1. איך להיפטר מקן צרעות בבית
  2. איך לאבזר דירת חדר אחד
  3. כיצד להקים חדר מעונות
  4. איך להסתיר חוטים בבית
  5. כמה יפה לערוך את השולחן
  6. איך ליצור נוחות בבית שלך