כיצד להסיר כתמי שיזוף מזויפים?

כיצד להסיר שיזוף מזויף מבגדים שלא יכולים להיכנס למכונה
כיצד להסיר שיזוף מזויף מבגדים שלא יכולים להיכנס למכונה.

כתמים כתומים משיזוף מזויף יכולים להיות מסובכים להסיר! המשך לקרוא לקבלת טיפים וטריקים כיצד להוציא כתמי שיזוף מזויפים מבדים שונים עם המדריך הפשוט הזה.

כשהקיץ מגיע, כולם רוצים לקבל זוהר מנשק שמש! למרבה המזל, עם מוצרי שיזוף מזויפים, אנחנו לא צריכים לצאת למקומות אקזוטיים כדי להיראות ברונזה כל השנה. עם זאת, שיזוף מזויף יכול להשאיר כתמים כתומים מטרידים, שיכול להיות מסובך להסיר אם אינך מכיר את השיטה הטובה ביותר: השתמש בסרטון זה כדי ללמוד כיצד להוציא שיזוף מזויף מבגדים, סדינים ושטיחים ביעילות.

כמו ברוב הכתמים, הטריק עם הסרת שיזוף מזויף מבגדים ובדים אחרים הוא לזוז מהר - אל תאפשרו לכתם להתייבש ולהתייצב!
עד כמה אתה מודאג מחטא בזמן הניקוי?

כיצד להסיר שיזוף מזויף מבגדים: בדים רחיצים

כמה מוצרי שיזוף מזויפים מכילים דיהידרוקסיאצטון (DHA), תוסף צבע, שהופך את העור שלך לכהה יותר למשך כמה ימים או אפילו שבועות. אם זה נדבק על בד, זה לא יגרום לכתם קבוע מיד, אבל בסופו של דבר יתקבע. אז זכור לפעול מהר, באופן אידיאלי כשהכתם עדיין רטוב. הסרת שיזוף מזויף מבגדים יכולה להיות די קלה אם הבד ניתן לכביסה במכונה. כך גם לגבי מגבות וסדינים, שבדרך כלל ניתנים לכביסה במכונה.

 1. בדוק את תגי הטיפול בבגד. שימו לב במיוחד לכל הוראות ספציפיות לגבי כביסה או הסרת כתמים.
 2. שטפו את החלק האחורי של הבד המוכתם במים זורמים קרים או מים מוגזים. החזק את החלק האחורי של הבד מתחת לברז או - אם זה בלתי אפשרי - הרווי את הכתם במים קרים ו/או מוגזים. זה יעזור לשחרר את חלקיקי השיזוף המזויפים ולהוציא אותם מסיבי הבגד. אין לשפשף את הבד.
 3. מערבבים תמיסה של מי סבון וטפחים על הכתם. מערבבים תמיסת מים ודטרגנט כביסה; בקורט, אפילו נוזל כלים מעורבב במים יכול לעבוד. השתמש בקצה האצבע שלך כדי להכניס את התמיסה לתוך הכתם, ואז שטפו, חזרו על הפעולה והמשיכו לספוג עם התמיסה עד שהכתם נעלם. אתה יכול גם לנסות מסיר כתמים מסחרי - עקוב אחר ההוראות על כל תוויות המוצר כדי להבטיח שימוש בטוח ויעיל.
 4. מכבסים כרגיל במכונת הכביסה, והכתם אמור להיעלם. כותנות, מגבות וסדינים יש לכבס במכונת הכביסה עם חומר ניקוי ביולוגי כמו פרסיל ביו. פעל תמיד לפי ההנחיות על תגי הטיפול בבגד.
 5. אין לייבש בדים במייבש כביסה או לתלות בשמש עד להסרה יסודית של כתם השיזוף המזויף. אחרת, החום יגרום לכתם להתקבע.

אם הבגד שלך עשוי מבד לניקוי יבש בלבד, חיוני שתתייחסי לשלבים הרלוונטיים להלן.

איך להוריד שיזוף מזויף מבגדים: לבנים, עדינים ולא רחיצים

כיצד להסיר שיזוף מזויף מבגדים לבנים
כיצד להסיר שיזוף מזויף מבגדים לבנים.

השלבים הנוספים האלה יכולים לעזור אם הבגד שלך לבן, או אם הוא לא ניתן לכביסה במכונה. זכור לבדוק כל מסיר כתמים על אזור לא בולט של בד כדי לראות שהוא לא פוגע בבגד שלך, ולקרוא תחילה את ההוראות על התווית.

כיצד להסיר שיזוף מזויף מבגדים לבנים:

 • אקונומיקה על בסיס חמצן: זוהי אפשרות אחת כיצד להסיר שיזוף מזויף מבגדים לבנים. מערבבים תמיסה לפי הוראות ההלבנה על בסיס חמצן עם מים קרירים. השרו את הבגד עד שמונה שעות, שטפו וחזרו אם הכתם נמשך. בסופו של דבר, מכבסים כרגיל במכונת הכביסה. זכור - תמיד בדוק תחילה כל מוצר חדש על שטח קטן.

כיצד להסיר שיזוף מזויף מבגדים שלא יכולים להיכנס למכונה:

 • גליצרין: אפשרות נוספת למסיר כתמי שיזוף מזויף היא גליצרין, שניתן למרוח על אזורים קטנים על בדים שאינם ניתנים לכביסה במכונה. שוב, תחילה בדוק נקודתית באזור לא בולט, וטפח על מנת להרים את כתם השיזוף המזויף.
 • ניקוי יבש מקצועי: תמיד יש להתייעץ עם מנקה מקצועי אם הבגד שלך עדין או חשוב במיוחד, או אם הוא ניקוי יבש בלבד. קח את זה אליהם בהקדם האפשרי, כשהכתם עדיין טרי.

הסרת כתמי שיזוף מזויפים משטיחים

ניתן להסיר בשוגג של שיזוף מזויף על השטיח שלך עם מספיק מסירות ושומן מרפקים. בצע את השלבים שלנו למטה:

 1. תמקו כמה שיותר בורסקאי מזויף מהשטיח, בעזרת גליל מטבח או מגבות תה שלא אכפת לכם להכתים.
 2. ערבבו תמיסה של מים חמימים ונוזל כביסה באיכות טובה, או אפילו נוזל כלים. השתמש במטלית נקייה או בספוג כדי למרוח את התמיסה על הכתם, ושפשף בעדינות בתנועות סיבוביות.
 3. אם הכתם נמשך, שפשפו את תמיסת הסבון לתוך סיבי השטיח עם מברשת שיניים נקייה וישנה. אתה יכול גם להשתמש במוצר מומחה לניקוי שטיחים - פשוט עקוב אחר ההוראות על התווית, ובדוק תחילה את המוצר באזור קטן.
 4. לשטוף ביסודיות על ידי ספיגת מים נקיים וספוג או מגבת.
 5. שאבו את השטיח כדי להרים שאריות שיזוף מזויפות שנותרו.

קדימה: השתמשי בשיזוף מזויף כדי להשיג את הזוהר מעורר הקנאה הזה, ותדאגי פחות מהכתמת הבגדים שלך. עם המדריך השימושי שלנו שיעזור לך, תוכל להמשיך להיראות שזוף וקיצי בבגדים הנקיים שלך כל השנה.

מאמרים בנושאים דומים
 1. איך לכבס בגדים במכונת כביסה?
 2. כיצד להסיר כתמי בננה מבגדי תינוקות?
 3. איך לשטוף וילונות רשת?
 4. איך להוציא שעווה מהבגדים?
 5. כיצד להסיר מסטיק מבגדים?
 6. איך לכבס שמיכת פוך?