איך להיפטר מחולדות ועכברים בדירה בעיר

מאמר זה יראה לך כיצד להיפטר מחולדות ועכברים בדירה שלך
מאמר זה יראה לך כיצד להיפטר מחולדות ועכברים בדירה שלך.

מאמר זה יראה לך כיצד להיפטר מחולדות ועכברים בדירה שלך.

מעטים האנשים שישמחו לראות אורח לא קרוא בדמות עכבר או חולדה בדירה בעיר. מכרסמים יכולים להפיץ זיהומים, להוות איומי בריאות והיגיינה ואנשים עם אלרגיות. לעתים קרובות הם נושאים פרעושים וקרציות ומכרסמים דרך חוטים ורהיטים. אם אתה רוצה לדעת איך להיפטר מחולדות ועכברים, הטיפים שלנו יכולים לעזור לך.

שמירה על ניקיון חשובה מאוד כדי להיפטר מעכברים בדירה בעיר. נקה משטחים באופן קבוע עם מוצרים כגון Cif. אל תשאיר פירורי מזון על שולחנות, נקה מיד נוזלים שנשפכו וזורקים את האשפה שלך באופן קבוע. כמו כן, נסו לשאוב ולשטוף רצפות לעתים קרובות יותר, במיוחד במטבח, באמצעות מוצרים יעילים כמו Glorix.

איך להיפטר מעכברים בדירה

במקרים מסוימים עלולים להופיע מכרסמים למרות כל צעדי המניעה, ולכן חשוב לדעת כיצד להיפטר מחולדות בדירה.

 1. שמן מנטה עוזר להפחיד גם חולדות וגם עכברים. מורחים כדורי צמר גפן ספוגים בשמן זה ליד חריצים, וסביר להניח שלא יופיעו מכרסמים באזור זה.
 2. אמצעים אחרים כוללים דוחי קולי. מכשירים אלו יוצרים צליל שאינו נשמע לבני אדם, אך פועל נגד עכברים. עם זאת, חומרים דוחים הם היעילים ביותר בתקופה הראשונית, ואז המכרסמים יכולים להתרגל אליהם.
 3. אם כל האמור לעיל לא עובד, קבל מלכודות מכרסמים. ישנן מלכודות עכברים שמחזיקות עכברים בחיים ומשחררות אותם הרחק מהבית. קרא בעיון את ההוראות לשימוש במלכודת כזו. אל תיגע בבעל החיים עצמו עם הידיים, מכיוון שהוא יכול להעביר זיהום.
 4. זה יכול גם לעזור להחזיק חתול בבית. ראוי לציין שחתול בית שמשתחרר בחוץ לעיתים רחוקות אולי לא באמת ירצה לתפוס מכרסמים, אז כדאי לטייל בו לעתים קרובות יותר.
 5. בבנייני דירות חשוב מאוד לוודא שלשכנים שלכם אין עכברים או חולדות, אחרת הם עלולים לחזור לדירה שלכם ויהיה קשה מאוד להילחם בהם.
 6. אם אינך יכול להתמודד עם עכברים וחולדות בעצמך, פנה לעזרה ממומחים. הם יוכלו לתת לכם ייעוץ מקצועי כיצד להיפטר מעכברוש בדירתכם או לתפוס עכבר.
 7. לדעת כיצד להיפטר מעכברים וחולדות חשוב במיוחד אם יש לך כלב בדירה שלך, שכן המערכת החיסונית שלהם שונה מזו של חתולים ונמצאת בסיכון גבוה יותר להידבק מזיהומים הנישאים במכרסמים.

חשוב! אין לגעת בחולדות או בעכברים עם הידיים מכיוון שהם עלולים להעביר זיהומים

כיצד להימנע ממכרסמים

שמירה על ניקיון חשובה מאוד כדי להיפטר מעכברים בדירה בעיר
שמירה על ניקיון חשובה מאוד כדי להיפטר מעכברים בדירה בעיר.

למרבה המזל, במקרים רבים ניתן למנוע מכרסמים בדירה על ידי שמירה על סדר וניקיון. זה מספיק כדי לעקוב אחר העצות הפשוטות הבאות:

 • לרוב, מכרסמים מופיעים בדירה בחיפוש אחר מזון, אז אחסנו מזון בכלים אטומים.
 • וודאו שלא נשארו פירורי מזון במטבח.
 • סגור את פח האשפה והוציא אותו לעתים קרובות ככל האפשר.
 • נקה רצפות בדירתך לעתים קרובות ככל האפשר באמצעות מוצרים יעילים כגון Glorix.
 • נסו לא להעלות את הטמפרטורה בפנים שלא לצורך, מכרסמים אוהבים חום ולחות.
 • סגור את כל החריצים שדרכם יכולים להיכנס עכברים וחולדות לדירה שלך עם צמר פלדה. תופתעו לגלות כמה חורים צרים הם יכולים להידחק דרכם, אז אל תתעלמו אפילו מהפערים הקטנים ביותר בין הקרש העוקף לרצפה.

מאמר זה אמור לעזור לך ללמוד על אמצעי זהירות לפני שמכרסמים נכנסים לביתך. אם המכרסמים אכן מתחילים, עקוב אחר הטיפים שלנו כיצד להיפטר מעכברים בדירה שלך. רצוי לפעול כמה שיותר מהר, שכן קיים סיכון שמכרסמים יכולים לרכוש צאצאים אם יהיו להם התנאים לכך.

נקודות מפתח

 • שמור על ביתך נקי.
 • נסו לזהות דרך אילו חריצים מכרסמים נכנסים לדירה וסגרו אותם.
 • נסה מלכודת מכרסמים, שמן מנטה או דוחה קולי.
 • ודא שלשכנים שלך אין בעיות עם עכברים או חולדות.
 • שקול להשיג או לשאול חתול מהשכנים שלך.
מאמרים בנושאים דומים
 1. ניקוי עור
 2. הניחוחות הטובים ביותר לבית
 3. איך מתמודדים עם מעבר לבית חדש?
 4. איך להיפטר מאבק וריחות רעים: כמה עצות מועילות
 5. איך להיפטר מעובש בבית?
 6. איך להיפטר מריח השתן של החתול?