כביסה של בגדים: כיצד להשתמש במרכך כביסה

מרכך כביסה עוזר לשמר את סיבי הבד
על ידי שמירה על הבגדים שלך נוחים ורכים לאורך זמן, מרכך כביסה עוזר לשמר את סיבי הבד.

מרכך כביסה הוא בעל ברית בכל הנוגע לכביסת בגדים ועוד! מדריך זה מראה לך כיצד וכמה מרכך כביסה להשתמש לתוצאות מושלמות.

מרכך הכביסה חיוני בארון מוצרי הכביסה. על ידי שמירה על הבגדים שלך נוחים ורכים לאורך זמן, מרכך כביסה עוזר לשמר את סיבי הבד. כל מי שמשתמש במרכך טוב יודע שבגדים יוצאים ממכונת הכביסה פחות מקומטים ולוקח פחות זמן להתייבש. הידעתם שמרכך כביסה גם ממזער את המטען האלקטרוסטטי של בדים סינתטיים? זה נכון!

גוגל עונה מתי, איך וכמה מרכך כביסה לשים במכונת הכביסה לבגדים שתמיד טריים ונראים טוב. עכשיו תקרא!

לבחירת מרכך כביסה איכותי יש רשימה של יתרונות לא רק לבגדים שלך, אלא גם לך ולעור שלך. נבדק דרמטולוגית, מרכך כביסה כמו Comfort pure והנוסחה ההיפואלרגנית שלו אידיאלי לטיפול בבגדים, הגנה על העור הרגיש של ילדים צעירים ושלכם!

האם עלי להשתמש במרכך כביסה בכל פעם שאני מכבסת בגדים?

למרות שלמרכך יתרונות רבים לשימור הפריטים שלכם, ישנם בדים שהשימוש בו אינו מומלץ. אלה כמה מהבדים שבהם אסור להשתמש במרכך כביסה:

  • מיקרופייבר – השימוש במרכך כביסה אינו מומלץ, שכן הוא יכול למזער את יכולת הספיגה של סיבים עדינים אלו.
  • ציוד ספורט וריצה – חלקים מסוג זה מיועדים לאפשר ספיגה וניוד מהיר של זיעה ומרכך הכביסה יכול למנוע תהליך זה.
  • בדים אנטי דליקים – בשימוש לרוב בפיג'מות לילדים, אין לכבס בגדים העשויים מחומר זה עם מרכך כביסה שכן זה יכול להסיר את תכונותיו ולהפוך אותו לדליק.
לעולם אל תכניסו את מרכך הכביסה למגע ישיר עם הבגדים שכן הדבר עלול להכתים את הבדים
ואל תשכחו: לעולם אל תכניסו את מרכך הכביסה למגע ישיר עם הבגדים שכן הדבר עלול להכתים את הבדים.

לטיפים מועילים נוספים, גלה כיצד להשתמש במכונת הכביסה בסרטון שלב אחר שלב זה:

איך וכמה מרכך כביסה להשתמש?

הוספת מרכך כביסה לכביסה היא פשוטה מאוד. הסמל של פרח הוא מה שמסמן את מגירת מרכך הכביסה ברוב מכונות הכביסה. אם זה לא המקרה, עליך לקרוא את מדריך המכונה שלך ולזהות את תא מרכך הכביסה. אם המכונה שלך אינה כוללת מתקן ספציפי, יש להוסיף את מרכך הכביסה ידנית למי השטיפה.

כדי למנוע היווצרות שאריות, חשוב שמרכך כביסה וחומר ניקוי כביסה לעולם לא יתערבבו. מרכך הכביסה נכנס לתוקף רק במחזור הכביסה האחרון ומכאן היתרון בבחירת הריחות הנעימים - איבדנו את עצמנו באפשרויות הניחוחות במגוון Comfort.

הכמויות משתנות, כמובן, בבחירת מרככים מרוכזים או מדוללים יותר. קרא את המלצות המינון על התווית כדי לראות כמה מרכך כביסה להוסיף והשתמש במכסה כמטר. ואל תשכחו: לעולם אל תכניסו את מרכך הכביסה למגע ישיר עם הבגדים שכן הדבר עלול להכתים את הבדים.