טריקים פשוטים כיצד להציל את הבגדים שלך שהתכווצו בכביסה

למד טריקים פשוטים כיצד להציל בגדים שהתכווצו במהלך הכביסה במכונה
למד טריקים פשוטים כיצד להציל בגדים שהתכווצו במהלך הכביסה במכונה.

למד טריקים פשוטים כיצד להציל בגדים שהתכווצו במהלך הכביסה במכונה

עזרה, הבגדים התכווצו במהלך הכביסה!!! לא יכולת להימנע מהטרגדיה של כיווץ הבגדים בזמן הכביסה והנזק כבר נעשה? אל דאגה, אפשר להפוך את הבעיה הזו, כמעט לכל סוג של בד... ובכן, טכנית אנחנו לא מתכוונים לבטל את הבגד, אבל בעזרת כמה טריקים, אנחנו הולכים למתוח אותו חזרה לצורתו המקורית.. עם זאת, שימו לב שכל חומר דורש טיפול שונה ומיוחד. אז, הישארו רגועים והפשילו שרוולים עכשיו, כאשר נשתף מספר טיפים כיצד להציל בגדים שהתכווצו במכונה.

קרא תוויות כדי ללמוד כיצד לטפל בבגדים. פעל לפי הנחיות כביסה ביתית לעומת ניקוי יבש, טמפרטורת המים, סוג מחזור הכביסה והמלצות ייבוש.

1) עדיף בטוח מאשר מצטער

לא משנה כמה הבגדים שלכם מתכווצים או נמתחים, חשוב מאוד לקרוא בעיון את סמלי תג הבגד ואת משמעותם. חלק גדול מהתגובה של בגדים בזמן הכביסה נובע ממה שקורה הרבה לפני שהם נכנסים לחנות ומישהו קונה אותם. סוג הסיבים, הבדים וטכניקות הייצור יקבעו את ביצועי הבגדים לאחר השימוש והכביסה.

2) לעשות מחקר טוב

שימוש במים קרים אינו מונע הצטמקות; מים חמים מדי גורמים נזק רב; ומים חמים הם הכי פחות מזיקים. ודא שאתה משתמש בטמפרטורה המתאימה לחומר, גם לאחר שהתרחשה התאונה. אם תרצה, תוכל לעיין במאמר שלנו בנושא טיפול מיוחד בעת כביסה של הבגדים האהובים עליך.

3) לשטוף עם מים ומרכך כביסה

מלאו דלי במים חמימים והוסיפו מעט מרכך כביסה, כמו Comfort intense tropical punch, תמצית שמימית שמאפשרת לנו לחלום על חופשה, גם בזמן ערות. הניחו את הפריט במים עם המוצר והניחו לו להשרות 30 דקות. ואז ללוש אותו בעדינות כדי לעזור להרפות את הסיבים. הסר את הפריט מהמים וסחט אותו בעדינות כדי להסיר חלק מהמים. (אבל בבקשה אל תסובב את זה!)

4) בדוק את סוג הבד

יש לנו חדשות טובות!!! יש כמה טריקים כדי להציל את היצירה האהובה עליך שהיא התכווצה בטעות. עם זאת, במקרים מסוימים זהו רק תיקון זמני.

סוגים מסוימים של בדים, כגון כותנה, צמר או סוגים אחרים של שיער בעלי חיים, נוטים יותר להתכווץ מאחרים. עבור כל אחד מהם ישנן פעולות שונות שיש לקחת בחשבון:

- כותנה:

בדים מחומר זה ניתן להתרחב בשיטה זו:

- מניחים 3 כפות מרכך כביסה בקערת מים חמימים.

לא יכולת להימנע מהטרגדיה של כיווץ הבגדים בזמן הכביסה והנזק כבר נעשה
לא יכולת להימנע מהטרגדיה של כיווץ הבגדים בזמן הכביסה והנזק כבר נעשה?

- מוסיפים את הבגד ומשרים כעשרים דקות.

- שוטפים ומתחים את היצירה על משטח ישר, כמו ספסל, עד שהוא מגיע לגודל הרצוי.

- השתמשו בקופסאות כדי להחזיק את הבגדים במקומם ולאפשר להם להתייבש באוויר ואופקית.

- ג'ינס/ג'ינס:

ג'ינס בדרך כלל מתכווץ במייבש. שיטה טובה היא להניח את הנתח במים חמימים למשך כ-15 דקות. לאחר מכן, לאחר שעה של כביסת הבגד, מערבבים היטב את הג'ינס ונותנים לו להתייבש באופן טבעי.

- צמר:

אתה רק צריך להתאים את הפרופורציה של מים ומרכך כביסה כדי לשחזר את בגד הצמר שהתכווץ. עבור פריטי לבוש קטנים יותר, כגון כובעי צמר או כפפות, פשוט השתמש במרכך הכביסה. ככל שהחלקים גדולים יותר, בהתאם לגודל, שקול לעבור לאמבטיה ליותר מקום. אתה יכול אפילו להוסיף מעט חומר ניקוי עדין כדי לעזור לקרר את הבד.

- קשמיר:

קצת יותר קשה למתוח את החומר הזה, בעיקר בגלל הסריגים ההדוקים. עם זאת, נסו למתוח ו/או למתוח בעדינות את הבגד כשהוא עדיין שקוע במים סבון (ניטרליים).

- סיבים סינתטיים:

קל להגזים ולמתוח חומרים יתר על המידה... היו עדינים מאוד כאשר מותחים אותם כדי לחזור לצורתם הרגילה לפני הייבוש.

5) לשפץ

קח מגבת רחצה נקייה והניח את הבגדים הרטובים שלך מעל. השתמש בידיים שלך כדי למתוח בעדינות את היצירה לגודלה המקורי.

6) יבש

מניחים את החלק/ים במייבש אופקי ונותנים לו להתייבש באופן טבעי.