חומר ניקוי אנזימטי ודטרגנט לא אנזימטי: איך הם עובדים?

במקרה של חומר ניקוי ביולוגי
במקרה של חומר ניקוי ביולוגי, האנזימים מאיצים ועוזרים לשאר המרכיבים לפעול על כתמי כביסה.

מה מבדיל חומר ניקוי ביולוגי ללא ביולוגי? ומה זה חומר ניקוי אנזים זה? גוגל עונה על השאלות שלך במאמר זה.

חומר ניקוי ביולוגי או לא ביולוגי

  • חומר ניקוי אנזימטי עובד עם אנזימים
  • אנזימים חזקים בהסרת כתמים, אך הם יכולים גם לגרות עור רגיש.
  • שני חומרי הניקוי שוטפים בגדים ביעילות

לא בטוח מה זה חומר ניקוי אנזימטי או ביולוגי? והלא ביולוגי, בשביל מה זה? האם חומר ניקוי ביולוגי עובד גם בטמפרטורות נמוכות? Google יכולה לעזור על ידי מענה על השאלות הללו ותקל עליך להחליט איזה חומר ניקוי מתאים לך ולמשפחתך.

בכל חומר ניקוי שתבחרו, הוספת מרכך כביסה מפחיתה את הסבירות לגירוי והופכת את הבגדים לרכים למגע ועדינים על העור.

חומר ניקוי ביולוגי ולא ביולוגי: מה ההבדל?

חומר ניקוי ביולוגי מכיל אנזימים - אבל מהם אנזימים? אנזימים הם חומרים אורגניים שמאיצים תגובות כימיות ונמצאים במגוון רחב של מוצרים. במקרה של חומר ניקוי ביולוגי, אנזימים מאיצים ועוזרים למרכיבים האחרים לפעול על כתמי כביסה.

חומרי ניקוי לא ביולוגיים אינם מכילים אנזימים וזה הופך אותם גם למתאימים לעור רגיש יותר. בטמפרטורות נמוכות, בין 30 מעלות ל-50 מעלות צלזיוס, חומרי ניקוי אנזימטיים או ביולוגיים תמיד ישתפרו על חומרי ניקוי שאינם ביולוגיים.

חומר ניקוי ביולוגי או לא ביולוגי
חומר ניקוי ביולוגי או לא ביולוגי.

אם אינך בטוח עד כמה רגיש העור שלך, עדיף לבדוק את שניהם כדי לגלות מה הכי מתאים לטיפול בבגדים שלך ובעור של כל המשפחה. לבדיקה, בחר אביזרים רופפים ופעל לפי הוראות הכביסה על התווית. נסה אותם במשך כמה שעות ותראה איך אתה מרגיש. חומר הניקוי הטוב ביותר הוא תמיד זה שטוב לך ולמשפחתך.

חומר ניקוי ביולוגי

חומר ניקוי ביולוגי פועל ביעילות להסרת כתמים, גם בטמפרטורות נמוכות. אנזימים קיימים בדיוק כדי לתקוף חלבונים ידידותיים, עמילנים ושומנים - המרכיבים בכתמי מזון קשים, דם וזיעה. אם העור שלך אינו רגיש, אם אתה מעדיף לשטוף במחזורים קצרים ובטמפרטורות נמוכות, חומר ניקוי אנזימטי הוא אידיאלי עבורך.

חומר ניקוי לא ביולוגי

מכיוון שהם אינם מכילים אנזימים, היעילות שלהם עולה כאשר בוחרים בטמפרטורות גבוהות יותר. המכונה שלך צורכת יותר אנרגיה, אבל אם למשפחה שלך יש עור רגיש זו האפשרות הטובה ביותר. עבור הורים לתינוקות או ילדים קטנים, חומר ניקוי לא אורגני הוא בחירה ברורה. בדקו שחומר הניקוי שבחרתם הינו היפואלרגני ומתאים לעור עדין.

חומר ניקוי אנזימטי: איך להשתמש?

בבחירת חומר ניקוי אנזימטי חשוב לבחור חומר ניקוי איכותי, כדי להבטיח שהכביסה שלך תכבסה היטב בכביסה הראשונה, תוך שימוש בכוחם של אנזימים.

אידיאלי לטיפול בכביסה עם כתמים, פשוט הכניסו את הכביסה למכונה ובחרו תוכנית קצרה. ניתן להוסיף גם מרכך כביסה, אשר מרכך את הבדים ומפחית את הסבירות לגירוי. חומר ניקוי אנזימטי אינו זקוק לטמפרטורות גבוהות, וזה אידיאלי לחיסכון באנרגיה ובסביבה.