סובלים מריח של כלב בבית? קרא כאן כיצד תוכל להסיר בקלות את ריח הכלב

טיפים להסרת ריח כלב בבית
טיפים להסרת ריח כלב בבית.

מה עושים עם ריחות רעים הקשורים לכלב בבית? קראו כאן 6 טיפים להסרת ריח כלב בצורה מהירה ויעילה.

קראו כאן 6 טיפים להסרת ריח כלב בצורה מהירה ויעילה
קראו כאן 6 טיפים להסרת ריח כלב בצורה מהירה ויעילה.

אוהבי כלבים רואים לעתים קרובות את חברם בעל הארבע רגליים כחברם הטוב ביותר. אבל מה עושים עם הריחות המגעילים שמתלווים לזה? אנו נותנים לך כמה טיפים להסרת ריח כלב בצורה מהירה ויעילה.

בחרו בצמח בית שידוע כמנטרל ריחות רעים כמו הדרה, הכלורופיטום או הארום.

6 טיפים להסרת ריח כלב בבית

  1. אוורר מדי יום. זה פשוט ויעיל מאוד. הקפד לאוורר באופן קבוע את האזורים שבהם הכלב שלך נמצא לעתים קרובות. בדרך זו אתה מונע את ריח הכלב המגעיל הזה.

  2. שטפו את הכלב מדי פעם. לכלב יש שכבת הגנה טבעית ושטיפה לעיתים קרובות מדי אינה טובה עבורו - תסמכו על כארבע פעמים בשנה. האם ההברשה עוזרת לריח החריף או שהוא מאוד מלוכלך? ואז הוא צריך כביסה נוספת. יבש אותו מיד לאחר מכן; במיוחד כלב רטוב מפיץ ריחות לא נעימים.

  3. פרחים הם תרופה טבעית לריח כלב. בגלל שהם מוציאים בושם טבעי, הם מנטרלים את ריח הכלב. לנרות ריחניים יש את אותה תוצאה. ישנם גם כמה צמחים הידועים כמסירים ריחות לא נעימים, כגון חדרה, כלורופיטום וארום.

  4. לנגב את הרצפה. יש לכם רצפה קשה כמו אריחים או למינציה? לאחר מכן עברו על זה עם מוצר בעל ריח טרי וקצת מים. הכלב שלך עבר תאונה? נקה אותו בהקדם האפשרי. ריח שתן מהכלב שלך יכול להיכנס למפרקים, אבל עם מוצר ניקוי טוב כמו Glorix All- Purpose Cleaner אתה יכול להסיר גם את זה. עדיף להשתמש בתכשיר ניקוי מיוחד לשטיח.

  5. נקה את הספה. זה מאוד נחמד לשבת על הספה עם הכלב שלך. לרוע המזל, הריח של הכלב שלכם חודר גם לריפוד. איך מוציאים את ריח הכלב הזה מהספה? לרוב ניתן לכבס את כיסויי הכריות פשוט במכונת הכביסה. נקו את הגב ואת משענות היד עם קרם ניקוי עדין. בדוק את זה תמיד קודם על חתיכה קטנה מהבד, כדי שאתה בטוח שהספה שלך תוכל לעמוד בזה. או לכו על מרענן ריח. אפשרי גם משהו יותר דרסטי: שימו את הספה בחוץ ליום אחד ותנו לאוויר הצח לרענן את הריפוד. אם הכלב שלכם מבלה זמן רב על הספה, שקול לשים שמיכה נוספת על הכריות (ולשטוף אותה באופן קבוע) – זה גם עוזר בנשירה!

  6. רכשו מטהר אוויר. מטהר אוויר מטהר את האוויר ויפחית את ריח הכלב בבית.

לא ניתן למנוע לחלוטין ריח של כלב בבית, אך אוורור טוב וניגב שוטף של הרצפה יעילים מאוד. צמחים ופרחים יכולים לנטרל את הריח השיורי. אל תשכחו להתמודד עם חברכם בעל הארבע רגליים בעצמכם: שטפו אותו מדי פעם ובעיקר ייבשו אותו במהירות. ואל תשאירו אותו על הספה!

מסכם

  • אוורר את הבית מדי יום.

  • ודא שהכלב שלך נשטף מדי פעם.

  • נקו את הבית והספה עם המוצרים הנכונים.