כיצד להסיר כתמי יין על בגדים

בעזרת הטיפים המעשיים שלנו תוכלו לראות כיצד להסיר כתמי יין אדום מהבד הוא פשוט
בעזרת הטיפים המעשיים שלנו תוכלו לראות כיצד להסיר כתמי יין אדום מהבד הוא פשוט.

צריכים לדעת כיצד להסיר כתמי יין מבגדים? בעזרת הטיפים המעשיים שלנו תוכלו לראות כיצד להסיר כתמי יין אדום מהבד הוא פשוט.

כולנו היינו במצב הזה - ארוחת ערב עם חברים בליווי יין טוב, החלקה קטנה מהכוס או הבקבוק ופתאום יש כתם אדום על החולצה הלבנה שלך. אבל בעוד שכתמי יין אדום הם לא נעימים, הם לא צריכים לסמן את הבגדים שלך לנצח - אתה יכול להסיר אותם בכמה שלבים פשוטים. הנה כמה טיפים כיצד להסיר כתמי יין מהבד.

אל תתנו לכתם היין להתייבש! אם תיתן לו להיצמד לבד, יהיה קשה יותר להסירו. טפלו בכתם בהקדם האפשרי עם מסיר כתמים טוב כמו Skip active clean, עם כדור מדידה לטיפול מקדים.

כיצד להסיר כתמים מיין אדום צעד אחר צעד:

 1. לחץ בעדינות על הכתם עם מטלית נקייה או מגבת מטבח כדי לספוג עודפי נוזלים. אין לשפשף כדי למנוע החמרה של הכתם.
 2. אם אפשר, הוסיפו מעט מלח על הכתם כשהוא רטוב. מלח הוא תמיסה המסייעת לטיפול בכתמי יין אדום באמצעות ספיגת העודפים, ומונעת מהנוזל לחדור עוד יותר לתוך סיבי הבד.
 3. ניתן למרוח גם יין לבן שעוזר לנטרל את הכתם. פשוט לחץ עליו בעדינות כדי להסיר עודפי נוזלים. משחת סודה לשתייה היא פתרון נוסף שיכול לעזור.
 4. לאחר מריחת מלח, סודה לשתייה או יין לבן אתה אמור להבחין בהבדל. אם הכתם גדול או יבש, השרו את החתיכה ביין לבן או במים מוגזים.
 1. אם לא ניתן לבצע אף אחד מהשלבים לעיל או שהכתם נמשך, השתמש במוצר מסיר כתמים, בהתאם להוראות שעל האריזה.
 2. לאחר טיפול מקדים, שטפו את הבגד בדרך כלל במים קרים עם חומר ניקוי כמו Skip active spring fresh - לריח רענן יותר ולאורך זמן. הימנע מכביסה במים חמים או ייבוש במכונה בטמפרטורה גבוהה, מכיוון שהחום עלול להגדיר את הכתם.
 3. למידע נוסף על אופן הסרת כתמי יין אדום מבדים שונים, לבנים או צבעים שונים, הצטרף למועדון הדלג על כתמים.
כיצד להסיר כתמים מיין אדום צעד אחר צעד
כיצד להסיר כתמים מיין אדום צעד אחר צעד.

שימו לב שניתן ליישם את העצות שלנו על בדים נפוצים ועמידים כמו כותנה או פוליאסטר. אם אתם צריכים לדעת כיצד להסיר כתמי יין בבדים עדינים כמו משי, אנו ממליצים לכם לפנות למנקה מקצועי. עיין תמיד בהוראות על תווית הבגד לפני טיפול מקדים בכתמים או כביסה כדי לראות אילו שיטות ניקוי מומלצות. זכרו גם שככל שתקדימו לטפל בכתם, כך התוצאות טובות יותר.

כתמי יין אדום לא חייבים להיות סיוט לבגדים שלך. בעזרת העצות האלה, בפעם הבאה שתשפוך כוס יין, תדאג קודם לבזבוז המשקה, לא מהכתם שנוצר! לדעת כיצד להסיר כתמי יין יכול להציל את הלילה שלך.

 • הסר עודפי נוזלים מהכתם.
 • למרוח מלח. הוא יספוג את העודפים וימנע מהכתם להיכנס לתוך הבד.
 • יש למרוח יין לבן כדי לעזור לנטרל את הכתם.
 • משחת סודה לשתייה יכולה גם לעזור להסיר יין אדום.