איך להיפטר מקן צרעות בבית

כדי להיפטר מקן צרעות צריך כפפות עבות
כדי להיפטר מקן צרעות צריך כפפות עבות, חליפה עם שרוולים ארוכים ואם יש גם מסכה של כוורנים.

גלה כיצד להיפטר מקן צרעות ליד הבית שלך או בארץ במאמר שלנו.

צרעות מתחילות להפגין פעילות רבה בקיץ ועם עקיצותיהן הרעילות, אין זה מפתיע שרבים כל כך חוששים למצוא קן של צרעות בדאצ'ה או בבית. עם זאת, להיפטר מקן צרעות זה לא כל כך קשה כמו שאתה מדמיין עם העצות הבטוחות והחסכוניות שלנו.

1. בעסק, איך להיפטר מהצרעות בארץ או בבית, צריך לבחור בגישה אסטרטגית. ראשית צריך להפסיק להיכנס לפאניקה (וזו תגובה טבעית להופעת צרעות בבית או בארץ), להעריך את האיום ולנסות למצוא קן.

2. לאחר מכן, אתה צריך להתחמש בארסנל מגן. כדי להיפטר מקן צרעות צריך כפפות עבות, חליפה עם שרוולים ארוכים ואם יש גם מסכה של כוורנים.

גלה כיצד להיפטר מקן צרעות ליד הבית שלך או בארץ במאמר שלנו
גלה כיצד להיפטר מקן צרעות ליד הבית שלך או בארץ במאמר שלנו.

3. לפני שמוציאים קן של צרעות, כדאי לחשוב איך להיפטר מקן הצרעות בדרכים הומניות יותר שאינן פוגעות במערכת האקולוגית. אולם בקיץ, כשהצרעות פעילות במיוחד, לפעמים לא ניתן להיפטר מהן באמצעים אנושיים, אז נספר לכם על השיטות העדינות ביותר להיפטר מהצרעות בבית, בארץ, ב. הקירות, בעליית הגג או המרפסת.

הצטיידו בקוביות קרח ובתחבושות למקרה שהצרעה אכן תגיע אליכם ותעקוץ.

איך להיפטר מצרעות במרפסת

המרפסת וקירות הבית הם מקום מועדף על צרעות. ראשית, נסו למצוא את המקום שבו מחובר השקע. זה לא תמיד מובן מאליו. לרוב, הצרעות בוחרות אזור מתחת לתקרה בפנים, בחוץ מתחת לאדן החלון, מתחת לכרכוב מבחוץ, בין הקירות לחיפוי הבית. כדי לגלות היכן חיות הצרעות, פשוט שבו זמן מה ליד המרפסת או הקיר של הבית ותראו מאיפה הן עפות. התייחסו לפעילות זו בזהירות כדי לא לסבול מהעקיצות שלהם.

על השאלה איך להיפטר מצרעות במרפסת אפשר לענות עם תמיסת סוכר פשוטה. לשם כך, קח בקבוק פלסטיק ושפך לתוכו סוכר, ולאחר מכן מלא אותו שליש במים, סגור את המכסה ונער עד שהסוכר נמס. יש לתלות את הבקבוק במרפסת ליד הקן כדי למשוך צרעות. בבקבוק עצמו צריך לעשות חורים קטנים מעט מעל רמת סירופ הסוכר. לצרעות יהיה קשה מאוד לצאת ממלכודת כזו, ותוכלו להתמודד עם הוצאת הקן.

איך להיפטר מצרעות בקיר של בית

ההתמודדות עם צרעות שהתיישבו בקיר קצת יותר קשה מאשר במקומות אחרים. לכן, על מנת לפתור את הבעיה כיצד להיפטר מצרעות בקיר הבית, סביר להניח שתצטרכו להשתמש בקוטל חרקים. אתה צריך לקחת צינור גומי או פלסטיק ולחבר קצה אחד למיכל קוטלי החרקים, ולשים את הקצה השני במקום שממנו עפות הצרעות מהקיר. יש לאטום את שאר כניסות הקיר, אם ישנן, בפוליאוריתן קצף או טיח. הזרקו את קוטל החרקים לתוך החור ותנו לצינור לשבת 10-15 דקות עד שהוא מתחיל לעבוד. ואז החור אטום בקצף פוליאוריטן או טיח.

תשומת הלב!

ודא שאין ילדים או חיות מחמד בסביבה בזמן שאתה נפטר מקן הצרעות.

איך להיפטר מצרעות בעליית הגג

אם הצרעות התיישבו מתחת לגג הבית שלכם בארץ, אז תצטרכו בנוסף להצטייד בפנס קטן לפני שתיפטרו מהצרעות בעליית הגג. מכיוון שעליית הגג היא מקום די קשה, לא תמיד אפשר לשים סיר או לחכות שהצרעות "ינקרו" את הסירופ. אבל גם כאן יש שיטה. בשאלה איך להיפטר מצרעות בעליית הגג, שקית ניילון תעזור. אתה צריך לזרוק אותו מעל הקן, לאחר לבישת כפפות וחליפת מגן, וללחוץ בחוזקה את התיק לתקרה (אם הקן נמצא מתחת לגג). השתמש בקלטת או בכפתורים לאחיזה טובה יותר. לאחר מכן חתכו פינה מהשקית ורססו את קוטל החרקים פנימה, וסגרו בזהירות את החור בשקית כדי ליצור ואקום למשך כ- שעה. לאחר מכן הסר את השקית יחד עם הקן ולקחת אותה למקום בטוח.

איך להיפטר מצרעות בארץ ובבית

להיפטר מקן צרעות זה לא כל כך קשה כמו שאתה מדמיין עם העצות הבטוחות והחסכוניות שלנו
עם זאת, להיפטר מקן צרעות זה לא כל כך קשה כמו שאתה מדמיין עם העצות הבטוחות והחסכוניות שלנו.

הדרך העדינה והיעילה ביותר להיפטר מצרעות בבית או בארץ היא לעשות זאת בחורף, כשאין צרעות חיות בקן. ניתן לנקות את הקן בקפידה ולטפל בחומרי הדברה או חומרים דוחי צרעות אחרים סביבו. באביב, הצרעות לא ימצאו את הקן שלהן, והריח סביב מיקומה הקודם יבריח אותן. עם זאת, אם הבעיה עם צרעות מתעוררת בקיץ, אל ייאוש, אתה יכול להילחם בהם בעונה החמה. לשם כך, כפי שכתבנו לעיל, עליכם להצטייד בכפפות מגן, חליפה ועדיף מסכה עבור הכוורן.

הוראות כיצד להסיר קן של צרעות בבית או בבית כפרי:

1. צריך לקחת צנצנת גדולה, דלי או סיר, למלא אותם במים עד הסוף ולהביא בעדינות לתחתית הקן כדי להטביע אותו לגמרי במים. ההליך נעשה במשך 5-7 דקות, עד שהקן נרטב.

2. כדי להסיח את דעתם של צרעות אחרות שלא היו בקן בזמן ההשמדה, הניחו מיכל עם סירופ סוכר או תוכן מתוק אחר במרחק של 3 מטרים מכם. כך, תוכלו להימנע מהתקפת הצרעות שנותרו עליכם.

3. על מנת להגן על עצמך, שמור תמיד את דלת הבית פתוחה, כדי שבמקרה של תקיפה של צרעות יהיה לך היכן להיכנע במהירות. הקפידו לסגור את הדלת מאחוריכם ולנסות שוב בעוד שעה לאחר שהצרעות נרגעו מעט.

מאמרים בנושאים דומים
  1. איך לאבזר דירת חדר אחד
  2. כיצד להקים חדר מעונות
  3. איך להסתיר חוטים בבית
  4. כמה יפה לערוך את השולחן
  5. איך ליצור נוחות בבית שלך
  6. ניקיון כללי לפני פסחא