האם אתה יכול להשתמש בנוזל כלים במכונת הכביסה? מוצרים לשימוש במכונת הכביסה

אז הנה מדריך למוצרי הכביסה השונים בהם תוכלו להשתמש במכונת הכביסה
כמובן שתמיד בטוח יותר לעקוב אחר הוראות היצרן ולהשתמש במוצרי כביסה במכונת הכביסה, אז הנה מדריך למוצרי הכביסה השונים בהם תוכלו להשתמש במכונת הכביסה.

תהיתם פעם אם אפשר להשתמש בנוזל כלים במכונת הכביסה? כאן אנו נותנים לך מדריך על אילו מוצרים בטוחים לשימוש במכונת הכביסה שלך.

ניסיתם פעם להשתמש בסבון מדיח כלים במכונת הכביסה? תהיתם בשביל מה נועדו כל חומרי הניקוי השונים ומוצרי הכביסה האחרים, ואם אפשר לדלג עליהם לגמרי? המדריך הזה בשבילך.

למרבה הצער, לעולם לא תשיג את תוצאות הכביסה הטובות ביותר אם אינך משתמש בדטרגנט שתוכנן במיוחד. שימוש במוצרים כמו Persil small & mighty יעזור לך לקבל את הבגדים שלך נקיים ורעננים - פשוט עקוב אחר ההוראות על התווית, וקרא תחילה את תוויות הטיפול על הבגדים שלך.

אז, האם אתה יכול להשתמש בנוזל כביסה במכונת הכביסה?

שימוש בנוזל כלים במכונת הכביסה אינו רעיון טוב. מכונות כביסה עובדות טוב יותר עם מוצרים שתוכננו במיוחד עבורן, ושימוש בסבון למדיח כלים במכונת הכביסה יוצר הרבה יותר קצף מאשר שימוש בחומר ניקוי כביסה – כך שאתה מסתכן בפגיעה במכונה (ויצירת הר של קצף!).

כמובן שתמיד בטוח יותר לעקוב אחר הוראות היצרן ולהשתמש במוצרי כביסה במכונת הכביסה, אז הנה מדריך למוצרי הכביסה השונים בהם תוכלו להשתמש במכונת הכביסה:

  • מסיר כתמים
תהיתם פעם אם אפשר להשתמש בנוזל כלים במכונת הכביסה
תהיתם פעם אם אפשר להשתמש בנוזל כלים במכונת הכביסה?

סוגים רבים ושונים של מסיר כתמים זמינים, למריחה ישירה על הכתם או להוספה לכביסה. ישנם מספר סוגים שונים עבור סוגים שונים של כתמים נפוצים. הם פועלים על ידי המסה, אמולסיפיקציה, עיכול או הסואה של כתמים, והם ספציפיים לכתמים בתפקודם. לעתים קרובות אתה יכול לדלג על מסיר כתמים ולהשתמש בחומר ניקוי כביסה כמו פרסיל קטן ואדיר כטיפול מקדים.

  • חומר ניקוי לא ביולוגי או ביולוגי:

אלו הם חומרי ניקוי הכביסה האופייניים שלך - ההבדל בין חומרי ניקוי ביולוגיים ללא ביו קשורים לאנזימים (הקיימים בגרסאות הביו) אשר יעילים בטיפול בכתמים מסוג כלשהו ופועלים בטמפרטורות נמוכות יותר.

  • מרכך כביסה או מרכך כביסה

אלה מתווספים בשלב מיוחד של 'מרכך כביסה' של מחזור הכביסה - ולכן חשוב למקם את המוצר שלך בחלק הימני של מגירת חומרי הניקוי. הם פועלים על ידי ציפוי סיבי הבד בשכבה דקה של חומר סיכה וכימיקלים מוליכים חשמלית, מה שגורם לסיבים להרגיש חלקים יותר ומונע הצטברות חשמל סטטי. הם עשויים גם לשפר את גלישת הברזל במהלך הגיהוץ, להגביר את העמידות בפני כתמים ולהפחית קמטים והתקלפות של בדים.

לכן, למרות שלא מומלץ להשתמש בסבון מדיח כלים במכונת הכביסה, יש הרבה מוצרים שתוכלו להשתמש בהם בצורה בטוחה יותר. הבגדים והמכונה שלך יודו לך.

למידע נוסף על המרכיבים במוצרים המוזכרים בטיפ זה, בקרו כאן מה יש במוצרי יוניליוור.

עד כמה אתה מודאג מחטא בזמן הניקוי?