טיפים להסרת כתמים קשים מבגדים לבנים במכונת הכביסה

ואת שאר העבודה ניתן לבצע במכונת הכביסה
בדרך כלל, מספיקה השרייה מוקדמת של בגדים לבנים בחומר ניקוי כדי לשחרר את הכתמים הקשים, ואת שאר העבודה ניתן לבצע במכונת הכביסה.

הסרת כתמים קשים מבגדים לבנים היא לא קלה, אבל בהחלט לא בלתי אפשרית. הנה סיכום על איך אתה יכול לשמור על הלבנים שלך להיראות בהירים ללא דופי!

אין דבר אלגנטי כמו ללבוש חולצה לבנה נקייה ונוצצת, חולצה לבנה וטהורה או מכנס לבן ופריך. אבל כולנו יודעים כמה קשה להוציא את הכתמים מהבגדים הלבנים האלה, במיוחד אם יש נקודות קשות באזורים כמו הצווארון, בית השחי והשרוולים. זו הסיבה שרבים מאיתנו נמנעים מללבוש את התלבושות הלבנות האהובות עלינו מחשש להפיל אוכל, לשפוך משקה או סתם ללכלך את הבד. ומכיוון שאנחנו בעיקר מכבסים את הבגדים שלנו במכונת הכביסה כדי לחסוך זמן ומאמץ ידני, קשה לחזות אם כתמי השמנוני ו/או הלכלוך השומניים יטופלו ביעילות או לא. אנחנו גם רוצים שהמרקם והברק של הבד יישארו שלמים לאחר כיבוס הבגדים במכונת הכביסה. לכן, עלינו להקפיד במיוחד על שטיפתם.

אז, אם אתה מודאג לגבי איך להוציא את הכתמים הקשים האלה מהבגדים הלבנים שלך, אל תהיה, כי אנחנו כאן עם פתרון חסין שטויות לנקות אותם ביסודיות!

1. תמיד הפרידו את הלבנים לפני הכביסה

שלב זה הוא פשוט כמו איסוף כל הבגדים הלבנים שלך. מניסיוננו, לשטוף את הלבנים שלנו בנפרד הוא תמיד רעיון טוב יותר מכיוון שהוא מונע אפילו את שפיכת הצבע הקלה ביותר מהבגדים הצבעוניים על הלבנים הבתוליים שלנו. הפרד את ערימת הלבנים שלך ובדוק אם יש כתמים קשים.

2. השרייה מוקדמת להסרת כתמים קשים

הסרת כתמים קשים מבגדים לבנים היא לא קלה
הסרת כתמים קשים מבגדים לבנים היא לא קלה, אבל בהחלט לא בלתי אפשרית.

גילינו שחלק מהכתמים הם עקשניים יותר מהאחרים ולא ניתן להסירם על ידי העברת מחזור כביסה פשוט במכונת כביסה. הם זקוקים למעט תשומת לב ומאמץ נוסף. לשם כך, אנו מציעים להשרות אותם כ-30-40 דקות בדלי מים פושרים. הוספנו כובע מלא בנוזל Surf excel matic לדלי ושמנו לב שהוא עוזר לשחרר את הכתמים הקשים מבלי לפגוע בבגדים.

3. שפשפו את הכתמים הקשים יותר במידת הצורך

בדרך כלל, מספיקה השרייה מוקדמת של בגדים לבנים בחומר ניקוי כדי לשחרר את הכתמים הקשים, ואת שאר העבודה ניתן לבצע במכונת הכביסה. אבל, במקרים מסוימים, כמו אם הכתם הושאר הרבה יותר מדי זמן או נדבק על הבד, יש צורך במאמץ נוסף מהקצה שלנו כדי להוציא אותו.

אנו ממליצים לשפוך טיפה או שתיים מנוזל ה-Surf excel matic על הכתם ולקרצף אותו בעדינות עם הקצה השני של הפקק (שיש בו מקרצף מובנה) לפני הכנסת המכונה והוספת נוזלים נוספים. השתמש בתנועות עדינות עם כיוון השעון של המקרצפת המובנית כדי לעבוד על הכתם על הבגד. אנחנו אוהבים להשתמש במוצר הזה בגלל מידת הנוחות שלו והיותו נוזל, הוא מתמוסס היטב ומסיר כתמים קשים ביעילות. זה הופך אותו לבחירה האידיאלית לשטיפת בגדים ולהסרת הכתמים הקשים האלה. הניחוח הרענן שלו הוא בונוס נוסף שאנחנו מאוד אוהבים.

4. השתמשו בחומר הניקוי הנכון במכונת הכביסה

זה הזמן שבו אתה מרפה ונותן למכונת הכביסה לעשות את עבודתה כדי להבטיח שהבגדים הלבנים שלך ייצאו נקיים ורעננים. הוסף פנימה את הלבנים שהושרו מראש וטופלו מראש, יחד עם כל הלבנים האחרים גם המרכיבים את עומס הכביסה שלך. אנא ודא שעדיין יש מקום לכף היד שלך להשתלב בין דופן התוף של מכונת הכביסה לבגדים - זה ימנע עומס יתר של המכונה.

הוסיפו חומר ניקוי איכותי כמו נוזלי Surf excel matic. אנחנו אוהבים את העובדה שהוא זמין גם בגרסת הטעינה העליונה וגם בגרסת הטעינה הקדמית, מה שהופך אותו למתאים לכל סוג של מכונת כביסה. לפי החבילה, נוזל Surf excel matic מתמוסס במהירות במים, עובד על כתמים ביעילות ואינו משאיר שאריות - לא על הבגדים ולא במכונה! עבור הבגדים הלבנים שלנו, זה אפילו יותר חשוב מכיוון שלא היינו רוצים אפילו שמץ של שאריות חומר ניקוי על הלבנים הבתוליים שלנו.

5. בדוק את תווית הטיפול של הבגדים לפני הגדרת מחזור הכביסה

אם תעקוב אחר כל העצות האלה כדי להסיר מהם את הכתמים הקשים
הבגדים הלבנים שלך יהיו טובים כמו חדשים ללבוש, אם תעקוב אחר כל העצות האלה כדי להסיר מהם את הכתמים הקשים.

לאחר השרייה מוקדמת וקרצוף הכתמים (במידת הצורך), קחו שנייה או שתיים כדי לבדוק את תווית טיפוח הבד של הבגדים שאתם מתכוונים להכניס למכונת הכביסה. כדאי לבדוק את הטמפרטורה המומלצת לכביסת הבגדים וגם את שיטת הייבוש - יבש בשמש, יבש באוויר וכו'. לאחר שהוספת את הבגדים (טופלו מראש ואחרים גם כן) ואת חומר הניקוי למכונת הכביסה, הדבר היחיד שנותר הוא לתת למכונה לעשות את עבודתה. אנו ממליצים להשתמש בתפאורה עדינה או עדינה לבגדים עדינים או רכים יותר והגדרה רגילה או עוצמתית ללבנים אחרים כמו מכנסיים, מצעים וכדומה. קבעו את טמפרטורת המים לפי סוג הבגדים (קר למשרד עדין ומעט מלוכלך). בגדים חמים עבור בדים סינתטיים, בגדים, מגבות וסדינים מלוכלכים מאוד).

6. נותנים ללבנים להתייבש באופן טבעי

לאחר השלמת מחזור הכביסה, הסר את הבגדים הלבנים ממכונת הכביסה ותלו אותם בחוץ לייבוש טבעי. ייתכן שמייבשי מכונה יגרמו לבלאי וקרע לבגדים הלבנים שלך מכיוון שיש הרבה נפילות בתנאי חום. לחלופין, ייבוש על הקו עדין הרבה יותר על הבגדים הלבנים שלך.

הבגדים הלבנים שלך יהיו טובים כמו חדשים ללבוש, אם תעקוב אחר כל העצות האלה כדי להסיר מהם את הכתמים הקשים. ואז, שום דבר לא ימנע ממך ליהנות מהביטחון שלבישת לבנים חכמים ובהירים מעניקים לך.

טיפ סודי: אתה יכול גם לנסות את המותגים הטובים ביותר של הודו בחינם ממש כאן.