מהי מכונת כביסה חכמה וכביסה חכמה?

חיוני שתבחר את חומר הכביסה ומרכך הכביסה המתאים לבגדים שלך
כדי באמת להפיק את המרב ממכונת הכביסה החכמה שלך, חיוני שתבחר את חומר הכביסה ומרכך הכביסה המתאים לבגדים שלך.

תהיתם פעם איך עובדת מכונת כביסה המחוברת לאינטרנט? האם ידעת שזו מכונת כביסה ששולחת לך הודעות? גלה את היתרונות של אחד כאן!

זה מספיק מדאיג שצריך לגרור את סל הכביסה למכונת הכביסה, להפריד את הצבעים מהלבנים ולמלא את מכונת הכביסה בבגדים ובחומרי הניקוי האהובים. למה לחכות בבית לסיום המחזורים? מעבר למכונת כביסה המחוברת לאינטרנט שתוכל להגדיר מרחוק דרך הטלפון שלך באמת שימושי. לעולם לא תצטרך לבזבז עוד אחר צהריים שטוף שמש על כביסה!

כדי באמת להפיק את המרב ממכונת הכביסה החכמה שלך, חיוני שתבחר את חומר הכביסה ומרכך הכביסה המתאים לבגדים שלך. רק זכור לעקוב אחר ההוראות על תווית המוצר.
עד כמה אתה מודאג מחטא בזמן הניקוי?

מה זה מכונת כביסה ומייבש חכמים?

האם לרכוש מכונת כביסה חכמה או לא יהיה תלוי באורח החיים שלך
האם לרכוש מכונת כביסה חכמה או לא יהיה תלוי באורח החיים שלך.

מכונות כביסה ומייבשי כביסה חכמות הם מכשירים חדשניים שיכולים להתחבר לרשת באמצעות Wi-Fi, באותו אופן שבו עושים טאבלטים או טלפונים. אתה יכול לשלוט במכונת הכביסה באמצעות אפליקציה בטאבלט או בסמארטפון שלך, בין אם אתה בבית או מחוץ לבית.

כיצד פועלות מכונות כביסה במינון אוטומטי?

מכונות כביסה במינון אוטומטי יכולות למנות אוטומטית את חומר הניקוי ומרכך הבד שלך, ואתה יכול למלא חומר ניקוי ומרכך בד בשווי חודש בכל פעם - זה אומר שאתה לא צריך למנות את המוצר בעצמך בכל פעם שאתה רוצה לעשות עומס של כביסה. המכונה תתאים את הכמות שהיא מוסיפה בהתאם לגורמים מסוימים לגבי הכביסה שלך, כמו עד כמה הבגדים שלך מלוכלכים או כבדים. הבדל נוסף הוא שכל עוד הסמארטפון או הטאבלט שלכם תואמים לרשתות דור שלישי, אתם יכולים לשלוט במכונת הכביסה באמצעות הטלפון שלכם דרך אפליקציית היצרן בכל מקום בו אתם נמצאים. כל שעליך לעשות הוא להתקין את האפליקציה ולעקוב אחר תהליך ההרשמה!

רוב מכונות הכביסה החכמות במינון אוטומטי פועלות באותו אופן. לאחר שנרשמתם, פשוט מלאו את המכונה בבגדים שלכם והוסיפו חומר ניקוי ומרכך כביסה למתקן האוטומטי. עכשיו, הגדר את הכביסה שלך ותיהנה מהזמן הנוסף עם המשפחה שלך! אתה יכול לעשות את כל הכביסה שלך במשך החודש הבא בערך מבלי שתצטרך למנות את המוצר בעצמך בכל פעם. כמו כן, רוב המכונות עדיין יאפשרו לך להוסיף חומר ניקוי אחר בנפרד עבור עומסים מסוימים - כמו אם אתה רוצה להשתמש בפרסיל משי וצמר עבור עומס מסוים, אבל יש את Persil Bio במתקן האוטומטי.

תכונות מכונת כביסה חכמות

מכונת כביסה חכמה במינון אוטומטי יכולה להקל על חייך הרבה
מכונת כביסה חכמה במינון אוטומטי יכולה להקל על חייך הרבה, לחסוך לך זמן, להשתמש בפחות אנרגיה ומים, ולהתאים את הבית שלך לצרכים שלך.

הנה כמה מהתכונות שהופכות מכונות כביסה חכמות למכשירי חובה:

  • שלט מרחוק בכביסה שלך מכל מקום באמצעות אפליקציית הסמארטפון שלך: התחל או השהה מיד את הכביסה, בחר מחזורים, עקוב אחר הזמן שנותר וקבל התראות סיום!
  • מכונות כביסה במינון אוטומטי ימנו את המוצרים שלך עבורך: פשוט מלאו אותה אחת לחודש בערך והשאירו את המכונה לעשות את השאר.
  • קיבולת: מכונות כביסה חכמות מגיעות במספר גדלים, חלקן מאפשרות לך לכבס עד 12 ק"ג של כביסה בעומס בודד. עבור עומסים קטנים יותר, מכונות כביסה חכמות מנתחות את המשקל ומשתמשות רק בכמות המדויקת של אנרגיה ומים הדרושים.
  • טכנולוגיה חדשה: כמה מכונות כביסה חכמות בשוק מגיעות עם תכונות מתקדמות, כגון תאימות למערכות שליטה קוליות או טכנולוגיית בועות אקולוגיות. טכנולוגיה זו מקציפה חומר ניקוי באוויר ובמים לפני שהמחזור מתחיל ליצור בועות ניקוי, שחודרות מהר יותר לבדים ופועלות ביעילות במים קרירים כמו במים חמימים.
  • עזרה בפתרון תקלות: אחד היתרונות הגדולים ביותר של מכונות כביסה ומייבשי כביסה חכמים ששולחים לך טקסט הוא שהם יכולים לזהות ולהודיע לך על כל בעיה במכונה שלך באופן מיידי באמצעות האפליקציה, כגון מסננים חסומים, חיסכון בזמן והימנעות מהעלות של מהנדס. האפליקציה גם מאפשרת לך לדעת על בעיות משמעותיות שצריך לתקן על ידי מהנדס.
  • פחות רעידות ורעש במהלך הכביסה: מאפשר לך לעשות כביסה בכל מקום ובכל זמן, מבלי להפריע לשכנים או לחתול ישן!
  • שמירה על טריות הבגדים: מכונות כביסה חכמות יכולות להפיל קלות את הבגדים כל כמה דקות כדי לתת להם מספיק אוויר, ולמנוע מהם לספוג ריח מעופש עד שתוכל להתערב.
  • בטיחות: אינו מאפשר למחזור להתחיל אם הדלת פתוחה או שהמכונה אינה מחוברת לאספקת המים.

למה לקנות מכונת כביסה עם מינון אוטומטי המאפשר Wi-Fi?

אם אתה תמיד ממהר לצאת מהבית ולפעמים שוכח להתחיל את מחזור הכביסה, מכונת כביסה חכמה מאפשרת לך להתחיל את הכביסה שלך דרך האפליקציה כשאתה בתנועה. תוכל גם לעקוב אחר התקדמות הכביסה באמצעות הטלפון שלך ולקבל התראה המודיעה לך מתי הוא מוכן לפרוק. כמו כן - אין יותר מינון המוצר בעצמך בכל פעם. המכונה תעשה זאת עבורך. פשוט מלא אותו כל חודש ואתה מוכן ללכת!

מכונת כביסה חכמה במינון אוטומטי יכולה להקל על חייך הרבה, לחסוך לך זמן, להשתמש בפחות אנרגיה ומים, ולהתאים את הבית שלך לצרכים שלך. האם לרכוש מכונת כביסה חכמה או לא יהיה תלוי באורח החיים שלך. אם תשתמשו ביכולות השלט שלו ותיהנו מהיכולת לשלוט בו באמצעות מגע בטלפון, אז מכונת כביסה חכמה היא אידיאלית עבורכם! לא בטוח אילו עוד גאדג'טים לניקוי חכמים יש? קרא את המאמר שלנו על יצירת בית חכם כאן.