כיצד להסיר כתמים מבגדים לבנים?

אבל אל דאגה - המשך לקרוא לקבלת טיפים כיצד להסיר כתמים קשים מבגדים לבנים
בגדים לבנים מושכים בקלות כתמים וקשה לשמור עליהם בהירים, אבל אל דאגה - המשך לקרוא לקבלת טיפים כיצד להסיר כתמים קשים מבגדים לבנים.

בגדים לבנים מושכים בקלות כתמים וקשה לשמור עליהם בהירים, אבל אל דאגה - המשך לקרוא לקבלת טיפים כיצד להסיר כתמים קשים מבגדים לבנים.

אין דבר יותר נחמד מלהיכנס לבגדים טריים, חדשים ולבנים, כמו קנדורה מכובסת טרי, אבל עם הזמן כתמים ולבוש קבוע וכביסה יכולים להפוך אותם להרבה פחות אטרקטיביים. אם אתה צריך להסיר כתם מסוים, או סתם רוצה להבהיר את הלבנים שלך לאחר כביסה חוזרת ונשנית, תמצא את זה הרבה יותר קל ממה שציפית עם העצות הפשוטות אך היעילות הללו כיצד לכבס בגדים לבנים.

טיפול מקדים בכתמים עם חומר ניקוי איכותי כמו נוזל OMO הוא דרך פשוטה וקלה להסרת כתמים - חומרי ניקוי כמו זה נוצרו במיוחד כדי לעזור לנקות את הבגדים שלך ביעילות, בין אם במכונת כביסה ובין אם אתה מכבס ביד בדלי. אתה יכול גם לנסות להוסיף מרכך בד Comfort לכביסה שלך כדי להבטיח שהבגדים הלבנים שלך יישארו רכים במיוחד ומריחים נהדר.

כיצד להסיר כתמים מבגדים לבנים

כיצד להסיר כתמים מבגדים לבנים
כיצד להסיר כתמים מבגדים לבנים.

קל לטפל ולשטוף בדים לבנים מוכתמים או דהויים כאשר משתמשים במדריך שלב אחר שלב זה. לפני השימוש בכל מוצר או שיטה חדשה על הבגדים שלך, זכור לבדוק אותו במקום קטן ולא בולט תחילה, ולעקוב אחר ההוראות על התווית. כמו כן, עליך להקפיד לעיין בתווית הטיפול על הבגד שלך כדי לבדוק שבטוח לנסות להסיר כתמים בעצמך וכך שתדע באיזה סוג חומר אתה מתעסק.

1) כיצד למקד כתמים ולטפל מראש בבגדים לבנים

  • כללי: טפלו מראש בכל כתמים על ידי מריחת כמות קטנה של חומר ניקוי OMO Liquid ישירות על הכתם. אתה יכול גם להשרות פריט מוכתם בדלי מים קרירים וחומרי ניקוי כדי לעזור לשחרר את הכתם לפני שטיפתו.
  • משי וצמר: משי וצמר לבנים יכולים להיות מדהימים אם הם נראים רעננים וללא כתמים. נסה להשרות בחומר ניקוי עדין המיועד להסרת כתמים מחומרים עדינים ולעצב מחדש בגדי צמר כשהם רטובים. זכור לעקוב אחר עצות הטיפול של הבגדים שלך ולבקר בניקוי יבש אם אתה מודאג לגבי טיפול בבגדים עדינים בעצמך!

2) איך לכבס בגדים לבנים

  • נקה את המכונה שלך: זה לא טוב לנסות לרענן את הבגדים הלבנים שלך אם מכונת הכביסה שלך לא נוקתה לאחרונה, מכיוון שלכלוך וצבעים כלואים יכולים להוסיף לקהה של בדים לבנים. אם יש לך מכונה אוטומטית לחלוטין, הפעל את מכונת הכביסה הריקה שלך בטמפרטורה גבוהה, הוסיפו כוס חומץ לבן לתוף כדי להבטיח שהמכונה שלכם לא רק נקייה אלא גם נטולת חיידקים.
  • לכבס צבעים בנפרד: הדרך הטובה ביותר לכבס בגדים לבנים היא לכבס אותם בנפרד מהכהים או הצבעוניים. חשוב לשטוף רק חומרים לבנים יחד כדי למנוע שצבעים אחרים ידממו לתוך בד לבן. המשך לקרוא לטיפים על הסרת כתמי צבע למטה אם זה כבר מאוחר מדי!
  • כביסה עדינה ביד: ייתכן שתוכל להשתמש בהגדרת כביסה ידנית במכונה שלך כדי להסיר כתמים מבגדים עדינים, אך זכור להשתמש בחומר ניקוי מתאים ולפעול לפי עצות הטיפול לפריט הספציפי.

כיצד להסיר כתמי צבע מבגדים לבנים

בגדים לבנים יכולים לקבל כתמי צבע ממגע עם בגדים צבעוניים או כל מספר של כתמים. שימוש במוצר המבוסס על אקונומיקה למיקוד כתמי צבע יעיל עם בד לבן; נסה להשתמש באקונומיקת חמצן בניגוד להלבנת כלור שכן ניתן להשתמש בה בשילוב עם חומרי ניקוי. זה עשוי להיות רעיון טוב לנקות את המכונה שלך לאחר כביסה של בגדים מוכתמים בצבע כדי להבטיח שאריות יוסרו לפני הכביסה הבאה.

כיצד להסיר כתמי חלודה מבגדים לבנים

כתמי חלודה יכולים להיות קשים מכיוון שחלקיקי הברזל בכתם מגיבים גם עם אקונומיקה וגם בחום כדי להגביר את הסבירות לכתם קבוע. ברגע שאתה יודע זאת, קל להימנע מחומרי ניקוי עם יותר מדי אקונומיקה. השתמש במכונה שלך בסביבה חמה או קרירה כדי להסיר בהצלחה כתמי חלודה מבגדים לבנים.

כיצד להסיר כתמים צהובים מבגדים לבנים

כיצד להסיר כתמי חלודה מבגדים לבנים
כיצד להסיר כתמי חלודה מבגדים לבנים.

כתמים צהובים הם לעתים קרובות תוצאה של מוצרי גוף טבעיים כמו זיעה, בשילוב עם הכימיקלים שאנו משתמשים בהם כדי להילחם בהם כמו דאודורנט, ויכולים להטביע ולהצטבר עם הזמן כדי שזה נראה כאילו הבגדים הלבנים שלך נהרסים. אבל אל ייאוש - ישנם מוצרים ביתיים רבים שיכולים להסיר ביעילות כתמים צהובים.

אקונומיקה חמצן יכולה לחולל פלאים על כתמים צהובים. מוצרים אחרים שהוכחו כמאירים בגדים מצהיבים כוללים מיץ לימון או מלח. מלח נהדר מכיוון שניתן להשתמש בו לפני הכביסה כהשריה, או להוסיף אותו ישירות לכביסה.

הנה לך, הלבנים שלך יכולים להיות בהירים וללא כתמים כמו ביום שקנית אותם עם הטיפים האלה כיצד לכבס בגדים לבנים ולהסיר כתמים - נסה זאת בעצמך!

  • טפלו מראש בכתמים עם חומר ניקוי כביסה כמו חומר ניקוי נוזלי OMO.
  • הקפד להשתמש בחומר ניקוי עדין המיועד לכביסת בגדים עדינים כאשר אתה מנסה להסיר כתם ממשי או צמר.
  • עבור כתמים קשים על בגדים לבנים אתה יכול לנסות להשתמש באקונומיקה חמצן.
  • זכור לבדוק תחילה את כל מוצרי הניקוי על אזור קטן ונסתר של הבגד ופעל בקפידה על פי ההוראות על תווית המוצר.