טיפים לפתרון בעיות נפוצות במכונת כביסה

הסיבה הנפוצה ביותר היא שהיא לא מתנקזת כמו שצריך
כאשר מכונת הכביסה שלך פשוט לא עושה את העבודה, הסיבה הנפוצה ביותר היא שהיא לא מתנקזת כמו שצריך.

עיין במדריך שלנו כיצד לוודא שמכונת הכביסה שלך פועלת כפי שהיא צריכה!

צריך להצית חיים חדשים במכונת הכביסה הישנה שלך? סידרנו אותך עם הטיפים והטריקים הפשוטים האלה כדי להתמודד עם הבעיות שאתה עלול להתמודד איתם קדימה.

בעיות נפוצות במכונת כביסה

מכונת הכביסה שלך עושה הרבה עבודה קשה, אבל TLC! למרבה המזל, הרבה בעיות נפוצות במכונת כביסה ניתן לתקן עם מה שכבר יש לך בבית.

מכונת הכביסה לא מתרוקנת כמו שצריך

כאשר מכונת הכביסה שלך פשוט לא עושה את העבודה, הסיבה הנפוצה ביותר היא שהיא לא מתנקזת כמו שצריך. זה משאיר לכלוך מהכביסה הראשונה שעלול ללכלך את הכביסה שלך. אתה צריך לנקות את המסנן של מכונת הכביסה שלך. אתה אמור להיות מסוגל למצוא את זה מאחורי פאנל קטן בחזית המכונה.

  • הניחו תחילה מגבת על הרצפה עבור המים המלוכלכים הכלואים במסנן. לאחר מכן, פשוט פתח או הברג את המכסה מתחת לפאנל, והסר את כל מה שסתום את המסנן: מטבעות, תכשיטים ורקמות ישנות הם האשמים הנפוצים.

  • יכול להיות גם שיש במגירת מכונת הכביסה שלכם עובש וחצ'קונים שגורמים לריח לא נעים שעובר לבגדים שלכם. תן למגירה לקרצף טוב עם מים חמימים וסבון, השתמש במברשת שיניים ישנה לפינות הקשות.

בגדים שנשטפו במכונת כביסה מריחים עובש או לח

על אילו נושאים תרצה לקרוא?

לכלוך לכוד

רוצה ללמוד עוד איך לשמור על מכונת הכביסה שלך נקייה
רוצה ללמוד עוד איך לשמור על מכונת הכביסה שלך נקייה?

אם יש לכלוך כלוא בכל מקום במכונה שלך, זה יכול לחלחל לתוך הבגדים שלך ולהרוס אותם עם הזמן.

  • נקה את תוף מכונת הכביסה שלך על ידי יציקת חומץ לבן לתוך התוף והפעלת כביסה חמה. החומץ מפרק כל לכלוך שנדבק ועוזר לנטרל נבגי עובש וריחות שמסתובבים בתוף.

  • אם יש עובש שגדל, נגב אותו תחילה עם עובש ספציפי וחומר לניקוי טחב - עובש יכול להצטבר ולהתחכך על הבגדים שלך.

חומר הניקוי אינו מופץ כהלכה

חומרי ניקוי נותנים מידות מומלצות

יש סיכוי שמגירת חומרי הניקוי שלך הצטברה. כדי לשמור על המגירה נקייה, ודא שאינך משתמש ביותר מדי אבקת כביסה או מרכך כביסה. רוב חומרי הניקוי נותנים מידות מומלצות בחלק האחורי של האריזה.

כיצד אוכל לשמור על מכונת הכביסה שלי במצב טוב?

מכונות כביסה זקוקות לניקוי וחיטוי קבועים כדי לשמור עליהן במצב טוב. למרבה המזל, אתה לא צריך שום מוצרים מיוחדים כדי לנקות את מכונת הכביסה שלך. אלא אם כן כבר קיימים עובש ולכלוך עגום, הפעלת שטיפה חמה דרך מכונה ריקה כל שבועיים אמורה לשמור על רעננות. נקו וקרצוף גם את מגירת חומרי הניקוי!

טיפ בונוס: בדוק כיסים של בגדים לפני כביסתם

מכונת כביסה עובדת כמו שצריך

כדי שהמסנן יהיה נקי ומכונת הכביסה תעבוד כמו שצריך, זה באמת עוזר לבדוק את כל הכיסים של הבגדים שלך גם לפני שאתה מכניס אותם למכונה. זה מונע ממטבעות או פריטים אחרים לחסום את המסנן או להיכנס לפינות הקטנות של מכונת הכביסה שלך!

רוצה ללמוד עוד איך לשמור על מכונת הכביסה שלך נקייה? עיין במדריך שלנו כיצד לנקות מכונת כביסה עם עומס עליון!