כיצד להסיר כתמי שמן מבגדים

נקודה חשובה נוספת להסרת כתמי שמן מבגדים היא שימוש בחומר ניקוי המתאים לכביסת בגדים עדינים
נקודה חשובה נוספת להסרת כתמי שמן מבגדים היא שימוש בחומר ניקוי המתאים לכביסת בגדים עדינים.

גלה כיצד להוריד כתמי שמן מהבגדים בקלות. להלן הטיפים שלנו להסרת כתמי שמן בצורה פשוטה ויעילה.

כיצד להסיר כתמי שמן מבגדים: עצות כלליות
כיצד להסיר כתמי שמן מבגדים: עצות כלליות.

קל להופיע כתמי שמן על בגדים, ולמרבה המזל, קל יחסית להסיר אותם. להלן אנו מציגים טיפים כיצד להסיר כתמי שמן מבגדים בצורה מעשית ויעילה. לדעת איך!

הרבה יותר קל לשחזר בגדים עם כתמי שמן באמצעות מוצרים יעילים ואמינים בזמן הכביסה. Skip active clean מכיל נוסחת ניקוי רבת עוצמה, המסוגלת להילחם בכתמים קשים ישירות במכונת הכביסה, מה שהופך אותו לשותף מצוין במשימות כמו הסרת כתמי שמן מבגדים.

כיצד להסיר כתמי שמן מבגדים: עצות כלליות

 • פעל מהר. אם אתה רוצה להוריד כתמי שמן מהבגדים שלך, הדבר הראשון שצריך לעשות הוא להיות מהיר. כביסה בהקדם האפשרי היא הדרך הטובה ביותר למנוע חדירת שומנים אל תוך הבד, מה שמקשה על הסרה.
 • לפני שתנסה כל שיטה להסרת כתם השמן, קרא בעיון את ההוראות על תג הבגד.
 • שטיפת בגדים במים חמים היא בדרך כלל הדרך הטובה ביותר להסיר כתמי שמן מבגדים. עם זאת, לפני שתמשיך עם שלב זה, בדוק את התווית אם ההליך מומלץ.
 • לעולם אל תייבש בגד מוכתם בשמן. האוויר החם מהמכונה מעצים את הכתם על הכביסה. לכן, בדוק את החלקים לפני ייבושם במכונה.
 • לאחר כל תקרית, ספג עודפי שומן בעזרת טישו, נייר או כותנה כלשהי. לחץ קלות על הכתם כדי לספוג עודפי שמן, לעולם אל תשפשף.

איך להוריד שמן מבגדים: פריטים בשימוש תכוף

עבור פריטים יומיומיים, ישנם כמה פתרונות שיכולים לעזור להסיר כתמי שומן מהבגדים. מכיר כמה מהם:

 • מוצרים מסחריים. חומרי ניקוי לכביסה פותחו במיוחד כדי להסיר ביעילות כתמי שומן ושמן. אנו ממליצים על Skip active clean שהוא ללא תחרות עבור כתמים קשים. אם הכתם היה על הבגד במשך כמה ימים, טפלו בו מראש על ידי מריחת מעט חומר ניקוי נוזלי על הכתם. הניחו למוצר לפעול במשך 10 דקות, ולאחר מכן שטפו את הבגדים כרגיל במכונה. חזור על ההליך אם הכתם נמשך לאחר הכביסה.
 • חומרי ניקוי לשטיפת כלים. הם יכולים לשמש כחלופה להסרת כתמי שמן מבגדים. למרות שאינם יעילים כמו מוצרים זמינים מסחרית, חומרי ניקוי לשטיפת כלים עוזרים להמיס שומנים מבדים. אם תבחרו בשיטה זו, השתמשו בחומר ניקוי כלים חסר צבע כדי לא להכתים את הבגדים. טיפול מקדים על ידי הנחת חתיכת מוצר מתחת לכתם. שפשפו בעדינות ושטפו במים חמים. במידת הצורך, חזור על ההליך. לבסוף, שטפו את הבגדים כרגיל.

כיצד להסיר כתמי שמן מבגדים עדינים

 1. פעל מהר. הסוד להסרת כתמי שמן מבגדים עדינים הוא לפתור את הכתם בהקדם האפשרי כדי לסייע בהסרתו.
 2. השתמש במוצרים ספציפיים. נקודה חשובה נוספת להסרת כתמי שמן מבגדים היא שימוש בחומר ניקוי המתאים לכביסת בגדים עדינים. דלג על צמר ומשי בטוח לחלוטין עבור סוג זה של משימות, שכן הנוסחה המיוחדת שלו יעילה להסרת כתמים מבלי לפגוע בסיבים בבדים או רקמה מיוחדים. לפני השימוש במוצר לכביסה, קרא את ההוראות על התווית.
 3. ניקוי יבש. אם הפריטים שלך דורשים ניקוי יבש, מומלץ לקחת אותם למכבסה מיוחדת. לפני מסירת החלקים לניקוי זה, נסה להסיר את הכתם העודף בעזרת מטלית או נייר סופג. מריחת מעט טלק, קמח או עמילן תירס גם עוזרת לספיגת עודפי שומן.
 4. הוראות. לפני כביסת בגדים, בדוק תמיד את הנחיות הכביסה על התווית. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, זכור גם לקרוא את הוראות המינון והשימוש על אריזת חומרי הכביסה שלך. לפני מריחת כל תמיסה או מוצר להסרת כתמים, בצע תחילה בדיקה על אזור נסתר של הבגד כדי לא להסתכן בפגיעה בבדים.