כיצד להסיר כתמים וריחות שתן ממזרונים

חיוני להשתמש במוצר מסחרי שנוסח במיוחד לטיפול בכתמי שתן
מאחר והסרת כתמי שתן מהמזרן כרוכה בהסרה לצמיתות של חומצה, ריח וחיידקים, חיוני להשתמש במוצר מסחרי שנוסח במיוחד לטיפול בכתמי שתן.

שתן עלול לגרום לכתמים וריחות לא נעימים. כדי לטפל באותן תאונות רטובות, למד כאן, צעד אחר צעד, כיצד לנקות את המזרון עם שתן.

כשיש לכם ילדים בבית, זה בלתי נמנע שבמוקדם או במאוחר תצטרכו לדעת איך לנקות שתן מהמזרן. הרטבת מיטה היא תאונת ילדות נפוצה, חלק מההתבגרות, אבל היא יכולה לקרות מדי פעם בבגרות. ההתמודדות עם מצב זה עשויה להיות מביכה, אך היא פשוטה יחסית אם פועלים מהר.

כיצד לנקות את המזרון עם שתן
כדי לטפל באותן תאונות רטובות, למד כאן, צעד אחר צעד, כיצד לנקות את המזרון עם שתן.

כתמים וריחות נכנסים במהירות, כך שככל שתקדימו לטפל במזרן המוכתם, כך התוצאות טובות יותר. שתן (אדם וחיה) מורכב מגבישי חומצת שתן, ולכן חיוני לבחור בתמיסת ניקוי מבוססת אנזים. מכיוון שהסרת כתמי שתן מהמזרן כרוכה בהסרה לצמיתות של חומצה, ריח וחיידקים, חיוני להשתמש במוצר מסחרי שנוסח במיוחד לטיפול בכתמי שתן. ויש מוצרים לניקוי שתן של בעלי חיים שמתאימים גם לתאונות אדם. עיין תמיד בהוראות הבטיחות והשימוש על האריזה, ובדוק תחילה את המוצר באזור קטן לפני שתמשיך.

כאשר הבעיה היא טיפול בכתמי שתן על המזרון, חשוב לפעול במהירות! ספגו כמה שיותר נוזלים עם מטלית נקייה או מגבת מטבח ברגע שתבחינו במצב. מכיוון שניקוי המזרון בשתן אינו כביסה במכונה, השתמש בתמיסה של חומר ניקוי אבקה נקי פעיל ומים.

כיצד לנקות מזרון עם שתן

  1. השתמש במגבת, מטלית או מגבת מטבח כדי להשרות קלות עודפי שתן על הסדינים ולשחרר את המיטה. הימנע משפשוף הכתם כדי שלא יתפשט.
  2. יוצקים מעט סודה לשתייה על האזור המוכתם כדי לסייע בספיגת הלחות.
  3. הכינו תמיסה של מים ואבקת דטרגנט לכתמים קשים כמו Skip active spring fresh עם ניחוח רענן שעוזר לנטרל ריח שתן. אתה יכול גם לבחור בתערובת של חומץ לבן ומים חמימים, אך זכור את הריח החזק של החומץ.
  1. יש למרוח את הפתרון שנבחר והמתן 3-5 דקות. אם אתה מעדיף להשתמש במסיר כתמים מסחרי, עקוב אחר ההוראות שעל האריזה, לבש כפפות כדי להגן על העור שלך ופתח את חלונות החדר כדי לאפשר לאוויר לזרום.
  2. חזור על השלב הראשון כדי להבטיח שהמזרון יבש ככל האפשר, וגם מניעת עובש.
  3. השתמשו שוב בסודה לשתייה, אבל הפעם מפזרים אותה על כל המזרון. הכינו מקום אחר לישון בו, שכן מומלץ לתת למזרן להתייבש באופן טבעי למשך 18 שעות לפחות.
  4. לאחר מכן שאבו את אבקת הסודה לשתייה והניחו את המזרן זקוף מחוץ לבית, או בחדר גדול ומאוורר היטב. אם אתם מחפשים לדעת כיצד להסיר ריח שתן מהמזרן, שלב זה חיוני כדי להבטיח שכל שאריות ריח סופיות יוסרו לחלוטין.

הגנה ומניעה

על ידי כך שאתה יודע כיצד לנקות שתן מהמזרן שלך צעד אחר צעד, אתה כבר מוכן לתאונות עתידיות. בין אם יש לכם ילדים קטנים או חיות מחמד שובבות, כיסויי מגן זמינים למזרנים ולמצעים. אלה לא רק מגנים על המיטה שלך מפני תאונות שתן, הם גם עוזרים נגד קרדית האבק, חיידקים ואלרגנים אחרים. אתה יכול גם לבחור בהגנות קלאסיות אטומות למים - עכשיו יותר מודרניות - לבחור אחת עם סיבים נושמים.

עכשיו כשהמזרון נקי, כל המשפחה מוכנה לשנת לילה טובה!