כיצד להסיר עכברים וחולדות בבית: תרופות עממיות

המשך לקרוא לטיפים המעשיים שלנו כיצד להיפטר מעכברים וכיצד להיפטר מחולדות באמצעות תרופות עממיות
המשך לקרוא לטיפים המעשיים שלנו כיצד להיפטר מעכברים וכיצד להיפטר מחולדות באמצעות תרופות עממיות.

המשך לקרוא לטיפים המעשיים שלנו כיצד להיפטר מעכברים וכיצד להיפטר מחולדות באמצעות תרופות עממיות.

אתם גרים בשקט בביתכם, נהנים מהניקיון והנוחות, ופתאום מגיעים אליכם אורחים לא קרואים - חולדות או עכברים? אנו נראה לך מספר דרכים יעילות להתמודד עם חולדות ועכברים באמצעות תרופות עממיות.

קשה להיפטר ממכרסמים בבית, אבל גם אם ניסיתם את כל השיטות המוכרות, אל תתייאשו – הם ייעלמו ברגע שתמצאו את הגישה הנכונה במצב הספציפי שלכם.

השתמש בכפפות כדי לפזר את דוחה העכברים והעכברים המוצעים במאמר זה. הם נועדו לא רק להגן על העור, אלא גם למנוע מחולדות ועכברים להריח בני אדם.

איך לתפוס חולדה ועכבר: 3 שיטות

ישנן דרכים רבות להיפטר ממכרסמים: חלקם משתמשים ברעל וברעל, אחרים קונים מכשירי הפחדה, ואחרים משתמשים בשמנים אתריים. כל הכלים האלה טובים, אבל אתה צריך לדעת מתי ניתן להשתמש בהם. אתה יכול גם להשתמש בשיטות עממיות כדי להיפטר מעכברים וחולדות. הדבר החשוב ביותר הוא לנקות את החדר באופן קבוע כדי לא למשוך פולשים בריח האוכל והפירורים על הרצפה.

תרופות עממיות לעכברים: אמוניה

דרך יעילה למדי להדברת מכרסמים היא אמוניה, שמפחידה מכרסמים בריח החריף שלה. יש צורך לדלל 2-2.5 כוסות אמוניה בכ-200 מיליליטר מים ולהוסיף 2-3 כפות אבקת כביסה לתמיסה.

יש עוד כמה דרכים יוצאות דופן להיפטר מעכברים עם תרופות עממיות
יש עוד כמה דרכים יוצאות דופן להיפטר מעכברים עם תרופות עממיות.

אם תחליט להשתמש בתמיסה של אמוניה נגד עכברים וחולדות, זכור שאתה יכול למקם את המוצר רק במקומות שאינם נגישים לילדים וחיות מחמד. השימוש בו בפנים יכול להוביל לתוצאות עצובות מאוד. בנוסף, לפעמים קשה למצוא מכרסם מורעל, וריח מאוד לא נעים יכול להתיישב בבית שלך לא מעט זמן.

תרופות פשוטות להדברת מכרסמים: פלפל שחור ועלי דפנה

יש עוד כמה דרכים יוצאות דופן להיפטר מעכברים עם תרופות עממיות. לפלפל שחור גרוס יש ריח די חזק שחולדות ועכברים פשוט שונאים. אם אתם יודעים היכן התיישבו המכרסמים בביתכם, פשוט רססו בנדיבות פלפל שחור בבית הגידול שלהם. שאיפת חלקיקי פלפל תאלץ את העכברים להתפנות בדחיפות.

הדרך יוצאת הדופן השנייה להחזיק עכברים וחולדות בבית שלך היא עם עלי דפנה. ניחוח עלי הדפנה מושך מאוד למכרסמים, אך לאחר אכילתם, העלים מתחילים להפריש חומרים מיוחדים - מטבוליטים משניים רעילים לעכברים וחולדות.

שינוי סביבתי וממה עכברים מפחדים: שמן מנטה

למי שמוצא מלכודות מסורתיות ורעל מדמם ואכזרי מדי, יש אלטרנטיבה הומאנית יותר, איך לגדל עכברים וחולדות. אתה יכול לנצל את תמצית המנטה, הפועלת על קולטני הריח בחולדות ועכברים. שיטה זו מתאימה גם למשפחות עם ילדים שכן היא בטוחה ואף נעימה לאף האדם. פשוט השרו כמה כדורי צמר גפן עם תמצית מנטה ופזרו אותם סביב היקף הדירה.

לאחר שהמכרסמים נעלמו: חסימת הנקיקים

לרוב, חולדות ועכברים משתמשים בסדקים ובחורים הקטנים ביותר כדי להיכנס לבית. מלא חורים בקצף מיוחד ובברים מתכת מרווחים עדינים כדי למנוע מפולשים לחדור שוב לביתך.

שלבים מרכזיים כיצד להתמודד עם עכברים וחולדות:

  • אל תשאיר פירורים על המשטחים שלך ונסו לטאטא את הרצפה לעתים קרובות ככל האפשר.
  • פח האשפה צריך להיות תמיד סגור כדי שחולדות לא יוכלו להיכנס אליו בחיפוש אחר מזון.
  • אם אתה תופס לפתע חיה או מוצא חיה מתה לאחר שימוש בחומרים רעילים, לעולם אל תיקח אותה בידיים. עכברים וחולדות הם נשאים של זיהומים.

אנו מקווים שהעצה המעשית שלנו כיצד להיפטר מעכברים וכיצד להיפטר מחולדות באמצעות תרופות עממיות תעזור לך לשכוח מטרד כזה כמו שכונה עם מכרסמים לא קרואים בביתך.