איך לייבש בגדים במייבש

למי שמחפש לדעת איך לייבש בגדים במהירות
למי שמחפש לדעת איך לייבש בגדים במהירות, מייבש הכביסה הוא התשובה.

מייבש כביסה חוסך לך זמן ועבודה! במאמר זה תמצאו את כל מה שצריך לדעת על מתי ואיך לייבש בגדים במהירות במכונה.

כולנו ראינו את העיצובים האינדיקטיביים על תגי הבגדים שלנו, אבל כמה פעמים אנחנו באמת יכולים לזהות את משמעותם? ידועים כסמלי כביסה, אלו מוחלפים באופן קבוע בשכל הישר, אולם כדאי להתחיל לשים לב במיוחד לסמל הייבוש במכונה.

בעת שימוש במייבש כביסה, עיין בסמלים על תווית החלקים - ישנם בגדים שלא ניתן לייבש אותם! אם אתה רוצה לתת לבגדים המשומשים שלך אוויר צח, אתה יכול גם להכניס אותם למכונה לכמה דקות בטמפרטורה נמוכה.

למה מייבש מכונה?

למי שמחפש לדעת איך לייבש בגדים במהירות, מייבש הכביסה הוא התשובה. חשוב לדעת מתי ואיך להשתמש במייבש כדי לזרז את שגרת הכביסה וגם כדי למנוע תאונות כמו התכווצות. למכונות אלו תוף גדול יותר ממכונת הכביסה, המייבש בגדים באופן שווה עם אוויר חם ויבש, מה שמפחית קמטים לא רצויים ומקל על הגיהוץ.

מה המשמעות של סמל הייבוש במכונה?

סמלי הכביסה פשוטים יותר לקריאה ממה שהם נראים, ומציינים אם אתה יכול וכיצד לייבש בגדים במכונה. ריבוע מייצג את תהליך הייבוש ואם יש לו עיגול באמצע זה מציין שניתן לייבש את הפריט במכונה, כשהצלב אומר שלא. נקודה אחת בתוך העיגול מציינת ייבוש בטמפרטורה נמוכה, בעוד שתי נקודות מסמלות טמפרטורה גבוהה.

הוסף מגבת יבשה לבגדים המכובסים שעומדים להתייבש במכונה. המגבת תעזור לספוג עודפי מים, תאיץ את הייבוש.

מתי ואיך לייבש בגדים במהירות בטמפרטורה גבוהה

איך לייבש בגדים במייבש
איך לייבש בגדים במייבש.

פשתן כותנה ופריטים אחרים שלוקח יותר זמן לייבוש (ג'ינס, מגבות, סוודרים עבים וכו') דורשים טמפרטורה גבוהה. אפשרות זו עדיפה גם כאשר אתה במירוץ נגד השעון וצריך לייבש בגדים במהירות.

מתי ואיך לייבש בגדים במהירות בטמפרטורה נמוכה

ייבוש בגדים בטמפרטורה נמוכה למשך זמן ארוך יותר עוזר למנוע קמטים מכוערים ומונע מבדים לאבד מגמישותם. זכור לאשר את נוכחות סמל הייבוש עם נקודה על התווית, ואם יש לך ספק, עיין בהוראות היצרן.

איך לייבש בגדים במייבש

לאחר הוצאת הכביסה השטופה מהמכונה, הניחו לה להתייבש מעט לפני שמארגנים אותה לשתי קבוצות, אחת לכל טמפרטורה, כדי לחסוך זמן. ככל שהכביסה רטובה יותר, כך המכונה תשתמש יותר בחשמל, מכיוון שלוקח יותר זמן לייבוש - הימנעו מהנחת פריטים ספוגים לייבוש.

אם אתם רוצים לדעת איך לייבש בגדים במהירות, אחת העצות העיקריות היא לא להעמיס יתר על המידה על תוף המכונה – כבדו את המשקל המרבי המומלץ על ידי היצרן. בדוק גם את כל הכיסים לפני כן כדי למנוע תאונות. בחר את התוכנית הרצויה והתחל לייבוש. בסיום המכונה, הסר את הבגדים וקפל אותם בעודם חמים כדי שלא יהיו מקומטים מדי ויהיה קל יותר לגיהוץ.

עקוב אחר הטיפים שלנו ותיהנה מהבגדים שלך חמים ויבשים!