ניקוי עור

מוצרי עור יחזיקו מעמד לאורך שנים רבות ותמיד ישמחו את העין
עם טיפול וניקוי נאותים, מוצרי עור יחזיקו מעמד לאורך שנים רבות ותמיד ישמחו את העין.

מוצרים העשויים מעור אמיתי הם באיכות גבוהה, אך דורשים טיפול מיוחד. למד את הסודות של ניקוי וטיפול נכון בפריטי עור וזמש.

מוצרי עור טבעי הם באיכות גבוהה ודורשים טיפול מיוחד. כדי להילחם בלכלוך עיקש במהלך ניקוי שנתי, מומלץ להפקיד את הטיפול במוצרי עור בידי מומחה. עם זאת, כדי שפריטי המלתחה האהובים עליכם לא יאבדו את המראה המקורי שלהם, יש לבצע תחזוקה מונעת וניקיון קבוע בבית.

תרסיסים, שמפו וקרמים מיוחדים לא רק מנקים, אלא גם מרככים ומגנים על העור מפני נזקים. הקפד לקרוא את ההוראות על התוויות לפני השימוש.

איך מנקים מוצרי עור?

ישנם חומרי ניקוי רבים זמינים לטיפול במוצרי עור וזמש. שמפו, קרמים, תרסיסים ומגבונים מיוחדים קלים ויעילים לשימוש. הם לא רק מנקים, אלא גם מחדשים, מרככים, מחטאים ומגנים על העור. לקבלת תוצאות מקסימליות, עקוב אחר ההוראות שעל האריזות וזכור לבדוק את השפעת התרופה על שטח פנים קטן לפני כן.

למטרות מניעה, מומלץ לשמן מעת לעת מוצרי עור (למשל טיפול מונע בנעלי עור) בגליצרין או בקליפת תפוז חתוכה טרי - זה יחזיר ברק לבגדים ולאביזרים וימנע סדקים וקמטים.

ישנם חומרי ניקוי רבים זמינים לטיפול במוצרי עור וזמש
ישנם חומרי ניקוי רבים זמינים לטיפול במוצרי עור וזמש.

לניקוי קבוע של בגדים מאבק, מספיק לנגב אותם במטלית לחה נקייה. אתה יכול גם להשתמש בתמיסת סבון עדינה, אותה יש למרוח בעזרת ספוג ולאחר מכן לשטוף אותה. בסיום הניקוי, נגב את המוצר עם מטלית רכה.

כדי להיפטר מכתמים חמורים יותר, נגבו את הכתמים עם ספוגית טבולה בבנזין או טרפנטין, אך אל תגזימו – יותר מדי ממיסים יסירו את העור לחלוטין.

איך אני מנקה את תיק העור שלי?

ראשית, הסר אבק ולכלוך עם מטלית לחה. מומלץ להשתמש במשחת נעליים חסרת צבע או שעווה לניקוי תיקי עור אמיתיים. יש למרוח אותו על אזורים מלוכלכים ומרופטים עם ספוג ולהשאיר אותו למשך 20-30 דקות, ואז לנגב אותו עם מטלית פלנל רכה. יש להיזהר, שיטת ניקוי זו אינה מתאימה למוצרי עור פטנט (נדרש טיפול מיוחד לנעלי פטנט), אשר יש לנקות במוצרים מיוחדים.

ניתן לעדכן מוצרי עור בתמיסת סבון בתוספת של כמה טיפות אמוניה. לאחר הכביסה יש לייבש את המוצר היטב ולנגב אותו במטלית לחה בשמן קיק.

השתמש במיץ לימון או בשטחי קפה כדי להחזיר את הברק לפריטי עור כהים. ניתן לנגב בגדים, נעליים ואביזרים בעזרת צמר גפן טבול במיץ לימון, או 1-2 כפות של שארית קפה לחה עטופה בבד צמר או פלנל.

כיצד לשחזר מוצרי עור?

בתהליך הלבישה העור נשחק ושכבת ההגנה העליונה שלו מתחילה להתפורר. מומלץ לכסות את האזורים השחוקים בשכבה דקה של גימור נעל - חסרת צבע או המתאימה לגוון מוצר העור - ואז לנגב אותו במברשת רכה או סמרטוט.

גלה הוראות שלב אחר שלב כיצד לנקות מוצרי עור בסרטון שלנו:

אם מופיעים סדקים ושריטות על פני המוצר, יש לגוון אזורים אלה. מומחים ממליצים להשתמש בצבעי אירוסול ניטרו, אשר לא רק ברמה, אלא גם להגן על פני השטח. אבל אל תגזימו - על ידי כיסוי המוצר בשכבה עבה מדי של צבע ניטרו, הוא יאבד מהגמישות שלו ובקרוב יתפורר שוב.

מומלץ להפקיד את הטיפול במוצרי עור בידי מומחה
כדי להילחם בלכלוך עיקש במהלך ניקוי שנתי, מומלץ להפקיד את הטיפול במוצרי עור בידי מומחה.

כדי לכסות עקבות של נזק חמור יותר, השתמש בעור נוזלי לפי ההוראות שעל האריזה.

ניקוי מוצרי זמש

ציפוי ערימות כגון זמש, קטיפה ונובוק דורשים טיפול עדין. בדיוק כמו מוצרי עור, ניתן לנגב אותם עם מטלית לחה או ספוג ספוג במי סבון, אך אין לשפשף או לסחוט אותם. אבל אתה לא צריך לנקות את הזמש עם קרמים שמנוניים או שעווה, כמו הערימה יכולה להיצמד זה לזה.

כדי להסיר כתמים שומניים, ספג את הבגד במטלית יבשה וסופגת, ולאחר מכן פזרו גיר והשאירו למשך 24 שעות. הסר את כל האבקה שנותרה עם מטלית או מברשת זמש.

ישנם מוצרים רבים המיועדים במיוחד לניקוי וטיפול בזמש. תרסיסים ואירוסולים נוחים במיוחד מכיוון שקל ליישם אותם בצורה אחידה.

טיפול בעור:

ניתן למנוע רבות מהבעיות שתוארו לעיל על ידי טיפול נכון במוצרי עור וזמש. הנה כמה טיפים לטיפול במוצרי העור שלך:

  • לא מומלץ לאחסן בגדי עור במארזים ובשקיות פלסטיק. במקום זאת, יש להשתמש בכיסויים מיוחדים המגנים על החומר מפני אבק, אך מאפשרים לאוויר לעבור דרכו.
  • גשם, שלג ומזג אוויר גרוע אחר ישפיעו לרעה על מראה הבגדים שלך. בחזרה הביתה, נגב את מעיל העור או מעיל הגשם שלך עם סמרטוט יבש ותלו את המייבש הרחק ממכשירי חימום.
  • טיפול בנעליים מלאכותיות וטיפול בנעלי פטנט דורש פחות טרחה מאשר טבעיות.
  • הטיפול בנעלי עור מלאכותיות מצטמצם לניקוי קבוע ושמירה על המראה המתאים.
  • עם טיפול וניקוי נאותים, מוצרי עור יחזיקו מעמד לאורך שנים רבות ותמיד ישמחו את העין.
  • כדי להגן על מוצרי עור, שפשפו עם חתיכה קטנה של קליפת תפוז טרי חתוכה
  • מיץ לימון וקפה יכולים להחזיר לעור את הברק הקודם שלו, אבל הקפידו לבדוק אותו על אזור קטן ולא פולשני.
  • אם מעיל העור שלך נרטב, תלה אותו לייבוש הרחק ממקורות חום כדי למנוע פגיעה בארון הבגדים היקר שלך.