8 דרכים להיפטר מריחות רעים מנעליים

אל תנעלו אותן כל יום והימנעו מהריח הרע בנעליים שאתם הכי אוהבים
החליפו נעליים באופן קבוע: גם אם הן הנעליים האהובות עליכם, אל תנעלו אותן כל יום והימנעו מהריח הרע בנעליים שאתם הכי אוהבים.

איך להוציא את הריח הרע מהנעליים? זה קל! אתה יכול לבחור מבין 8 העצות החסינות בפני תקלות והנעליים שלך תמיד מריחות טוב ומוכנות ללבישה!

נעליים מסריחות הן מאוד לא נעימות ויכולות אפילו להפוך למקרה מחודד אם מישהו יבקש ממך להוריד את הנעליים בכניסה לבית. זה קרה לך? לדעת איך להוציא ריח מהנעליים יכול להיות קל אם יש לך את הטכניקות הנכונות בהישג יד. יש לנו שמונה פתרונות לבעיה שלך.

לפני בדיקת הטכניקות שלנו להסרת ריחות רעים מנעליים, בדוק את ההמלצות על התווית או על היצרן וודא שהיא ניתנת לכביסה במכונה. כן? אז הכניסו אותם למכונת הכביסה וסמכו על חומר ניקוי איכותי כמו סקיפ לבנדר.

מה הסיבה לריח הרע על הנעליים?

הצטברות של זיעה והזעה הופכות את הנעליים שלך למקום המושלם להתקנת חיידקים, שבתורם משחררים ריחות רעים. כפות הרגליים שלך מבלות כל כך הרבה שעות בנעליים ובנעלי ספורט שזה אפילו בלתי נמנע שהן יריחו לא טוב - אפילו יותר אם תנעל אותן במהלך פעילות גופנית.

כדי להיפטר מריחות רעים בנעליים ובנעליים אחרות בבית
כדי להיפטר מריחות רעים בנעליים ובנעליים אחרות בבית, בצע את הטכניקות הבאות.

החומר של הנעליים שלך יכול גם לגרום לריחות לא נעימים. אם אתם נוטים להזיע, עדיף לבחור בחומרים נושמים כמו כותנה או עור ובקיץ לנעול סנדלים.

כיצד להסיר ריח רע מנעליים

כדי להיפטר מריחות רעים בנעליים ובנעליים אחרות בבית, בצע את הטכניקות הבאות.

  1. תן לנעליים שלך להתאוורר. בחוץ ובשמש, הרחק מלחות. זה עוזר למנוע התקנת חיידקים הגורמים לריח רע.
  2. שטפו אותם. לאחר אישור שהנעליים שלך ניתנות לכביסה במכונה, בהתאם להמלצות על התווית, הנח אותן במכונת הכביסה עם חומר ניקוי טוב. אם הם לבנים, סמכו על הכוח של אבקת הלבנדר של Skip או בחרו בניחוח הפרחוני של גלישת חבצלות טרופיות לריח מתמשך. אתה יכול לשים אותם בשקית רשת משלך או בציפית שלך שאינך משתמש בה יותר ולהוסיף כמה מגבות ישנות כדי לרפד את התנועות שלך במכונת הכביסה. בסופו של דבר, יבש אותם כרגיל.

לטיפים מועילים נוספים, למד כיצד לנקות את נעלי הספורט שלך עם חומר ניקוי כדי להסיר כל סוג של ריח בסרטון זה:

  1. להקפיא אותם. הכניסו אותם לשקית ניילון והשאירו אותם במקפיא למשך הלילה. טמפרטורה נמוכה מיומנת בהריגת חיידקים. לאחר מכן מוציאים אותם מהמקפיא ונותנים להם להתייבש באופן טבעי.
  2. בשמים טבעיים. אחת הדרכים הטובות ביותר להסיר ריחות רעים מנעליים היא להשאיר קליפת לימון בפנים, או כמה טיפות של שמן טבעי כמו לבנדר ולתת לו להתייבש. ניחוחות טבעיים אלה הם שניהם מצוינים בסילוק ריחות רעים בנעליים.
  3. סודיום ביקרבונט. דיאודורנט טבעי נהדר, סודה לשתייה ידוע כמסייע בספיגת ריחות רעים. מורחים מעט סודה לשתייה על המדרסים ומשאירים למשך הלילה.
  4. חול חתולים. מוצר זה מיומן בסילוק ריחות לא נעימים, לא מעט משום שהוא כולל לרוב גם דאודורנט. כדי להיפטר מהריח הרע על הנעליים, שפכו מעט חול לשתי שקיות (אחת לכל נעל) והשאירו למשך הלילה. אין לעשות שימוש חוזר בחול.
  5. נגד ריחות. ספריי שנוסח במיוחד להסרת ריחות יכול להיות דרך יעילה להעלמת ריח רע בנעליים. רבים מהתרסיסים הללו מכילים חיידקים ו/או אנזימים המשמידים את מקור הריח הרע.
  6. מדרסים משעם טבעי. בנוסף להיותו חומר פורטוגלי מאוד, הפקק הוא אנטיבקטריאלי ואינו שומר על ריחות רעים. השתמש במדרסי שעם על הנעליים שלך וודא שהם יישארו טריים יותר זמן.

להוריד ריח רע מהנעליים? אני בטוח שלא האמנת לנו כשאמרנו לך שזה קל! בפעם הבאה שאתה מריח את הריח הלא נעים הזה, נסה אחת מהטכניקות שלנו.

  • תקפו את הבעיה מיד: אל תתנו לריח הרע בנעליים שלכם להתפשט ולהחמיר. השתמש באחת מהשיטות למטה כדי לנסות להיפטר מהריח הרע על הנעליים שלך מיד.
  • החליפו נעליים באופן קבוע: גם אם הן הנעליים האהובות עליכם, אל תנעלו אותן כל יום והימנעו מהריח הרע בנעליים שאתם הכי אוהבים. לחילופין, הניחו לנעליים לצאת באוויר לאחר השימוש בהן.