ניסו ובדקו טריקים כדי להציל את בגדי הכותנה שלך מדהייה

הוסף כוס חומץ אחת כדי למנוע דהייה ולשמור על הבהירות של בגדי הכותנה שלך
אם אתה מכבס את בגדי הכותנה שלך במכונה, הוסף כוס חומץ אחת כדי למנוע דהייה ולשמור על הבהירות של בגדי הכותנה שלך.

בגדי כותנה לא רק נראים טוב אלא גם מרגישים טוב. השתמש בעצות הכביסה האלה כדי לשמור על מראה בהיר וחדשני.

יש סיכוי שבגדי הכותנה שלך ידהו אם הם לא מטופלים נכון
עם זאת, יש סיכוי שבגדי הכותנה שלך ידהו אם הם לא מטופלים נכון.

בגדי כותנה הם הפריטים הכי נוחים עבורנו במדינה עם מזג אוויר חם. כותנה רכה, קלה ונושמה. יש גם הרבה תלבושות כותנה מסוגננות ואפשרויות לבחירה. הם גם קלים לתחזוקה, ואם מטפלים בהם נכון הם יחזיקו מעמד לאורך שנים. עם זאת, יש סיכוי שבגדי הכותנה שלך ידהו אם הם לא מטופלים נכון. אבל אל דאגה, אתה יכול להאריך את תוחלת החיים שלהם ולחסוך מהם דהייה או שינוי צבע על ידי שימוש בטיפים ובטריקים הפשוטים לכביסה.

אז בואו נתחיל.

 1. תגיד לא למים חמים

  אנו מציעים לך תמיד לכבס את בגדי הכותנה שלך במים קרים. זה עוזר לשמור על הצורה והמרקם של הכותנות שלך. שימוש במים חמים רק יפגע בבד ויגרום לו לעיוות.

 2. להשרות אותם

  עדיף לכבס ביד את בגדי הכותנה שלך. פשוט הוסף 2 כוסות חומר ניקוי לדלי מים. אנו ממליצים על חומר ניקוי Comfort Care מכיוון שהוא נלחם ב-5 סימני הזדקנות הבגדים ושומר על הבגדים חדשים לאורך זמן. כעת, מערבבים בעדינות עם היד כדי לערבב את חומר הניקוי במים כראוי. השרו את בגדי הכותנה למשך 5-10 דקות בתמיסת חומר ניקוי זו. לסחוט בעדינות. לאחר מכן שטפו והמשיכו.

 3. הפרידו צבעים

  הכינו 3 ערימות לכביסה: בהירות, כהות ולבנות. שטפו אותם בנפרד. ערבוב בגדים בצבע כהה עם הלבנים והבגדים הבהירים שלך עלול לגרום לשינוי צבע. זה גם גורם למעבר הצבע. לדוגמה, כביסה של חולצות הטריקו הלבנות שלך עם מגבות אדומות בוהקות יכולה להפוך במהירות את החולצות הלבנות הללו לורודות!

 4. השתמש בחומץ

  אם אתה מכבס את בגדי הכותנה שלך במכונה, הוסף כוס חומץ אחת כדי למנוע דהייה ולשמור על הבהירות של בגדי הכותנה שלך. זה גם עוזר לשמור על בגדי הכותנה שלך רכים ומריחים טריים - תמיד דבר נהדר!

 5. יבש שטוח

  יבש שטוח את בגדי הכותנה שלך באזור מוצל. אל תחשוף את בגדי הכותנה שלך לאור שמש ישיר מכיוון שהיא עלולה לגרום לדהיית הצבעים ולכיווץ הבד.

טיפים אלה ימנעו מבגדי הכותנה שלך לדהות וישמרו אותם למועדפים שלך למשך שנים נוספות.

על אילו נושאים תרצה לקרוא?