כיצד להסיר כתמי שוקולד מבגדים

תרצה לשמור את הטיפים שלנו כיצד להסיר כתמי שוקולד מסוגים שונים של בדים
אם אתה אוהב שוקולד, תרצה לשמור את הטיפים שלנו כיצד להסיר כתמי שוקולד מסוגים שונים של בדים!

אם אתה אוהב שוקולד, תרצה לשמור את הטיפים שלנו כיצד להסיר כתמי שוקולד מסוגים שונים של בדים!

גלידת שוקולד, עוגת שוקולד, מוס שוקולד - רשימת קינוחי השוקולד הטעימים היא אינסופית, וכך גם הסיכויים להכתים איתם את הבגדים. ואין צורך להסתיר את זה, אנחנו יודעים שהכתמים האלה לא בלעדיים לבגדים של הקטנטנים! עקוב אחר רשימת הטיפים שלנו כדי ללמוד כיצד להסיר כתמי שוקולד מסוגים שונים של בדים.

כדי להסיר כתם שוקולד מפריט לבוש, חיוני לפעול במהירות. השתמש בחומר ניקוי נוזלי חזק כגון Skip active clean לטיפול מקדים ושטוף בהתאם להמלצות התווית. אם הכתם לא נעלם בפעם הראשונה, נסה שוב - עקשנות היא תרופה טובה לכתמים קשים.

איך להוריד כתמי שוקולד מהבגדים במהירות

זה יכול לתקוף כתם טרי על ידי ניגוב מיד עם מפית או נייר סופג, ואז השריית הכתם תחת ברז קר.

פתרון ביתי יעיל, שאמור לשמש רק על בדים עמידים שזה עתה התלכלכו, הוא לשפוך מים מוגזים או מי טוניק על הכתם ולהשאיר אותו לפעול למשך 15 דקות. טכניקה זו עוזרת לשחרר את הכתם מהבד. לאחר מכן שטפו בדרך כלל עם מים קרים וחומר ניקוי כדי להסיר שומן מהבד.

כיצד להסיר כתמי שוקולד מבגדים לבנים ובדים עמידים

כיצד להסיר כתמי שוקולד מבגדים צבעוניים ועדינים
כיצד להסיר כתמי שוקולד מבגדים צבעוניים ועדינים.

אם תפעלו מהר ובמסירות, הסרת כתמי שוקולד מבדים כמו כותנה, ניילון ופוליאסטר היא לא כל כך קשה. עבור כתמים ישנים, התמדה היא מילת המפתח. ייתכן שתצטרך לחזור על שיטה זו מספר פעמים כדי להיפטר מכתם השוקולד לחלוטין.

  1. מגרדים בעזרת כפית או ספוג עודפי שוקולד. היזהרו לא לתת לשוקולד לחדור לסיבי הבד.
  2. הפוך את הבגד החוצה והעביר את הכתם בצד במים קרים. אם לא ניתן לשים את הכתם מתחת לברז, מרחו מים קרים על הכתם כדי לשחרר את חלקיקי השוקולד ולהסיר אותם מסיבי הבד.
  3. מרחו חומר ניקוי נוזלי ישירות על הכתם. עשה זאת על ידי שפשוף עדין על פני הכתם וודא שהבד סופג את חומר הניקוי. ה- Skip active clean וה- Skip active spring fresh מגיעים עם מסיר כתמים שמגיע שימושי מאוד בטיפול המקדים הזה.
  4. עבור כתמים ישנים, יש להשרות את הכביסה בחומר ניקוי לא יותר משעתיים, בהתאם להוראות המינון של המוצר.
  5. כביסה במכונה כרגיל והכתם אמור להיעלם! אם לא, חזור על השלבים הקודמים. ודא שאתה יכול להסיר לחלוטין את כתם השוקולד מהבגדים לפני ייבוש הבגד או גיהוץ שלו.

כיצד להסיר כתמי שוקולד מבגדים צבעוניים ועדינים

לדעת כיצד להסיר כתמי שוקולד מבגדים צבעוניים ועדינים פירושה גם נקיטת אמצעי זהירות בכל הנוגע לגובה, במיוחד אם מדובר בבדים שאינם ניתנים לכביסה, כמו משי, ויסקוזה או צמר. השתמשו בחומר ניקוי מתאים, שמתמוסס ביתר קלות בכביסה, אל תתנו לבגדים להיספג וקחו את הפריט לכביסה כאשר יש ספק.

עם השלבים האלה, אתה כבר יודע להסיר כתמי שוקולד מהבגדים האהובים עליך, בצורה קלה!

  • תמיד קרא תחילה את תווית הבגד ובדוק מוצרים כדי להסיר כתמים על חלק קטן ונסתר של הבד.
  • פעל במהירות על כתמים.
  • אין להשתמש במים חמים על הכתם מכיוון שהם יכולים להגדיר את הכתם.