כיצד להשתמש נכון במכונת הכביסה

לדעת כיצד להשתמש נכון במכונת כביסה
לדעת כיצד להשתמש נכון במכונת כביסה, מעבר להכנסת בגדים למכונה וחומר ניקוי למגירה.

לא בטוחים אם אתם משתמשים במכונת הכביסה שלכם נכון? גוגל עוזר.

איך עובדת מכונת כביסה? זו שאלה נפוצה יותר ממה שאתה עשוי לחשוב. התשובה יכולה לחסוך לך זמן ומאמץ בעת ארגון שגרת הכביסה שלך.

לדעת כיצד להשתמש נכון במכונת כביסה, מעבר להכנסת בגדים למכונה וחומר ניקוי למגירה. לתוצאות הכביסה הטובות ביותר, יש לזכור את מדריך המכשיר בהישג יד ואת השלבים הבאים.

למד כיצד להשתמש נכון במכונת כביסה ובחר חומרי ניקוי איכותיים, שנבדקו בדגמי מכונות שונים כמו Surf או Skip, כדי להפיק את המיטב מהמכשיר שלך.

כיצד להשתמש במכונת הכביסה צעד אחר צעד

 1. קרא את מדריך ההוראות.

  אם זה עתה רכשתם מכונת כביסה, רצוי להתקין אותה לטכנאי מומחה. אז הפוך גם למומחה: קרא את מדריך ההוראות והכיר את תוכניות מכונת הכביסה שלך.

 2. בדוק את תוויות החלקים כדי להחליט איזה מחזור הוא הטוב ביותר עבורך.

  אם יש לך ספק, גלה כיצד לפרש את סמלי הכביסה על תוויות הבגדים כאן. מיין בגדים מלוכלכים לפי צבע וסוג בד.

 3. תכנת את המחזור המתאים לכל חלק.

  אל תזלזל בצעד הזה. ברוב מכונות הכביסה ניתן לתכנת את הטמפרטורה ולכוון את מהירות הסחיטה; באחרים, לבחירת המחזור יש כבר מהירות סחיטה מוגדרת מראש. יש להקפיד במיוחד על פריטים עדינים, אותם יש לכבס קר ובמהירות סחיטה איטית. ובמקרה של בגדים צבעוניים? לשטוף בנפרד, קר או בטמפרטורה בינונית, ללא סחטות יתר. חומר ניקוי צבעוני טוב כמו קפסולות צבע של Skip עוזר להסיר כתמים אפילו במחזורים קצרים.

  גלה כיצד להשתמש במכונת הכביסה בסרטון זה:

כשאתם יודעים כיצד להשתמש נכון במכונת כביסה
כעת, כשאתם יודעים כיצד להשתמש נכון במכונת כביסה, זכרו שהיא זקוקה לתחזוקה כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר האפשריות.
לכביסות מושלמות ולצריכה מתונה, קרא את מדריך ההוראות של מכונת הכביסה שלך והכיר את התוכניות הזמינות.
 1. הוראות מינון והיכן לשים חומר ניקוי במכונת הכביסה

  מכונות הכביסה הנפוצות ביותר הן מכונות כביסה בהטענה קדמית, הכוללות מגירה עם שלושה תאים לחומר ניקוי ומרכך כביסה. תא מרכך הכביסה מיוצג בדרך כלל עם סמל פרח. אם אינך משתמש במרכך כביסה, אך עדיין רוצה שהחלקים שלך יהיו בעלי ניחוח נוסף, נסה את השמנים האתריים והניחוחות הייחודיים של דטרגנטים ל- Surf. במקרה של חומר ניקוי, הוא עובר לחלוקה עם "II" וגם ל"I", אם בוחרים בשטיפה מוקדמת. שימו לב: המקום בו אתם שמים את חומר הניקוי משתנה בהתאם לחומר הניקוי שתבחרו (אבקה, נוזל או קפסולות). כדי לברר היכן לשים חומר ניקוי במכונת הכביסה, סקיפ עוזר.

 2. שמור על ביצועים שיא.

  כעת, כשאתם יודעים כיצד להשתמש נכון במכונת כביסה, זכרו שהיא זקוקה לתחזוקה כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר האפשריות. טריק פשוט הוא להשאיר את דלת מכונת הכביסה פתוחה לאחר הכביסה כך שהפנים יבשים לחלוטין. רטיבות עלולה לגרום לשקיעת עובש וטחב על קירות התוף.