איך לנקות ולסדר את האוהל שלך כדי להיות תמיד מוכן להרפתקה חדשה

הסר את כל הלכלוך ו/או האוכל מתוך האוהל וכן כל חפצים כדי שהאוהל יהיה נקי ומסודר
הסר את כל הלכלוך ו/או האוכל מתוך האוהל וכן כל חפצים כדי שהאוהל יהיה נקי ומסודר.

ודא שהאוהל שלך נוקה ונשמר במצב הטוב ביותר על ידי ביצוע כל השלבים שנתנו לך.

לא משנה איזה גודל, צורה או סוג אוהל יש לכם, המטרה היא רק: לקפל ולשים הכל נקי בשקית קצת יותר קטנה מהאוהל... נשמע קשה? לעולם אל תמציא תירוצים לאי הקמת/פירוק האוהל. אם שום דבר אחר, לכו לראות את הכוכבים לעתים קרובות יותר עם הילדים, החברים ו/או החצי הטוב יותר. המעשיות היא הסוד של כל הצופים הידועים. אל דאגה, אנו נלמד אותך איך לעשות זאת בפשטות רבה אם תמלא אחר כל הטיפים שלנו:

עבור כתמי שרף אורן, יש צורך לתת להם להתייבש קודם. לאחר מכן הנח קוביית קרח בתוך הבד, בנקודה שבה נמצא השרף, תוך גירוד בעדינות מכיוון שהיא ניתנת להסרה בקלות.

1) לנקות את האוהל

הסר את כל הלכלוך ו/או האוכל מתוך האוהל וכן כל חפצים כדי שהאוהל יהיה נקי ומסודר.

2) לשטוף את האוהל

שמור את האוהל שלך מחוץ לתיק
אם אתה מעדיף, שמור את האוהל שלך מחוץ לתיק, לאחר שתוודא שיש לך את כל החפצים מאוחסנים בצורה מסודרת.

עשה כביסה טובה והאוהל שלך יהיה כמו חדש. אתה יכול לעשות את זה מתי שאתה רוצה והטיפים האלה חלים גם על הבד של גלגלי סיכה ומטריות. קודם כל, לעולם אל תכניס את הכיסוי למכונת הכביסה. ערבבו מים קרים (בערך 2 ליטר בדלי) עם חומר ניקוי נייטרלי pH אנזימטי כגון צמר נוזלי ומשי. לא רק שהוא מתמוסס בקלות רבה יותר, הוא גם מאפשר סילוק חיידקים ולכלוך באופן טבעי ובצורה ידידותית לסביבה. שפשפו בעדינות את התערובת על האזורים המלוכלכים, היזהרו לא לקרוע או לפגוע בבד. כדי לחסל כתמים וכתמי מכל הסוגים, לראות יותר כאן.

3) יבש את הבד

לעולם אל תכניס אוהל שעדיין רטוב, מכיוון שהוא יקבל טחב וכתמים. רצוי שהייבוש יתבצע באופן טבעי ורצוי רכוב, כדי לא ליצור קמטים או טחב ובכך להבטיח ברק רענן וריחני.

4) לפרק ולשמור על האוהל נקי תמיד

אספו וספרו את כל החלקים לפני שתניחו אותם, וודא שלא שכחת או איבדת אף אחד מהם. לאחר מכן, המשך עם השלבים הבאים:

  • מיישרים את כיסוי הבד ומקפלים אותו לאורך כך שהחלק החיצוני (החלקים עם החוטים) יהיו בתוך הקיפול. בקש תמיד עזרה ממישהו אחר, מכיוון שמשימה זו מהנה ויעילה יותר אם מלווים אותך;
  • נקו תמיד את המקלות לאחר השימוש בהם ואחסנו אותם בשקיות נפרדות. אחרת, אלה עלולים לפגוע בבד האוהל. אם אפשר, יש לשמן אותם כדי שלא יתחמצנו ולסדר אותם בזהירות כדי שלא יתכופפו.
  • שמור על הרוכסנים נקיים עם מים ומברשת. אל תשתמש בחומרי סיכה על בסיס נפט, אלא נסה לרכך אותם עם משחה או סיליקון נוזלי כגון פרפין.
  • אם שמתם לב לקרע גדול או לחורים קטנים, אפילו דקות לפני שאתם יוצאים למנוחה ראויה, אל דאגה. קבל השראה מ-MacGyver ונסו לתקן כמה שיותר מהר עם סרט דביק חזק כדי ממש לסתום חורים. מאוחר יותר, עם הזמן, כדאי לחפש מישהו מומחה (למשל, להתייעץ עם תופרת או עם מותג האוהל לקבלת מידע נוסף) כדי לתקן את הבד באופן סופי.
  • אחסן הכל במקום יבש ומאוורר. אם לאורך זמן האחסון כולל לכלוך, זה יכול לגרום להתעללות בשרף האיטום והוא עלול להינזק. אם אתה מעדיף, שמור את האוהל שלך מחוץ לתיק, לאחר שתוודא שיש לך את כל החפצים מאוחסנים בצורה מסודרת.

5) בדוק הכל לפני השימוש

לפני שיוצאים מהבית ויוצאים לכביש, בדקו תמיד שיש לכם את כל החלקים, שלמים, נקיים ותקינים. האוהל שלך יהיה הבית שלך בכל מקום שבו אתה נמצא, גשם או ברק, אז זכור לטפל בו היטב להגנה ונוחות טובה יותר בהרפתקאותיך.