כיצד להסיר דיו בעט מהבגדים

איך משיגים כתמי דיו בעט מבגדים: דיו על בסיס שמן
איך משיגים כתמי דיו בעט מבגדים: דיו על בסיס שמן.

לא יודע איך להוריד כתמי דיו בעט מהבגדים שלך? זה קל וכמה כתמים יורדים רק עם חומר ניקוי רגיל. גלה כיצד כאן.

עטים יכולים להיות בני לוויה טובים בעבודה או בבית - כשאנחנו צריכים לרשום משהו ולא מוצאים אחד בשום מקום, או כשהקטנים רוצים לשחק ציירים - אבל הם הופכים במהירות לאויבים של הבגדים שלנו כשהם מחליטים לעשות זאת. לצייר אותה בצורה לא אמנותית.

אבל יש פתרונות כיצד להוציא כתם עט מבגדים בין אם הדיו הוא כדורי או קבוע. פשוט עקוב אחר הטיפים שלנו כדי לדעת מה לעשות ואיך.

על החולצה של האב, על השמלה של האם או על כל הבגדים של הקטן שרוצה להיות צייר כשיגדל - ניתן להסיר בקלות כתמי דיו כל עוד הוא יודע להוציא דיו עט מבגדים שונים בדים. לא משנה באיזה פתרון אתה משתמש, עיין תמיד בתווית החלק תחילה ופעל לפי הוראות הכביסה המומלצות, במיוחד בחומרים עדינים.

איך להוריד דיו בעט מהבגדים: דיו על בסיס מים

לרוב העטים יש דיו על בסיס מים, מה שהופך את סוג הכתם הזה לקל יותר להסרה בכך שלא צריך לפנות למסיר כתמים מסחרי או פתרון חזק יותר אחר.

איך להוריד דיו בעט מהבגדים: דיו על בסיס מים
איך להוריד דיו בעט מהבגדים: דיו על בסיס מים.

אם אתה רק רוצה לדעת כיצד להסיר פס עט מהבגדים שלך, או כתם קטן, פשוט שים את הפריט לכביסה רגיל עם חומר ניקוי טוב כדי להסיר כתמים כגון Skip active clean. ולצמר ומשי בחרו ב- Skip Active Clean Diluted או Powder.

אם הכתם גדול ועמיד יותר, כדאי לבחור בטיפול מקדים.

  • השתמשו במטלית מיקרופייבר כדי לספוג עודפי דיו מהכתם ולחצו קלות על הכתם. אם הבד עדין, השתמשו בכותנה כדי לא לפגוע בסיבים.
  • השתמש במים פושרים או בנוזל כביסה כדי לטפל מראש בכתם והמתן מספר דקות. אחרת, אתה יכול לבחור להשרות את הכתם בחלב חם, מיץ לימון או חומץ לבן.
  • שטפו את הבגד בדרך כלל באמצעות חומר ניקוי נוזלי כגון Skip active spring fresh לאחר שהכתם הוסר בהצלחה. רק שימו לב להוראות הכביסה של הבגד לפני הכנסתו למכונה.

איך משיגים כתמי דיו בעט מבגדים: דיו על בסיס שמן

עטים קבועים משתמשים בדיו על בסיס שמן, אשר מקשים על הסרת הכתם, ולכן הוא דורש מוצרים חזקים יותר. בין אם הכתם הוא מהעט המשרדי הקלאסי שלך או מטוש הצביעה המשמש את הקטנטנים, יש דרכים להעלים אותו.

  • השתמש במטלית מיקרופייבר כדי להסיר כמה שיותר דיו מהבד.
  • השתמש באלכוהול אתילי או בסבון אנטיבקטריאלי כדי להסיר את הכתם. כאשר בוחרים בתמיסה אלכוהולית, דאגו לבצע את הטיפול המקדים בסביבה מאווררת ולעשות תחילה בדיקה מוסתרת מתחת לבגדים.
  • הכנס את הבגד למכונה מיד לכביסה רגילה.
  • הסרת הכתם בזמן שהצבע טרי היא אידיאלית, אז נסו לפעול בהקדם האפשרי.
  • אל תשפשפו את הכתם כדי שהדיו לא יתפשט, פשוט לחצו בעדינות על האזור המוכתם.