טיפים קלים לשטוף את הג'ינס שלך ולגרום להם להחזיק מעמד זמן רב יותר

לפני השלכת הג'ינס למכונת הכביסה
לפני השלכת הג'ינס למכונת הכביסה, הקפד לקרוא את תווית הטיפול בכביסה.

הדרך הטובה ביותר לטפל בפריט המשומש ביותר בארון שלך!

בין אם אתה פאשניסטה ובין אם לא, אין דבר שמתאים לכל לבוש כמו הג'ינס שלך. הם איכותיים ואמינים. לדעת איך לכבס ג'ינס בצורה נכונה תעזור לך להגדיל עוד יותר את תוחלת החיים שלהם.

תמצאי דעות סותרות רבות לגבי הדרך הטובה ביותר לכבס את הג'ינס שלך. יש הסבורים שצריך לכבס את הג'ינס ביד בעוד שאחרים מתעקשים לכבס אותם במכונת כביסה. בואו נסיים את הבלבול הזה אחת ולתמיד. אתה יכול לעשות את שניהם בצורה בטוחה ונכונה. הנה כל מה שאתה צריך לדעת על איך לכבס ג'ינס.

אין דבר שמתאים לכל לבוש כמו הג'ינס שלך. לדעת איך לכבס ג'ינס בצורה נכונה תעזור לך להגדיל עוד יותר את תוחלת החיים שלהם.

 1. לכבס את הג'ינס שלך במכונה

  לפני השלכת הג'ינס למכונת הכביסה, הקפד לקרוא את תווית הטיפול בכביסה. אם מותר לשטוף במכונה, הפוך אותם מבפנים והכנס אותם פנימה. ודא שאין בגדים בהירים שם ביחד במכונה בזמן שטיפת הג'ינס שלך. הג'ינס שלך עלול לדמם צבע. עדיף לכבס את הג'ינס שלך בנפרד או יחד עם פריטי לבוש בצבע כהה אחרים. השתמש בחומר ניקוי נוזלי מתאים. אתה יכול להשתמש בחומר ניקוי נוזלי Comfort Care. זה עוצב במיוחד כדי לשמור על הבגדים שלך (ובמיוחד הג'ינס שלך) להיראות ולהרגיש חדשים למשך זמן רב יותר! הגדר את המכונה על מחזור כביסה 'רגיל' או 'כבד', תלוי עד כמה היא מלוכלכת. השתמש במים קרים. זה חכם להוציא את הג'ינס מהמייבש כשהוא עדיין מעט לח. מתחו אותו על משטח אחיד והעבירו את האצבעות דרך הקצוות שלו כדי להחליק קמטים וקפלים. פעולה זו תעזור לך לשמור על הצורה המקורית של הג'ינס שלך למשך זמן רב יותר.

 2. שטיפת הג'ינס שלך ביד

  אם לג'ינס שלך יש עבודות דקורטיביות או פייטים, עליך לשטוף את הג'ינס שלך ביד. אתה לא רוצה לפגוע בעבודת הרקמה העדינה עם פעולת נפילה של מכונת כביסה. קרא את תווית הטיפול בבגד כדי לדעת מהי הטמפרטורה האופטימלית של המים לשימוש בעת ניקוי הג'ינס שלך. מלאו דלי במים. הוסף חומר ניקוי כביסה יעיל. בדוק את האריזה כדי להבין את הוראות השימוש הנכונות. כעת, מערבבים את המים כדי להבטיח שהם מומסים כראוי במים. השרו את הג'ינס בתמיסת חומר הניקוי למשך 15 עד 20 דקות. הוצא את הג'ינס שלך ורוקן את המים המלוכלכים. שפשפו את הג'ינס בעדינות עם מברשת בגדים כדי להסיר שאריות חומר ניקוי או לכלוך. השרו את הג'ינס במים נקיים למשך 15 דקות נוספות. גלגל את הג'ינס שלך כדי להסיר עודפי מים ותלו אותם על חבל הכביסה לייבוש.

  עליך לשטוף את הג'ינס שלך ביד
  אם לג'ינס שלך יש עבודות דקורטיביות או פייטים, עליך לשטוף את הג'ינס שלך ביד.
 3. לכבס את הג'ינס שלך בפעם הראשונה

  אם זה הג'ינס החדש שלך, אנו מציעים לך לכבס אותם ביד בפעם הראשונה. קרא את התווית לטיפול בבגד. הפוך אותם מבפנים לפני הכביסה. עליך לכבס את הג'ינס החדש שלך בנפרד כדי להבטיח שאין העברת צבע/צבע על פריטים אחרים בצבע בהיר יותר בכביסה שלך. לאחר שסיימתם לקרצף, שטפו אותם כראוי. לא אמורות להיות שאריות של חומרי ניקוי. תלו אותם על חבל כביסה הרחק מאור שמש ישיר. ודא שהחדר מאוורר היטב.

 4. מייבשת את הג'ינס שלך

  פשוט לדעת איך לכבס ג'ינס זה לא מספיק. כדי לשמור עליהם בצורה הטובה ביותר, עליך גם לדעת מהי הדרך הטובה ביותר לייבש את הג'ינס שלך לאחר הכביסה. עליך להגדיר את המייבש למחזור "עדין" עם חום נמוך, אלא אם כן תווית הטיפול בכביסה אומרת אחרת. יותר מדי חום מהמייבש יכול להרוס את צורת הג'ינס שלך. אם הם עשויים מבד מתמתח, החום בוודאי יפגע ביכולות המתיחה של הג'ינס שלך. עדיף להסיר את הג'ינס מהמייבש כשהם מעט לחים. השתמש באצבעותיך כדי ליישר את הקמטים בג'ינס שלך ופזר אותם על משטח שטוח. פעולה זו תעזור לך לשמור על צורת הג'ינס שלך לאורך זמן.

 5. כביסה של ג'ינס קרועים

  כדי לכבס את הג'ינס הקרוע או הג'ינס עם שולי ציצית או חורים מרוטים, אתה יכול להשתמש בסיכות לבוש. הם יחזיקו את הפתחים יחדיו וימנעו נזקים עקב תסיסה במכונה. לג'ינס קרעים יש חוטים עדינים המחברים את הקצוות. הם עלולים להינזק במכונה. אם אתה רוצה למנוע מהחוטים האלה להיקרע במהלך הכביסה, עליך לשטוף ביד את הג'ינס הקרוע שלך.

 6. סגור את הרוכסנים של הג'ינס שלך

  בדוק תמיד אם הרוכסנים סגורים לפני השלכת הג'ינס שלך למכונה. רוכסנים לא סגורים יכולים להיתקע או להיקרע בתפרים, ולפגוע בג'ינס האהוב עליך.

  עדיף לכבס את הג'ינס שלך בנפרד או יחד עם פריטי לבוש אחרים בצבע כהה
  עדיף לכבס את הג'ינס שלך בנפרד או יחד עם פריטי לבוש אחרים בצבע כהה.
 7. הימנע מדחיסת המכונה שלך

  לניקוי יעיל, הג'ינס שלך צריך להתהפך ולהסתובב בחופשיות במהלך מחזור הכביסה. דחיסה של המכונה שלך בבגדים תשפיע על ביצועי המכונה שלך. כמו כן, הסיכויים לבלאי בגלל הבגדים המתחככים זה בזה גדלים באופן דרמטי בכביסה מלאה מדי. אתה עשוי לחשוב שזה יחסוך לך זמן על ידי כביסה נוספת של בגדים בבת אחת; עם זאת, אתה עלול בסופו של דבר להפסיד זמן בהתרת קשרי הכביסה והסבך שתסיים איתם בסוף המחזור.

 8. לכבס ג'ינס בצבעים בהירים וכהים בנפרד

  אתה אולי חושב שזה הגיוני לרכז את כל חלקי הג'ינס שלך יחד לכביסה. עם זאת, עליך לבדוק כל חלק בנפרד. הצבע הנוסף מהג'ינס הצבעוני הכהה שלך עשוי לעבור לצבעים בהירים יותר במהלך מחזור הכביסה. שוב, זה אומר שאתה חייב לשטוף ולייבש אותם בנפרד.

על אילו נושאים תרצה לקרוא?

ג'ינס הג'ינס שלך הוא קלאסי ואולי לעולם לא ייצא מהאופנה. הם גם נוחים וקלים לתחזוקה. עם הטיפול הנכון אתה יכול לגרום להם להימשך לנצח. אתה יכול לעשות זאת על ידי שימוש בטיפים ובטכניקות הכביסה שניתנו כאן.