איך מגהצים בבית

איך מגהצים בגדים: מה לעשות קודם
איך מגהצים בגדים: מה לעשות קודם.

גיהוץ בגדים לא חייב להיות משימה קשה. לפניכם טיפים פשוטים כיצד לגהץ בבית בצורה יעילה ומהירה יותר.

גיהוץ אולי לא מטלת הבית האהובה על אנשים מסוימים, אבל זו מטלה הכרחית מכיוון שאף אחד לא אוהב לצאת לבוש בבגדים מקומטים או מקומטים.

איך לגהץ בגדים: עצות כלליות
איך לגהץ בגדים: עצות כלליות.

ככל ששגרת היומיום גוזלת יותר ויותר זמן, אנו יודעים שהסתכלות על סלסילה מלאה בבגדים מקומטים לא תמיד מעוררת דחף אוטומטי לגהץ אותם. לכן ריכזנו עבורכם סט טיפים שיהפכו את המגהץ לחבר הכי טוב שלכם וילמדו אתכם איך לבלות איתו את זמנכם לתוצאות טובות יותר.

תהליך הגיהוץ מתחיל בכביסה. הנח רק את כמות הכביסה המומלצת במכונת הכביסה ובחר להפחית את מהירות הסחיטה, מה שהופך את הכביסה לפחות מקומטת. כדי להקל על הגיהוץ ולהשאיר את הבגדים עם ניחוח ממריץ, השתמש ב- Comfort vaporesse.

איך מגהצים בגדים: מה לעשות קודם

  • לנער את הבגדים לפני שמכניסים אותם לייבוש חשובה כדי למנוע מהם להתקמט יותר, במיוחד חולצות שמתייבשות טוב וישרות יותר אם תלויות על קולבים.
  • הורדת הבגדים מחבל הכביסה כשהם עדיין מעט לחים מונעת מהם להיות קשים וקשים יותר לגיהוץ כשהם נחשפים לאוויר לאורך זמן. בימים חמים יותר אפשר גם לחילופין לפזר מים על החתיכות.
  • ארגון בגדים לפי בד הוא אחד מתעלולי הגיהוץ המהירים ביותר. הפרד את החלקים העדינים מהעמידים, שכן הם דורשים הגדרות ברזל שונות וכך לא מבזבזים זמן בהתאמת הטמפרטורה.

ומה החפץ שהכי חשוב לקחת בחשבון כשיש לך בגדים לא מגוהצים? המגהץ כמובן – עליו להיות איכותי כדי להקל עליכם את המשימה, עליו להיות נקי כדי לא להכתים את הבגדים ויש להתאים אותו לפי הטמפרטורה המומלצת לכל סוג בד.

איך לגהץ בגדים: עצות כלליות

  • התחלת החלקים הקשים ביותר הופכת את המשימה לקלה יותר. ברזל תחילה מעילים, מכנסי חליפה וחולצות, מכיוון שיש לגהץ את הפריטים הללו משני הצדדים כדי להבטיח שהם לא יתפוררו בצורה קשה.
  • גהצו בגדים שחורים מבפנים החוצה כדי למנוע כתמים או שערות, ובדים עדינים, כמו סאטן, גם כדי שלא יסומנו.
  • הפחיתו את טמפרטורת הברזל בעת גיהוץ חלקים מוטבעים מבפנים החוצה, כך שהם לא ייפגעו.
  • קיפול הבגד לאורך תפרי הצד הוא הטיפ הפשוט ביותר כיצד לגהץ, שכן הוא מבטיח שלא יהיו קמטים לא רצויים.
  • גיהוץ חלקים עבים יותר בסוף חוסך לך זמן, שכן זה כאשר המגהץ הוא בעל הטמפרטורה הגבוהה ביותר, מה שעוזר להפחית חזרות על תנועות.