איך לכבס בגדי חורף?

דרכים קלות לכבס בגדי חורף
דרכים קלות לכבס בגדי חורף.

גלה כיצד לשמור על בגדי החורף שלך להיראות טוב עם הטיפים המובילים שלנו.

כשמזג אוויר קר מגיע, זה מרגיש טוב להתחמם על ידי משיכת שכבות נוספות; עם זאת, יותר שכבות פירושה גם יותר כביסה. לימוד עצות מועילות לכביסת בגדי החורף שלך יכול לעזור לשמור על הסוודרים שלך להיראות נהדר, להפחית את הזמן שאתה מבלה בכביסה, ואפילו לחסוך לך כסף.

דרכים קלות לכבס בגדי חורף

אחד השינויים הקלים ביותר שאתה יכול לעשות הוא להתחיל לכבס את הבגדים שלך במים קרים. שטיפת מים קרים מצמצמת את צריכת האנרגיה ויכולה לקצץ את חשבון החשמל שלך, ובמקביל גם עוזרת להפחית את טביעת הרגל הפחמנית שלך.

אחד השינויים הקלים ביותר שאתה יכול לעשות הוא להתחיל לכבס את הבגדים שלך במים קרים
אחד השינויים הקלים ביותר שאתה יכול לעשות הוא להתחיל לכבס את הבגדים שלך במים קרים.

סיפקנו אותך בטיפים שימושיים לכביסה לשטיפת מעילי פוך, סוודרים עדינים, מגפי שלג וכל הבגדים של המשפחה שלך במזג אוויר קר:

 • טפל במהירות בכתמי רפש, בוץ ומלח. למרות שאתה עשוי להתפתות לחכות עד שתסתיים העונה, קשה יותר להוציא כתמים משובצים. רססו את כתמי החורף המציקים הללו בתרסיס כתמים על בסיס אנזים ושטפו ברגע שתוכלו.
 • איך מכבסים מעיל פוך? כדאי לשטוף מעילים כמה פעמים בכל עונה. התחל בכך שתן להם להשרות במים קרים עם מעט חומר ניקוי למשך חצי שעה. לאחר מכן, יש לשטוף בעדינות ולסחוט בעדינות את עודפי המים לפני ייבוש נמוך. לזרוק פנימה כמה כדורי טניס נקיים כדי לעזור להם להתנפח מחדש.
 • ללבוש שכבת בסיס. שכבת בסיס חורפית (כמו חולצת טריקו או קמיצה) עוזרת לחמם אותך, ועוזרת לשמור על הסוודרים שלך נקיים כך שלא תצטרך לכבס אותם לעתים קרובות כל כך.
 • ללבוש שוב סוודרים, ג'ינס ופיג'מות. בחודשים קרירים יותר, אנו נוטים להזיע פחות, כך שאתה יכול להרגיש טוב עם ללבוש שכבות חיצוניות מספר פעמים לפני הכביסה - כל עוד אין להן כתמים או ריחות. כדי לרענן אותם, מייבשים במייבש נמוך לכמה דקות בעזרת יריעת מייבש.
 • עזרו לסוודרים להישאר חטובים. עקבו אחר צורת הסוודר שלכם על פיסת נייר גדולה. לאחר הכביסה, גלגל אותו בעדינות במגבת כדי להסיר מים נוספים, ואז עצב מחדש כך שיתאים לקו המתאר. יבש שטוח.
 • ארגן כובעים, צעיפים וכפפות בשקית רשת. שטפו את הפריטים האלה פעם בחודש כדי לשמור אותם טריים. שקית רשת מסייעת למנוע שכפפות בזוגות וצעיפים לקשור את הכביסה האחרת שלך בקשרים.
 • שטפו ביד סוודרים סרוגים או צעיפי קשמיר עם כמה טיפות של נוזל כביסה עדין. מלאו דלי או כיור במים קרים, הוסיפו את הסבון וסובבו את הבגדים מסביב. רוקנו את הדלי, מלאו מחדש במים קרים, ושטפו שוב עד שהם נשטפים נקיים. חזור במידת הצורך כדי להוציא את כל הסבון.
 • כביסה של 'בגדי ביצוע' כגון תחתונים ארוכים ומעילי צמר. שטפו בדרך כלל עם חומר הניקוי המועדף עליכם, אך אל תשתמשו במרכך כביסה בעת ייבוש מכיוון שהוא עלול לפגוע בתכונות הנדיפה של הבד.
 • הסר ריח של מגפי שלג מסריחים. השרו את תוספות המגפיים המסריחות האלה בדלי מלא במים קרים, 120 מ"ל חומץ לבן וכוס של חומר ניקוי כביסה - ואז תלו אותם לייבוש. השתמש בסמרטוט רטוב עם סבון כדי לסדר את החלק החיצוני של המגפיים, ולאחר מכן פזר מעט סודה לשתייה מנטרלת ריח לפני שתכניס את התוספות בחזרה פנימה.
 • אתה עדיין יכול 'לייבוש קו' במהלך החורף. היו יצירתיים על ידי שימוש במוט על וילון המקלחת או מוטות המגבות לייבוש בגדים - או השקיעו במתקן ייבוש נוח המתקפל כאשר אינו בשימוש. בגדים מיובשים באוויר מוסיפים גם לחות טבעית לאוויר.
 • שמרו על הבגדים המיובשים באוויר שלא יהיו פריכים. לזרוק פנימה 120 מ"ל של חומץ לבן בזמן שהכביסה שלך נשטפת כדי לעזור להסיר חומר ניקוי נוסף ולרכך בגדים. לאחר מכן, לפני התלייה לייבוש, נער אותם מעט. אם הקשיחות הזו נדבקת, נסה חמש דקות במייבש עם מטלית רטובה.
 • בחר חומר ניקוי מרוכז. בנוסף לשינויים חסכוניים באנרגיה כמו כביסה במים קרים, אתה יכול גם לבחור בדטרגנט כביסה מרוכז.

אנו מקווים שהטיפים הללו יעזרו לכם להתמקם בשגרת כביסה חורפית נטולת מתחים, כך שתוכלו ליהנות מהמיטב ממה שיש לחורף להציע.

עד כמה אתה מודאג מחטא בזמן הניקוי?