4 דרכים להפוך את הכביסה לקלה ומהירה

להלן 4 הדרכים להפוך את הכביסה לקלה ומהירה
להלן 4 הדרכים להפוך את הכביסה לקלה ומהירה.

האם כביסה גוזלת יותר מדי מזמנך? קרא את עצות הכביסה שלנו כדי לגלות איך אתה יכול להאיץ אותה או להפוך אותה למהנה יותר!

מיין כביסה עוד לפני יום הכביסה
מיין כביסה עוד לפני יום הכביסה.

עבור אנשים מסוימים, במיוחד אלה עם משפחות, כביסה היא משימה כמעט יומיומית והיא גוזלת כל כך הרבה זמן! הנה כמה טיפים שיקלו על מלאכת הכביסה כדי שתוכלו לפנות יותר זמן לסידורים או לתחביבים אחרים במהלך היום:

להלן 4 הדרכים להפוך את הכביסה לקלה ומהירה:

 1. מיין כביסה עוד לפני יום הכביסה

  אחת הדרכים הפשוטות ביותר להפוך את הכביסה למהירה יותר היא באמצעות סלי כביסה שונים למיון מיידי! הכינו מכסים שונים לבגדים לבנים, עדינים, ג'ינס וצבעים, והשליכו מיד את הבגדים המלוכלכים שלכם בסל המתאים. זה חוסך ממך למיין אותם ביום הכביסה! ברגע שהמחסנית מתמלאת, זורקים אותו למכונה. מוכן לכביסה!

 2. הסר כתמים באמצעות חומר ניקוי מהימן:

  אנו ממליצים להשתמש בחומר ניקוי בדוק להסרת כתמים! זה חוסך לך זמן מעשה זאת בעצמך (שלא תמיד עובד!) ושומר על הבגדים שלך שלמים. זה חוסך ממך את שברון הלב של הרס חולצה או חלק עליון לאחר שימוש במשחת שיניים להסרת כתם.

 3. לכבס כביסה בבוקר:

  כביסה בבוקר עוזרת לך להיפטר מהמטלה שגוזלת זמן זו מיידית ותגרום לך להרגיש שהצלחת ברגע שתסיים אותה!

 4. בקש מהמשפחה לעזור:

  מעורבות המשפחה שלך בעזרה עם הכביסה לא רק תזרז את העניינים, היא גם יכולה לעשות את זה יותר כיף! הנה כמה רעיונות לגרום לילדים שלך להעמיס את המכונה: א. הפוך זאת לתחרות ידידותית: קבל פרס קטן לילד המהיר ביותר שיכול למיין את הבגדים המלוכלכים שלו לקטגוריות השונות! זה מלמד אותם את הערך של מיון וחוסך לך זמן! ב. נגנו שירים אהובים שאתם יכולים לשיר יחד איתם: שירו בקול רם ובגאווה תוך כדי כביסה משותפת; זה יעשה את זה הרבה יותר כיף ובלתי נשכח! ג. מקסם את הזדמנות ההוראה: הילדים שלכם יצטרכו לעשות כביסה בשלב מסוים בחייהם. עכשיו זה זמן טוב ללמד אותם!

על אילו נושאים תרצה לקרוא?

כביסה היא מטלה שאנחנו לא יכולים לברוח ממנה והיא באמת גוזלת הרבה זמן. היו יעילים עם זה ותוכלו לפנות זמן לפעילויות שאתם באמת נהנים מהם!