3 הסיבות המובילות לכך שמכונות הכביסה שלך אינן פועלות כראוי

כמו גם טיפים כיצד לשמור על מכונת הכביסה שלך במצב טוב
להלן שלוש בעיות נפוצות במכונת כביסה וכיצד לפתור אותן, כמו גם טיפים כיצד לשמור על מכונת הכביסה שלך במצב טוב.

בעיות במכונת כביסה פוקדות את הטובים שבינינו. המשך לקרוא כדי לגלות כיצד לתת למכונה שלך קצת TLC.

במיוחד במזג האוויר הלח והבוצי של החורף, מכונות כביסה יכולות להוות הצלה מוחלטת. עם זאת, אם הם לא במצב שיא, כביסה יכולה להיות קשה, והבגדים שלך יכולים אפילו להינזק.

להלן שלוש בעיות נפוצות במכונת כביסה וכיצד לפתור אותן, כמו גם טיפים כיצד לשמור על מכונת הכביסה שלך במצב טוב.

מכונת הכביסה שלך עושה הרבה עבודה קשה, אבל לעתים קרובות אנחנו שוכחים שגם אותה צריך לנקות ולתחזק אותה! למרבה המזל, הרבה בעיות נפוצות במכונת כביסה ניתן לתקן עם מה שכבר יש לך בבית.
עד כמה אתה מודאג מחטא בזמן הניקוי?

מכונת הכביסה שלי לא שוטפת כמו שצריך

כאשר מכונת הכביסה שלך לא מנקה בגדים, הסיבה הנפוצה ביותר היא שהיא לא מתנקזת כמו שצריך, ומשאירה לכלוך מהכביסה הראשונה בתוף כך שהוא עדיין שם לאחר השטיפה האחרונה. זה אומר שאתה צריך לנקות את המסנן של מכונת הכביסה שלך. אתה אמור להיות מסוגל למצוא את זה מאחורי פאנל קטן בחזית המכונה.

  1. הניחו תחילה מגבת על הרצפה, מכיוון שלעתים קרובות יש מים מלוכלכים כלואים במסנן. לאחר מכן, פשוט פתח או הברג את המכסה מתחת לפאנל, והסר את כל מה שסתום את המסנן: מטבעות, תכשיטים ורקמות ישנות הם האשמים הנפוצים.
  2. יכול להיות גם שיש עובש וחלאות סבון במגירה של מכונת הכביסה שלך שגורמים לריח לא נעים להסתנן לתוך הכביסה. תן למגירה לקרצף טוב עם מים חמימים וסבון, השתמש במברשת שיניים ישנה כדי להיכנס לכל פינות מביכות.
  3. אם יש עובש שגדל, נגב אותו תחילה עם עובש וטחב ספציפי. בחירה במוצר כביסה באיכות טובה עם ריח נהדר תעזור לשמור גם על ריח טרי של כביסה - לפרסיל יש מגוון גדול של פורמולות שיתאימו לכל המכונות.
  4. אולי כדאי גם להפעיל מטלית חמה ולחה מרוססת בחומר ניקוי אנטיבקטריאלי סביב אטמי הגומי בדלת ומסביב לתוף - עובש יכול להצטבר כאן ולרדת על הבגדים שלך כשאתה שולף אותם אז חשוב לא להתעלם. האיזור הזה.

הבגדים שלי יוצאים ממכונת הכביסה עם ריח של עובש או לח

אם יש לכלוך או עובש כלואים בכל מקום במכונה שלך, הריח של זה יכול לחלחל לתוך הבגדים שלך ולהרוס אותם עם הזמן. ללמוד כיצד להיפטר מריח מכונת כביסה באמת יעזור לך להפיק את המרב מהבגדים שלך.

מכונת הכביסה שלי לא שוטפת כמו שצריך
מכונת הכביסה שלי לא שוטפת כמו שצריך.

אתה יכול לנקות לכלוך מתוף מכונת הכביסה שלך על ידי שפיכת 500 מ"ל של חומץ לבן - כן, אותם דברים שאתה שומר במטבח - לתוך התוף הריק והפעלת שטיפה חמה. החומץ מפרק כל לכלוך שנדבק ועוזר לנטרל נבגי עובש וריחות שמסתובבים בתוף.

כיצד אוכל לשמור על מכונת הכביסה שלי במצב טוב?

אז עכשיו אתה יכול לפתור את הבעיות שסביר להניח שיהיו לך עם מכונת הכביסה שלך. ככל הנראה, אתה חושב עכשיו "האם לא יהיה הרבה יותר טוב אם אוכל לעצור בעיות מלכתחילה? במה אוכל להשתמש כדי לנקות את מכונת הכביסה שלי על בסיס קבוע, וכיצד אוכל לשמור אותה במצב טוב?"

למרבה המזל, אתה לא צריך שום מוצרים מיוחדים כדי לנקות את מכונת הכביסה שלך על בסיס קבוע. אלא אם כן כבר קיימים עובש ולכלוך עגום, הפעלת שטיפה חמה דרך מכונה ריקה כל שבועיים אמורה לשמור על רעננות. חבר את זה עם קרצוף רגיל של המגירה, והמכונה צריכה להיות נקייה כמעט כל הזמן.

יש גם כמה דברים פשוטים שאתה יכול לעשות כדי למנוע בעיות.

  1. כדי לעזור לשמור על המגירה נקייה, ודא שאינך משתמש ביותר מדי אבקת כביסה או מרכך כביסה, שכן מוצרים שהמכונה שלך לא יכולה להשתמש בהם יצטברו שם. רוב בקבוקי חומרי הניקוי נותנים מידות מומלצות שימושיות על המכסים.
  2. כדי לשמור על המסנן נקי, זה באמת עוזר לבדוק את כל הכיסים של הבגדים שלך גם לפני שאתה מכניס אותם למכונה. מסננים בדרך כלל לא נחסמים אלא אם כן שוטט שם משהו!

והנה - זה לא פשוט? עם ההוראות הקלות האלה, נגמרו ימים של כביסה מכובסת למחצה ודאגה לגבי מכונת הכביסה שלך - ואם תעקבו אחר טריקי התחזוקה שלנו, הפעמים שתצטרכו לבצע ניקוי עמוק צריכות להיות מעטות ורחקות.