איך לבחור את חומר הניקוי המתאים לעור רגיש?

שאריות אבקת כביסה עלולות להישאר על הבגדים ועלולות לגרות עור רגיש
אם הבגדים לא נשטפים כראוי, שאריות אבקת כביסה עלולות להישאר על הבגדים ועלולות לגרות עור רגיש.

טיפים שיכולים לעזור לך לשמור על בטיחות העור שלך ועל הבגדים שלך רעננים!

בדרך כלל, גורם הבנגו הוא היחיד שכדאי לקחת בחשבון בעת בחירת חומר ניקוי כביסה. אבל זה לא אמור להיות המקרה כאשר יש לך עור רגיש או מזן שמגיב אפילו לרמז של כימיקלים.

אבל זה לא אמור להיות המקרה כאשר יש לך עור רגיש או מזן שמגיב אפילו לרמז של כימיקלים
אבל זה לא אמור להיות המקרה כאשר יש לך עור רגיש או מזן שמגיב אפילו לרמז של כימיקלים.

עור רגיש נוטה יותר לגירוי כימי, ולכן בחירת חומר הניקוי הנכון היא על הרבה יותר מאשר למצוא אחד עם ניחוח נעים. החדשות הטובות הן שזה די פשוט לשמור על הבגדים שלך בהירים מבלי להשפיע על העור שלך.

הנה איך לכבס את הבגדים שלך כאשר יש לך עור רגיש:

 1. בחר חומרי ניקוי נוזליים

  שימוש בחומר ניקוי נוזלי במקום אבקת כביסה יש סיכון נמוך יותר להשארת שאריות כלשהן. אם הבגדים לא נשטפים כראוי, שאריות אבקת כביסה עלולות להישאר על הבגדים ועלולות לגרות עור רגיש. תחשוב על עור של תינוק שנתקל בכימיקלים החייזרים האלה בפעם הראשונה. Breeze Liquid Detergent Gentle and Free מושלם להעניק לחיתולים ולבגדים של תינוקך את ה-TLC העדין שמגיע להם.

 2. השתמש בכמות הנכונה של חומר ניקוי

  כפי שהוזכר קודם לכן, שאריות הן בעיה גדולה עבור אנשים עם עור רגיש. המינון המומלץ על כל מוצר כביסה יכול לחסוך מאנשים אלו אי נוחות וסבל. עבור אנשים עם אלרגיות חמורות שגורמות לקשיי נשימה קיצוניים, שימוש בכמות הנכונה של חומר ניקוי יכול ממש להציל חיים.

 3. חפש חומר ניקוי היפואלרגני

  אם יש לך מצב עור כגון אקזמה, שימוש בדטרגנט עלול לגרום לגירוי או לתגובה אלרגית. אקזמה עלולה להחמיר עד כדי כך שעור מתפרץ בשלפוחיות מגרדות וכואבות. בשביל זה, חפש את התווית ההיפואלרגנית על כל מוצרי הכביסה וחומרי הניקוי. במוצרים אלה יש פחות מרכיבים שעלולים לגרום לתגובות אלרגיות.

 4. שקול חומרי ניקוי נטולי ריח

  אתה עשוי ליהנות מריח הלבנדר, אבל ייתכן שהעור שלך לא ירגיש אותו הדבר. הימנע ממוצרים המכילים צבעים וניחוחות. בחרו במוצרים נטולי ריח או עם התווית "לעור רגיש". לרוב יש להם ניחוח אפס עד מתון המתאים לאף ולעור של תינוקך

על אילו נושאים תרצה לקרוא?

העור שלך הוא קו ההגנה הראשון שלך מפני חיידקים ואלמנטים. הבגדים שאתה לובש, לעומת זאת, נועדו להציע איזושהי הגנה לעור שלך. אם חומר הניקוי שאתה משתמש בו מגרה את העור, כביסה דומה לביצוע שני צעדים קדימה וחמישה צעדים אחורה.

עור רגיש דורש טיפה יותר טיפול. בצע את הבחירה הנכונה באמצעות חומר ניקוי היפואלרגני, נטול ריח ואינו מכיל צבעים וכימיקלים. אחרי הכל, מי אמר שאתה צריך להקריב את העור הזוהר שלך בשביל בגדים בהירים יותר? אם אתה נשאר ערני זה אחד מהתרחישים הבודדים שבהם אתה יכול לעשות זאת בשני הכיוונים.