איך לשמור על המגהץ שלך במצב תקין - מדריך מעשי

אם אתה כבר יודע איך לנקות את המגהץ שלך
אם אתה כבר יודע איך לנקות את המגהץ שלך, עכשיו לך צעד קדימה וקרא את המדריך המעשי שהוכן על ידי צוות גוגל.

שמור על המגהץ שלך בכמה דרכים פשוטות

גיהוץ היא פעילות שלא ניתן להימנע ממנה בכל בית. אנו תמיד סומכים על הברזל שיעשה עבורנו את העבודה ביעילות מירבית. למרות שהוא לא יאכזב אותנו ברוב המצבים, כדאי לשים לב אליו יותר כדי לא להיחשף להפתעות לא נעימות. אם אתה כבר יודע איך לנקות את המגהץ שלך, עכשיו לך צעד קדימה וקרא את המדריך המעשי שהוכן על ידי צוות גוגל.

אנו מציגים דרכים פשוטות לגרום למגהץ שלך להחזיק מעמד זמן רב יותר ולהימנע מתיקון או החלפה יקרים.

סדירות היא המפתח, אך זכור כי יש לנתק את כל פעולות תחזוקת הברזל מאספקת החשמל. לכל מקרה, כדאי לקרוא גם את ההוראות שסופקו על ידי היצרן.
איך שוטפים את הכלים?

בחר את הברזל הנכון

אם אתה יודע שהברזל שלך צריך הסרת אבנית נאותה
אם אתה יודע שהברזל שלך צריך הסרת אבנית נאותה, עיין במדריך שלנו.

אתה לא יודע איך לבחור מגהץ? בחירת דגם שגויה יכולה להתחיל שורה של בעיות. ישנם היבטים חשובים במיוחד שכדאי לשים אליהם לב בחנות, כדי שתוכלו ליהנות מגהץ עובד לאורך שנים רבות.

  1. סוג מגהץ - אם חשוב לכם יעילות ויעילות, בחרו במגהץ המצויד במחולל קיטור ובמערכת ייעודית להסרת אבנית
  2. זריקת קיטור - כמה שיותר גדול יותר טוב, אז נסו למצוא את הפרמטרים הטובים ביותר במסגרת התקציב הזמין
  3. יצרן - החליטו לקנות מגהץ רק מיצרנים מובילים והשתמשו בדעותיהם של משתמשים אחרים בעת הבחירה
  4. תכונות נוספות - כיבוי אוטומטי, מצב חסכוני ומסך LCD הם רק חלק מהתכונות השימושיות הרבות

ברזל - הסרת אבנית קבועה

מצבים פתאומיים, כמו החלפת התלבושת שלך לפני היציאה ברגע האחרון, מסתיימים לרוב בגיהוץ לא מתוכנן ושינוי מצב רוח. אנו מצפים שהברזל יהיה בכוננות הגבוהה ביותר אז, אבל אם זנחנו אותו קודם לכן, התוכניות שלנו עלולות להיות מתוסכלות בגלל מחוון הסרת האבנית המהבהב. להתמודד עם כשלים קלים ולהתמקד במניעה.

  1. הסרת אבנית מהסוליה פעם בשבוע במקום לחכות שהמגהץ יזעיק עזרה, תזמן את הסרת האבנית ליום מסוים ועשה זאת פעם בשבוע. לרוב מגהצי מחוללי הקיטור יש תא ייעודי, המאפשר הסרת אבנית קלה. במקרה של סוגים אחרים של מכשירים, מספיק לנגב את הסולייה פעם בשבוע במטלית ספוגה קודם לכן במים ובחומץ.
  2. הסרת אבנית ממיכל המים פעם בחודש ניגוב הסולייה אינו מספיק - אבנית תוקפת את הציוד גם מבפנים. כדי למנוע הפתעות לא נעימות, השתמשו בחומץ או בחומצת לימון. מוסיפים כפית אבקה למיכל מלא במים חמימים ומערבבים היטב. לאחר מספר דקות, ניתן לרוקן את המיכל, לשטוף אותו ולמלא אותו מחדש במים טריים. אם אתה יודע שהברזל שלך צריך הסרת אבנית נאותה, עיין במדריך שלנו.
  3. השתמשו רק במים מזוקקים אנו יודעים שיש עלות נוספת לשימוש במים מזוקקים בהשוואה למילוי מיכל הברזל במי ברז - אבל ההחלטה הזו תהיה שווה את זה. למרבה הצער, מים רגילים קשים מדי, מה שעלול לגרום למשקעים ואבנית ולנזק חמור למכשיר.

אצות במיכל המים

אם המים השאירו כתמים ירקרקים על הבגדים בזמן הגיהוץ, זה אומר שהתפתחו אצות במיכל המים. בעתיד, אתה יכול למנוע את זה על ידי אי השארת מים עומדים במשך זמן רב. רוקנו את המיכל לפני היציאה לחופשה כדי למנוע צמיחת אצות. אם זה מאוחר מדי, תוכל להיפטר מהם באופן הבא:

  1. מלאו את המיכל עד מחציתו במים חמימים מעורבבים עם כפית חומץ
  2. מערבבים היטב, מנערים ומניחים לכמה דקות
  3. רוקן את המיכל ומלא במים טריים

ברזל שרוף

כל אחד עלול לשרוף את הברזל, בשל חוסר תשומת לב פשוט או בשל העובדה שאנו עוסקים בכמה פעילויות במקביל. שום דבר לא אבוד - סוף סוף יש לנו דרך. גלה כיצד לנקות מגהץ שרוף בקלות וביעילות.