איך לנקות יבש: פריצות לניקוי יבש?

בדוק את הפריצות המובילות שלנו לניקוי יבש כדי לנקות כראוי וליהנות מהבגדים שלך ללא הטרחה של ללכת לניקוי יבש
בדוק את הפריצות המובילות שלנו לניקוי יבש כדי לנקות כראוי וליהנות מהבגדים שלך ללא הטרחה של ללכת לניקוי יבש.

לעקוב או להתעלם מהתווית 'ניקוי יבש בלבד' - זו השאלה. חסוך זמן וכסף על ידי לימוד כיצד לנקות יבש עם המדריך הקל לביצוע הזה!

בואו נודה בזה: לקחת בגדים לניקוי יבש זה יקר, לוקח זמן ולפעמים מיותר - יצרנים מוסיפים לרוב תוויות ניקוי יבש רק כאמצעי זהירות! אז למה לא ללמוד איך לנקות יבש בבית? בדוק את הפריצות המובילות שלנו לניקוי יבש כדי לנקות כראוי וליהנות מהבגדים שלך ללא הטרחה של ללכת לניקוי יבש.

אם אינך בטוח מה משמעות הסמלים השונים על תווית טיפוח הכביסה שלך, המשך לקרוא בגוגל!

אם אתה מודאג מפגיעה בפריט לבוש אהוב במכונת הכביסה, נסה את מחזור הכביסה ביד לניקוי עדין יותר.
על אילו נושאים תרצה לקרוא?

איך לנקות יבש בבית: טיפים לניקוי יבש

איך לנקות יבש בבית: טיפים לניקוי יבש
איך לנקות יבש בבית: טיפים לניקוי יבש.

אם אתה מתכוון לבצע כביסה נקייה יבשה בבית, חיוני שתעשה זאת נכון כדי להימנע מהרס הבגדים שלך. עיין בטיפים הבאים לניקוי יבש לקבלת תוצאות מושלמות:

  • דבר ראשון - בחרו חומר ניקוי טוב לניקוי עמוק של הבגדים האהובים עליכם בעדינות ככל האפשר כמו Surf.
  • אם אתם מתכננים לכבס פריטים לניקוי יבש בלבד בבית, בדקו ממה עשויים הבגדים שלכם. אם אתה רוצה לדעת איך לנקות מעיל יבש, למשל, וודא שהוא לא עשוי מזמש, עור או פרווה. אחרת, עדיף שתיקח אותו לניקוי יבש, שכן ניסיון לשטוף את החומר בעצמך עלול לגרום לנזק בלתי הפיך.
  • בגדים עשויים כותנה, פשתן ופוליאסטר הם בדים עמידים שיכולים בדרך כלל לעמוד בכביסה במכונה - רק הקפידו לבחור מחזור מגניב וסחרור עדין כדי להגן על הפריטים שלכם מפני נזק.
  • אם אתה רוצה לדעת איך לייבש חומרים עדינים בבית, כמו משי וצמר, ההימור הטוב ביותר שלך הוא לשטוף אותם ביד. השתמשו במים פושרים ובחומר ניקוי כביסה המיועד לשטיפת ידיים. יבש ואחסן את הבגדים שלך בצורה אופקית כך שהם ישמרו על צורתם.

היזהר מאוד כשאתה מתמודד עם קישוטים כמו תחרה וחרוזים. שטיפת הפריט בתוך ציפית או שק כביסה ברשת עשויה למנוע נזק - אבל אם אתה בכלל לא בטוח, קח אותו לניקוי יבש.

איך לייבש בבית: לייבש את הבגדים

עכשיו כשאתה מקצוען בכביסה של בגדים לניקוי יבש בלבד, בדוק את הפריצות המובילות שלנו לניקוי יבש לשלב הבא; לייבש את הבגדים שלך:

  1. הימנע משימוש במייבש הכביסה! זה יהפוך את הבגדים האהובים עליך לגרסאות מיניאטוריות של האני הקודם שלהם.
  2. הרחיקו צמר שטוף טרי מהשמש, מכיוון שחומר זה נוטה במיוחד להתכווץ.
  3. השתדלו לא למתוח או לסחוט את הבגדים במהלך תהליך הכביסה והייבוש - יש לטפל בפריטים בניקוי יבש בלבד בזהירות מרבית.

הנה: טיפים לניקוי יבש לניקוי יבש פשוט עשה זאת בעצמך. ללמוד איך לייבש מעילים, חולצות עדינות או ז'קטים, זה לא כל כך קשה אחרי הכל. בנוסף, תחסוך זמן וכסף על ידי שליטה במיומנות היקרה הזו.