איך לכבס בגדים לבנים?

הטיפים והטריקים האלה מסבירים איך לכבס בגדים לבנים
בין אם אתה רוצה להאיר כביסה רגילה או לשנות כתם מטריד, הטיפים והטריקים האלה מסבירים איך לכבס בגדים לבנים, לשקם בגדים משעממים ולהשאיר אותם במראה פריך.

בגדים לבנים עלולים לאבד את הבהירות שלהם עם הזמן, ולקלוט בקלות כתמים! עצות אלה להסרת כתמים מבגדים לבנים יעזרו לשמור על הלבנים האלה בהירים!

בגדים שהם בעיקר לבנים עם פרטים צבעוניים יכולים להיות מסובכים במיוחד לכביסה. בדוק תמיד את תווית הטיפול לפני הכביסה.
עד כמה אתה מודאג מחטא בזמן הניקוי?

לא צריך להיות מומחה כביסה כדי לדעת שבגדים לבנים עלולים לאבד את הברק שלהם עם הזמן, בין אם כתוצאה מכביסה חוזרת ובין אם בגלל שהם רגישים במיוחד לאיסוף כתמים לא יפים. עם מעט TLC, קל לשמור על מראה לבנים בהירים. בין אם אתה רוצה להאיר כביסה רגילה או לשנות כתם מטריד, הטיפים והטריקים האלה מסבירים איך לכבס בגדים לבנים, לשקם בגדים משעממים ולשמור על מראה פריך.

איך לשטוף לבנים

  1. מיין את הכביסה שלך - חשוב להפריד בין הלבנים לבגדים הכהים יותר לפני הכביסה, מכיוון שגורם שכיח לשינוי הצבע הוא חלחול צבע מבגדים כהים יותר. באופן דומה, הימנע מכבסה של בגדים לבנים עדינים עם פריטים מלוכלכים מאוד כמו חולצות בוציות, שכן הלכלוך פשוט יעבור לבגדים הקלים יותר במהלך הכביסה, ללא קשר לכמות חומר הניקוי שנעשה בו שימוש.
  2. חלקו וכבשו – מכיוון שבגדים לבנים נוטים לאסוף מוך וסיבים מבגדים אחרים, חשוב לחלק את הלבנים שלכם לערימות לפי סוג הבד. שמירה על מגבות וסדינים בעומס אחד, וכביסת פריטי כותנה ופשתן יחד באחר פירושו שאינך צריך לדאוג לגבי שינוי בטמפרטורת המים או להטוטנות במחזורי ייבוש מרובים.

כיצד להסיר כתמים מבגדים לבנים

כיצד להסיר כתמים מבגדים לבנים
כיצד להסיר כתמים מבגדים לבנים.

הסרת כתמים על בגדים לבנים יכולה להיות מסובכת, ואף שיטה לא מבטיחה הסרה מלאה של כתמים - זה יהיה תלוי בכתם הפרט ובחומר. בכל הנוגע להסרת כתמים מבגדים לבנים, התזמון הוא גם העיקר: ככל שתתחיל לטפל בכתם מהר יותר, כך התוצאה הסופית תהיה טובה יותר. בצע את ארבעת השלבים הפשוטים הבאים לטיפול בכתמים על בגדים לבנים:

  1. יש לגרד כל לכלוך גלוי. ספגו נוזלים בעזרת מטלית, החל מהחלק החיצוני של הבד, ולאחר מכן חוזרים על התהליך מבפנים.
  2. יש למרוח אבקת כביסה נוזלית של Persil ישירות על האזור המוכתם, ולאחר מכן לספוח עם מטלית בהירה.
  3. השרו את הבגד במים קרים למשך כ-15 דקות.
  4. לשטוף כרגיל עם חומר ניקוי קטן ואדיר של Persil.

כיצד לשטוף לבנים עם כתמים עיקשים

כתמים רציניים יותר עשויים לדרוש קצת יותר שכנוע לפני היציאה לגבעות. אם זה המקרה, כמו גם השריית הבגד במים חמים לפני הכביסה, אתה יכול לנסות אחת מהשיטות הבאות לפני הכנסת הבגד לכביסה עם חומר ניקוי כביסה באיכות טובה:

  • מרחו סודה לשתייה על הכתם, וסגרו אותו לתוך הבד באמצעות מטלית רטובה ובהירה.
  • בעזרת צמר גפן, ספוג את הכתם במי חמצן.
  • כפו את האזור המוכתם בחומץ לבן ולאחר מכן שטפו כרגיל.