מדריך למכונות כביסה: איך לבחור את מכונת הכביסה הטובה ביותר עבורך

יש המון דברים שכדאי לקחת בחשבון כשמחליטים מהו מותג מכונות הכביסה הטוב ביותר עבור הצרכים שלך
מחסכון באנרגיה ועד לטעינה קדמית, יש המון דברים שכדאי לקחת בחשבון כשמחליטים מהו מותג מכונות הכביסה הטוב ביותר עבור הצרכים שלך.

בחירת מכונת הכביסה הטובה ביותר עבורך יכולה להיות תהליך מייאש. השתמש במדריך זה כדי להפוך את ההחלטה לפשוטה.

שלבים מרכזיים:

לפני שתבחר איזו מכונת כביסה הכי מתאימה לך, שקול את הדברים הבאים:

  • כמה מקום יש לך
  • באיזו תדירות נעשה שימוש במכשיר
  • איזה סוג של תכונות אתה מחפש (למשל מחזורי סחרור, תכונת ייבוש בכביסה)
  • כמה כסף אתה מוכן להוציא

מחסכון באנרגיה ועד לטעינה קדמית, יש המון דברים שכדאי לקחת בחשבון כשמחליטים מהו מותג מכונות הכביסה הטוב ביותר עבור הצרכים שלך. אני מקווה שהמדריך הפשוט הזה לתכונות המכשיר הנפוצות ביותר והיתרונות שלהן יכול לעזור לפשט את התהליך עבורך.

הגבר את היעילות של מכונת הכביסה שלך על ידי שימוש בחומר ניקוי כביסה איכותי, כמו Persil Ultimate Liquid, שיתמודד אפילו עם כתמים שהתייבשו במשך 48 שעות.
עד כמה אתה מודאג מחטא בזמן הניקוי?

איזו מכונת כביסה הכי מתאימה לך?

כשאתה בוחר את מכונת הכביסה הטובה ביותר לקנייה, יש הרבה גורמים שאתה צריך לקחת בחשבון: גודל שטח המגורים שלך, לכמה אנשים אתה מכבס, אם אתה מחפש אישורים ידידותיים לסביבה, ו - אולי והכי חשוב - כמה כסף אתה מוכן להוציא. כאן אנו מסתכלים על כמה מהשיקולים המרכזיים הללו, כך שכאשר זמן ההחלטה מתקרב, תוכל לקבל שיקול דעת מושכל. אם אתה רוצה לבחון השקעה במכונת כביסה חכמה, אתה יכול לקרוא את המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את ציוד הניקוי הזה.

מעמיס קדמי או מעמיס עליון?

בחירת מכונת הכביסה הטובה ביותר עבורך יכולה להיות תהליך מייאש
בחירת מכונת הכביסה הטובה ביותר עבורך יכולה להיות תהליך מייאש.

מכונות כביסה מתחלקות לשני סוגים בסיסיים, והזו המתאימה לך ביותר תהיה תלויה במידה רבה בדרישות הבית שלך. מכונות כביסה עם הטענה קדמית בדרך כלל תופסות פחות מקום, עדינות יותר בבגדים, משתמשות בפחות מים ונוטה למהירות סחיטה גבוהה יותר (מה שאומר פחות זמן ייבוש). אמנם מכונות העמסה עליון זולות יותר ובעלות קיבולת גדולה יותר מאשר מעמיסים קדמיים, אך נוטות להיות מגושמות יותר.

יעילות

בבואכם לבחור את מותג מכונות הכביסה הטוב ביותר לקנייה, בדקו תמיד את דירוג יעילות המים והאנרגיה - ככל שהדירוג גבוה יותר, כך תחסכו יותר כסף בחשבונות החשמל שלכם. היזהרו מתווית דירוג כוכבי אנרגיה, המעניקה ציון מתוך 10 לצריכת אנרגיה. עבור מים, חפש את התווית WELS (Water Efficiency Labeling Scheme) - שישה כוכבים מציינים את הרמה הגבוהה ביותר של יעילות המים. למרות שהם יקרים יותר ממכונות העמסה עליון רגילות, מעמיסים עליון בעלי יעילות גבוהה צומחות בפופולריות, מכיוון שהמהירות והביצועים יכולים לעתים קרובות להיות דומים למכונת העמסה קדמית.

מאפיינים

כדי להפיק את המיטב ממכונת הכביסה שלך, כדאי שתהיה לך הבנה מוצקה של תוכניות המכשיר. בימינו, מותגי מכונות הכביסה הטובים ביותר כוללים בדרך כלל מגוון הגדרות מתוכנתות מראש - הכל החל מכביסה ידנית, עומסים מגושמים ומחזורים לחומרים ספציפיים (כמו צמר או משי). דגמים מתקדמים יותר עשויים לכלול גם מחזורי קיטור, הגדרות ללא גיהוץ, מהירויות סחיטה מתכווננות ומחזורי שיבוץ חיידקים עבור בגדי תינוקות וחיתולים הניתנים לכביסה.

תקציב

האפשרות היקרה ביותר היא לא תמיד מכונת הכביסה הטובה ביותר לקנות. אם תימנע מצבעים עזים וכרום לטובת דגמים לבנים מסורתיים, אולי תוכל לחסוך כמה פאונד בדרך. למרות שדגם חסכוני באנרגיה עשוי להיות יקר יותר מלפנים, אתה יכול בסופו של דבר לחסוך כסף בטווח הארוך. דגמי התקציב העדכניים ביותר בשוק יכולים להציע איכות כביסה דומה לדגמים יקרים יותר - אך ללא חלק מההגדרות המתוכנתות מראש. מומלץ לבדוק כמה ביקורות משתמשים מקוונות כדי לגלות איזו מכונת כביסה מתפקדת בצורה הטובה ביותר.