איך להוציא את הריח המזיע מהבגדים: טעויות ופתרונות

הדרך הטובה ביותר להסיר ריח מזיע מבגדים היא להשתמש בחומר ניקוי איכותי כמו אלו ממגוון ה-Surf
הדרך הטובה ביותר להסיר ריח מזיע מבגדים היא להשתמש בחומר ניקוי איכותי כמו אלו ממגוון ה-Surf.

למד כיצד להוציא את הריח המזיע מהבגדים ולהציל את המלתחה שלך מריחות רעים. גלה את עשה ואל תעשה עם המדריך של גוגל!

אם זה עתה שמתם לב שלחולצה שלכם יש כתמי זיעה מתחת לזרועות, אל תנקוט בצעדים נמהרים כדי לא להרוס את הבגד. הכתם והריח של זיעה נגרמים בעיקרם מהתגובה בין הזעה לחיידקים. רוצים לדעת איך להיפטר מריח הזיעה של בגדים שאחסנתם או חלקים שזה עתה לבשתם? ישנם מספר פתרונות המלמדים כיצד להסיר ביעילות ובבטחה את ריח הזיעה מהבגדים.

כדי למנוע טעויות, הנה מדריך על עשה ואל תעשה כשאתה מנסה להוציא את הריח המזיע מהבגדים שלך.

הימנע מריסוס דאודורנט ספריי או בושם ישירות על הבגד, כדי לנסות להסיר ריחות רעים. הדרך הטובה ביותר להסיר ריח מזיע מבגדים היא להשתמש בחומר ניקוי איכותי כמו אלו ממגוון ה- Surf.

הסרת ריח מזיע מבגדים: הטעויות הנפוצות ביותר

מכיוון שהסרת הריח המיוזע מהבגדים לוקחת קצת זמן, אחת הטעויות הנפוצות ביותר היא לנסות להסוות את הריח עם דאודורנט, בושם או כל ספריי ריחני אחר ישירות על הבגדים. יש כאלה שמנסים לזרז את התהליך, מרססים את כל היצירה מלמעלה למטה. בכל מקרה, שיטה זו מסווה רק באופן זמני את הריח, וסביר להניח שבסופו של דבר תכתים את הבגד, מה שתוסיף לרשימת בעיות הכביסה שלך.

הנה מדריך על עשה ואל תעשה כשאתה מנסה להוציא את הריח המזיע מהבגדים שלך
כדי למנוע טעויות, הנה מדריך על עשה ואל תעשה כשאתה מנסה להוציא את הריח המזיע מהבגדים שלך.

טעות קלאסית נוספת היא הכנסת תיקים ומוצרים אחרים נגד עש בארון. נכון שהמוצרים האלה מריחים טוב יותר מכתמי זיעה מתחת לזרועותיך, אבל הם לא נועדו להסיר ריחות. השתמש בהם כדי להגן על הבגדים שלך מלחות וכדי להרחיק עש מהארון שלך, אבל אל תגזים.

כמו כן, הימנע מערבוב ריחות. מכיוון שהוצאת הריח המיוזע מבגדים מסודרים יכולה להיות קשה, אם עברת יום לחוץ או חם, אל תחזירי את הבגדים המיוזעים שלך לארון.

איך להוריד את הזיעה מהבגדים: עצות ופתרונות

ובכן, הצעד הראשון שאתם כבר יודעים: אל תיבהלו ואל תנסו דרכים לעקיפת הבעיה. הסרת ריח מזיע של בגדים יכולה (וצריכה) להיעשות בצורה רגועה ומדויקת.

כאשר אתה מבחין בריח של זיעה, הפרד מיד פריטי לבוש אלה, כמו גם אחרים שבאו איתם במגע. יש לכבס בגדים או להשרות אותם בתערובת של מים וחומרי ניקוי איכותיים ובניחוח נעים כמו אלו שבמגוון ה- Surf. עקוב אחר המלצות הכביסה על תווית הבגד והוראות המינון של חומר הכביסה שלך.

ומכיוון שהסרת הריח המזיע מהבגדים שאתה מאחסן היא הרבה יותר עבודה, צפו לבעיות. אם אתה מבחין בריח לא נעים, הנח את הפריט מיד בתוך כיור מלא בחומר ניקוי או במכונת הכביסה. עדיף לפעול מהר מאשר בסופו של דבר לכבס ערימה של כביסה מסריחה!

ואם גם אתם רוצים לדעת כיצד להסיר כתמי זיעה מהבגדים שלכם, תוכלו לקרוא את המאמר הזה.

  • בשמים ואו דה קלן יכולים להכתים בגדים ורק להסוות את ריח הזיעה.
  • אין להשתמש בשקיות חסינות עש כדי לבשם בגדים.
  • שטפו מיד בגדים מיוזעים לאחר השימוש.