איך לכבס מעיל עור בלי ללכת לאיש מקצוע

לא חייבים לשטוף מעיל עור במים אם רוצים לנקות את הכתמים על פני השטח
לא חייבים לשטוף מעיל עור במים אם רוצים לנקות את הכתמים על פני השטח.

איך לטפל במעיל עור זה לא כל כך קשה כמו שאתה חושב. אתה רק צריך לדעת את המידע על איך לשטוף אותו כראוי. עיין בטיפים הבאים וכיצד לטפל במעיל עור.

טיפול במעילי עור אינו חייב להסתמך על שירותים מקצועיים. למד כיצד לכבס ז'קט עור ודקויותיו כדי שתוכל לטפל בו באופן עצמאי.

אנשים רבים מהססים לכבס את מעילי העור שלהם בעצמם מחשש שיפגעו בהם. למעשה, גם מעילי עור הנמצאים בשימוש רציף ללא כביסה או ניקוי עלולים להתלכלך ושבירים. איך לטפל במעיל עור זה למעשה לא קשה אם אתה כבר מבין את הטכניקה.

מבלי ללכת לשירות מקצועי, בדקו את הדברים השונים שאתם צריכים לדעת על איך לכבס מעיל עור ואת עצות הטיפול הבאות!

דברים שמסתכנים בפגיעה במעיל עור

כדי לשמור על מעיל העור שלך עמיד ונראה כמו חדש, עליך להימנע מהגורמים הבאים לנזק למעיל העור:

כיצד אורח החיים שלך במהלך המגיפה השפיע על מגוון הכתמים המלוכלכים על הבגדים שלך?
 • חשיפה מוגזמת לשמש

איך לכבס מעיל עור למעשה לא שונה בהרבה מאיך לכבס תיק עור
איך לכבס מעיל עור למעשה לא שונה בהרבה מאיך לכבס תיק עור.

אור השמש הוא אחד האויבים העיקריים של מעילי העור. גם אם עשית את הדרך הנכונה לכבס ז'קט עור, הוא עדיין ייפגע בקלות אם הוא ייחשף לעתים קרובות לאור שמש מוגזם. אסור להשתמש במעיל עור כשאתה בחוץ במהלך היום. מעילי עור מתאימים לשימוש כשאתה פעיל בתוך הבית או כשמזג האוויר קריר.

 • אין לייבש מיד לאחר החשיפה למים

בנוסף לאור השמש, מסתבר שגם מים נוטים לפגוע במעילי עור. אם לא תייבשו מעיל עור ספוג במים מיד, רוב הסיכויים שהעור יהיה שביר ויתקלף. לכן כדאי להרחיק את מעיל העור שלך ממים שנשפכו, משקאות או גשם.

 • אחסון מעילי עור במקומות לחים

יש לשים לב לרמת הלחות באזור האחסון של מעיל העור. אל תשמור את מעיל העור שלך במקום שבו הלחות גבוהה. כי הלחות הגבוהה תגרום למשטח של מעיל העור להיות מגודל בפטריות. אחד המאפיינים של ז'קט עור עבש הוא מראה של כתמים לבנים שקשה להסירם. בנוסף להפרעה במראה של מעיל עור, עובש יכול גם לגרום למעיל עור להריח מעופש.

 • קפלו את מעיל העור בעת אחסוןו

מעילי עור הם סוג אחד של בגדים שאסור לאחסן מקופל. כי מעיל עור מקופל יותר מדי יגרום לקווים קבועים שגורמים לעיוותים. הקפלים שבירים יותר וגורמים למעיל העור להתקלף.

 • התזת בושם על פני מעיל העור

ספריי בושם שפוגע בכל יום על פני השטח של ז'קט עור יכול גם לגרום לחווית הז'קט לשינויים במרקם ובצבע. כי הבושם מכיל כימיקלים שנמצאים בסיכון לפגיעה במעיל העור. עדיף שתתיז בושם על העור מיד לאחר הרחצה כדי שלא יפגע במשטח מעיל העור.

חומרים שניתן להשתמש בהם להסרת כתמים על מעילי עור

לא חייבים לשטוף מעיל עור במים אם רוצים לנקות את הכתמים על פני השטח. לפני שלומדים כיצד לכבס כראוי ז'קט עור, אתה יכול להשתמש בכמה מהמרכיבים האלה כדי להסיר כתמים על ז'קט עור מבלי לשטוף אותו:

 • משחת שיניים

לא הרבה אנשים יודעים שניתן להשתמש במשחת שיניים לניקוי כתמים על מעילי עור. השיטה קלה מאוד, אתה רק צריך לשים מעט משחת שיניים על פני השטח של ז'קט העור המוכתם. לאחר מכן, השתמשו במטלית מיקרופייבר כדי לשפשף את החלק של המעיל שהודבק במשחת השיניים. שפשפו בעדינות בתנועה חד כיוונית עד שהכתם נעלם בהדרגה.

 • אבקת סודה לשתייה

לא רק שניתן להשתמש בו לניקוי כתמי סודה לשתייה, הוא גם יעיל בהסרת שמן על מעילי עור. מפזרים מעט סודה לשתייה על פני השטח השמנוניים והכתמים של מעיל העור. לאחר מכן, שפשפו את המעיל עם מטלית מיקרופייבר לחה כדי להסיר במהירות את הכתם. השאירו את הג'קט שקיבל סודה לשתייה למשך הלילה כדי שהסודה לשתייה תספוג את השמן בצורה מיטבית. למחרת, נגב את יתרת הסודה לשתייה עם מטלית מיקרופייבר לחה ולאחר מכן יבש במטלית רכה.

 • כוהל

שימוש נכון באלכוהול לא יפגע במעיל העור. למעשה, אלכוהול יכול לעזור לך למגר את הפטרייה שצומחת על פני השטח של מעיל העור. הטחב על פני מעיל העור ימות אם תנקה אותו עם אלכוהול. מרחו כמות קטנה של אלכוהול על החלק העובש של מעיל העור. לאחר מכן, יבש לאט את האלכוהול שנותר עם מטלית בעלת מרקם רך.

 • מסיר לק (מסיר לק)

השתמשי במים קרים כדי לשטוף את מעיל העור כדי שמעיל העור לא ישתנה בצורתו ובמרקם
השתמשי במים קרים כדי לשטוף את מעיל העור כדי שמעיל העור לא ישתנה בצורתו ובמרקם.

מסיר לק נוזלי יעיל מאוד בהסרת כתמי דיו על מעילי עור. הרטיבו קלות צמר גפן עם מסיר לק והצמידו אותו אל המשטח המוכתם של מעיל העור עד שהכתם נעלם. אין לשפשף את הכותנה על פני המעיל מכיוון שזה רק יפיץ את כתמי הדיו.

 • חומר ניקוי נוזלי

חומר ניקוי נוזלי אינו שימושי רק לשטיפת בגדים. יתרה מכך, חומר ניקוי נוזלי יכול גם להסיר כתמים על מעילי עור מבלי לפגוע בהם. אופן השימוש בו הוא גם מעשי מאוד. ממיסים כמות קטנה של חומר ניקוי נוזלי במים ולאחר מכן מרחו את התמיסה על האזור המוכתם של מעיל העור. שפשפו את המשטח המוכתם של המעיל עם מטלית מיקרופייבר עד שהכתם נעלם. לאחר מכן יבש את יתר המים על פני המעיל עם מטלית יבשה ורכה.

איך להיפטר מריח רע על מעיל עור

אל תתנו לריח הרע על מעיל העור שלכם להפריע לביטחון העצמי שלכם. אנו ממליצים לך לעשות כמה מהדרכים המעשיות הבאות כדי להיפטר מריחות רעים על מעילי עור:

 • ייבש מיד את מעיל העור הרטוב

מעילי עור שנחשפו למים יש לייבש היטב מיד. כדי שהמים שנותרו שמתיישבים על הז'קט לא יגרמו לריח לא נעים. אתה יכול להשתמש במייבש שיער כדי לייבש את החלק הפנימי ואת פני השטח של מעיל העור. ודא שלא יישארו שאריות מים כאשר אתה משתמש במייבש שיער.

 • אוויר את מעיל העור באופן קבוע

למרות שאין צורך לכבס אותו לעתים קרובות מדי, עדיף לייבש את הז'קט באוויר באופן קבוע. כך שריח הזיעה וריחות לא נעימים אחרים על הז'קט מתייבש במהירות ואינו גורם לריח. תלו את מעיל העור בצל כדי לאפשר לרוח לנשב במשך כמה שעות. לאחר הייבוש, ניתן לעשות שימוש חוזר במעילי עור ללא ריח באופן מיידי.

 • מריחת קרם לחות על פני מעיל העור

כמו עור אנושי, גם מעילי עור זקוקים לטיפול נוסף כדי שלא מריחים או ישנו צבע. כדאי למרוח מוצר לחות מיוחד למוצרי עור. שפשפו את קרם הלחות באופן שווה על כל פני השטח של מעיל העור ולאחר מכן השאירו אותו לזמן מה עד שמעיל העור יבש לחלוטין. ז'קט עור שומר על לחות בטוח יהיה נטול ריח ונוח ללבישה.

 • מפזרים סודה לשתייה

סודה לשתייה יכולה למעשה לספוג ריחות רעים באופן טבעי. אתה רק צריך לפזר את זה על כל מעיל העור ולתת לו לשבת לילה. למחרת, נגב את יתרת הסודה לשתייה עם מטלית יבשה ורכה. אז מעיל העור שלך לא יריח יותר.

שלבים לכבס מעיל עור מלוכלך

אם מעיל העור שלך מלוכלך מאוד בגלל שהוא נלבש הרבה זמן, עליך לשטוף אותו מיד בצורה נאותה. איך לכבס מעיל עור למעשה לא שונה בהרבה מאיך לכבס תיק עור. עליך לעשות זאת בזהירות כדי לא לפגוע במרקם ובצבע המקורי של העור. בצע את השלבים הבאים כדי שאופן הכביסה של ז'קט עור יהיה פרקטי יותר והתוצאות יהיו נקיות מקסימליות:

 • בדיקת עמידות הצבע של מעילי עור

לפני שתתחיל לכבס את מעיל העור שלך, כדאי לבדוק את עמידות הצבע במגבת לחה. הטריק, הרטיבו מגבת לבנה קטנה במעט מים ואז שפשפו אותה באיטיות על פני השטח של מעיל העור. אם יש כתמים של צבע מעיל על המגבות הלבנות, רוב הסיכויים שמעיל העור שלך ידהה בעת הכביסה. עליך לשטוף אותו בשיטת הניקוי היבש כדי למנוע סכנת דהייה.

 • שימוש בחומר ניקוי נוזלי כדי לכבס מעילי עור

לפני שתלמד כיצד לכבס כראוי ז'קט עור
לפני שתלמד כיצד לכבס כראוי ז'קט עור, אתה יכול להשתמש בכמה מהמרכיבים הללו כדי להסיר כתמים על ז'קט עור מבלי לשטוף אותו.

אם מעיל העור שלך אינו דוהה כאשר משפשפים אותו במגבת רטובה, ניתן לכבס אותו ידנית. הימנעו משימוש במכונת כביסה מכיוון שסיבוב מכונת הכביסה אף נוטה לפגוע במעיל העור.

כדאי לבחור חומר ניקוי נוזלי לשטיפת מעילי עור. כי חומר ניקוי נוזלי לא ישאיר שאריות שנוטה לפגוע במעיל העור. חומר ניקוי נוזלי נספג ביתר קלות לתוך סיבי הבד מבלי לפגוע במרקם. לענייני חומר ניקוי נוזלי, אתה יכול לסמוך על חומר ניקוי נוזלי טרי קלאסי נגד כתמים Rinso. מכיוון שגרסה זו של Rinso מנוסחת עם יכולות נגד כתמים היעילות נגד כתמים בהחלקה אחת.

טכנולוגיית SmartFoam ב-Rinso חומר ניקוי נוזלי טרי קלאסי נגד כתמים גורמת לקצף להיעלם מהר יותר וחוסכת ביעילות שימוש במים. השילוב של הארומה של ורדים לבנים ויסמין בנוזל רינסו אנטי כתמים קלאסי טרי יהפוך את מעיל העור שלך לנקי וריחני.

 • כביסה מהירה של מעילי עור

השתמשי במים קרים כדי לשטוף את מעיל העור כדי שמעיל העור לא ישתנה בצורתו ובמרקם. לאחר מכן, המיס את חומר הניקוי הנוזלי במים קרים ולאחר מכן בצע את תהליך השטיפה של המעיל במהירות. כביסה מהירה של מעיל העור תמזער את ספיגת המים על סיבי העור. עם זאת, אתה עדיין צריך לשפשף את החלק הפנימי של מעיל העור בזהירות כדי שהלכלוך יהיה נקי בצורה מקסימלית. יש לשטוף את מעיל העור כראוי כדי שלא יהיו שאריות חומרי ניקוי הגורמות לכתמים לבנים.

 • ייבוש מעילי עור בגוון

אין לסחוט מעילי עור שנשטפו ושטפו היטב. כי לחיצת מעיל עור רק תגרום לשינוי במרקם. אתה רק צריך לתלות אותו לזמן מה עד שתכולת המים תיעלם. ניתן גם לטפוח על פני השטח של מעיל העור במגבת רכה כדי לזרז את תהליך הייבוש. לאחר מכן, המשיכו לאוורר את מעיל העור בגוון עד לייבוש מלא.

 • לא ניתן לגהץ מעילי עור

בניגוד לסוגים אחרים של בגדים, מעילי עור לא ניתנים לגיהוץ. כי טמפרטורות חמות למעשה פוגעות במרקם ובצבע העור. כתוצאה מכך, מעיל העור יתכווץ, הצבע ידהה והמרקם יהפוך לשביר. ניתן להשתמש במעילי עור שיובשו בשמש מיד או לאחסן במקום נקי ויבש.

טיפול בז'קט עור אינו קשה כל עוד אתה כבר יודע את הפרטים הקטנים. מעיל העור האהוב עליך לא ייפגע בקלות או יריח רע אם מטפלים בו כמו שצריך גם אם לא תסתמך על שירותים מקצועיים. אל תיתן למעיל העור האהוב עליך להינזק מדברים טריוויאליים. עם זה, לא תהססו להוסיף אוסף של מעילי עור להשלמת ההופעה שלכם.