כיצד להסיר כתמים על בגדים לבנים

השתמשו במדריך זה כיצד להסיר כתמים על בגדים לבנים
אל דאגה, השתמשו במדריך זה כיצד להסיר כתמים על בגדים לבנים, כך שכתמים עקשניים כמו סימני דם וזיעה ייעלמו.

בגדים לבנים הם לפעמים מגנט לכתמים! המשך לקרוא כדי לגלות כיצד להסיר חמישה כתמים נפוצים מבגדים לבנים

תאר לעצמך אם היית מכתים את החולצה הלבנה האהובה עליך בכתמים? אל תדאג, השתמש במדריך זה כיצד להסיר כתמים על בגדים לבנים, כך שכתמים עקשניים כמו סימני דם וזיעה ייעלמו.

אל תזרוק את הבגדים הלבנים רק בגלל כתמים צהובים או מעט דם מחתך. עקוב אחר ההנחיות האלה וכיצד להסיר כתמים מבגדים לבנים וודא שאתה קורא את הסעיף "דברים שיש להימנע מהם" כי אינך רוצה שהכתם יישאר לצמיתות. השתמש גם בשיטה הבאה כדי להסיר כתמי זיעה ודם מבגדים לבנים. אתה יכול לקרוא שוב קטעים מסוימים או לנסות דרכים נוספות להסרה מלאה של כתמים על בגדים לבנים. זכור תמיד לפעול מהר לפני שהכתם מתיישב ותמיד להסתכל על התווית לפני הניקוי.

מלבד התמודדות עם סימני דם וכתמים צהובים על בגדים לבנים, אתה יכול לכבס אותם באמצעות חומר ניקוי חזק כמו רינסו. שיטה נוספת זו להסרת כתמים תהפוך את הבגדים שלך לבנים הרבה יותר מבעבר!

כיצד להסיר כתמים על בגדים לבנים

כיצד אורח החיים שלך במהלך המגיפה השפיע על מגוון הכתמים המלוכלכים על הבגדים שלך?
אתה יכול להשתמש בו כדי להסיר כתמי צהוב ודם על בגדים לבנים
אתה יכול להשתמש בו כדי להסיר כתמי צהוב ודם על בגדים לבנים.

לא משנה באיזו שיטה אתה משתמש, זכור תמיד לקרוא את הוראות התווית לפני השימוש בה, ותמיד לנסות קודם כל שטח קטן.

חומר ניקוי

לא רק כתמי דם וזיעה יש להסיר מבגדים לבנים. ניתן להשתמש בחומרי ניקוי כביסה מסחריים כגון רינסו להסרת כתמים כגון רטבים, ריבות ודשא. זרוק כמות קטנה של חומר ניקוי נוזלי על האזור המוכתם והניח לו לשבת במשך חמש דקות. לאחר מכן שטפו היטב את הבגדים לפני כביסתם כרגיל.

חומץ לבן

כמעט כולם מחזיקים חומץ לבן בארון. אתה יכול להשתמש בו כדי להסיר כתמי צהוב ודם על בגדים לבנים. כדי להסיר כתמי זיעה או סימני דאודורנט, שפכו מעט חומץ על הכתם וקרצוף אותו לפני שטיפתו. לכתמי דם, שפכו חומץ על הכתם והניחו לו לספוג 5-10 דקות, ולאחר מכן נגבו עם מטלית. חזור לפי הצורך ושטוף לאחר מכן.

מלח

מלח אולי לא יעלה לך בראש כשאתה רוצה להסיר כתמים מבגדים לבנים, אבל מתברר שהוא יעיל למדי. כדי להסיר כתמי דם מבגדים לבנים, השרו את הבגדים באגן של מי מלח קרים. תן לזה להיספג במשך 3-4 שעות, ואז לשפשף את הכתם עם חומר ניקוי נוזלי ולהניח אותו בכביסה.

אמוניה

עדיין לא יודעים איך להלבין חולצה לבנה צהובה? נסה להתמודד עם זה עם אמוניה. שפשפו כתמי זיעה, דם או אפילו שתן על בגדים לבנים ונגבו את האזור המוכתם בחצי תמיסה של אמוניה ומים לפני הכביסה.

כיצד להסיר כתמים על בגדים לבנים- ממה להימנע

  • אל תלבין את הכתמים הצהובים. הימנע משימוש באקונומיקת כלור מכיוון שהיא תכהה את הכתם עוד יותר.

  • אין להשתמש במטלית כהה או במגבת כדי לקרצף את הכתם.

  • אם אינך בטוח עם איזה סוג של כתם אתה מתמודד, אז אל תשתמש במים חמים. חום יכול לגרום לכתמים מחלבונים כמו דם, ביצים או חלב להידבק.

  • אין לגהץ, לסחוט או לייבש בגדים מוכתמים במכונה, מכיוון שחום גורם לכתם להידבק. במקום זאת, תן לבגדים להתייבש באופן טבעי בשמש.