מגבות מטבח, מגלשות וספוגים נקיים ומחוטאים

לימון וג'ל כוח Cif מסירים את הכתמים הצהבהבים ממגבות מטבח ומגבות ידיים
מינונים שווים של אמוניה, לימון וג'ל כוח Cif מסירים את הכתמים הצהבהבים ממגבות מטבח ומגבות ידיים.

טריקים חיוניים למפות שולחן, ספוגים ומגבות מטבח שיחזיקו מעמד זמן רב יותר.

ארגון ותכנון הם חלקים חיוניים במטלות הבית אם אתה רוצה שהבית שלך ישמור עליך. היגיינה ומראה טוב הולכים יד ביד, אך לא תמיד ניתן לראות מה לא מחוטא היטב. ספוג המטבח הוא הדוגמה הטובה ביותר. הוא יכול לצבור מיליוני חיידקים והוא, ללא ספק, הפריט שראוי להכי הרבה טיפול במטבח המסודר שלכם. כדי לעזור לך, אנו משאירים את המתכונים הטובים ביותר. בוא נעשה את זה!

השארת אותו זמן רב מדי, השרייה או בשמש לא עוזרת לבד. שימוש רב בסבון אינו משפר את הניקיון. שימו לב למה שהיצרן אומר. סבון נוזלי מניב יותר ויעיל יותר בעת שטיפת מטליות ומגבות!

לשטוף מגבות מטבח:

מפות מטבח, מפות שולחן והפלייסמטים שעלינו לקבל מבקרים ולהגיש תה, קפה או אפילו ארוחות עלולים להוות מטרד אם הם מוכתמים. כמה טריקים מקלים על הסרת כתמים מבדים.

גלישה לכבס בגדים וסודה לשתייה:

כדור סבון אבקת סרף לבנדר וכדור סודה לשתייה מעורבב במים חמים מספיק כדי לכסות את הבד ולשפוך על הכתם ולהשרות למשך שעתיים. זה המתכון להצלחה. השאר תלוי במחזור הכביסה של מכונת הכביסה שלך.

ישנם כתמים גרועים יותר מאחרים שיש להסיר:

לשטוף מגבות מטבח
לשטוף מגבות מטבח.

כתמי שומן ברוטב עגבניות על מגבות מטבח ומגבות ידיים הם הקשים ביותר - ככל שהן מתייבשות זמן רב יותר על הבד, כך קשה יותר להסירו. מינונים שווים של אמוניה, לימון וג'ל כוח Cif מסירים את הכתמים הצהבהבים ממגבות מטבח ומגבות ידיים.

כתמי תה, קפה או קונסומה:

מפות שולחן ומפות בודדות אינן שונות. טושים מבד ותחתיות פשתן או כוסות יכולים להיות היעד של יין אדום או קונסומה. כתמי תה מוסרים בקלות רבה יותר עם חומץ לבן מעורבב עם אלכוהול. כתמי קפה נשטפים מיד במים רותחים; טיפ נוסף תוצרת בית הוא למרוח מיד קוביית קרח על הכתם עד שהוא נעלם לחלוטין. או להרטיב במים חמימים ולהניח כף סודה לשתייה על הכתם עד שהסודה לשתייה סופגת את הכתם ונכנסת לסיבים. אם יש צורך, תנו לו להיספג, הבחירה הטובה ביותר היא להשאיר אותו עם מים רותחים עם ביקרבונט. לאחר מכן שטפו ביד עם סבון לבן. בדוק טריקים אחרים כאן.

כדי לשטוף את ספוג המטבח שלך:

ספוג מלוכלך יכול לצבור מיליוני חיידקים; זה, ללא ספק, הפריט המלוכלך ביותר במטבח שלך. בזכותו אנו יכולים להצליב את כל כלי המטבח - מה שעלול לגרום להרעלת מזון (ראה דרכים נוספות להעלמת זיהום צולב כאן). ישנם ספוגים שיש להם יוני כסף, אשר הורגים חיידקים, אך את רובם צריך לשמר כדי להאריך את תוחלת חייהם. הדרך הנכונה להגדיל את תוחלת החיים שלך תלויה ב-3 העצות האלה שמסלקות לחלוטין חיידקים מספוגים בבית שלך. תבחר אחד:

  • הרתיחו מספיק מים כדי לשפוך את הספוג, הוסיפו 1 כף חומץ, הניחו את הספוג והמתינו 5 דקות;
  • שים ליטר מים במיכל, עם 2 כפות אקונומיקה והשאיר את הספוג ספוג במשך 10 דקות;
  • הרטיבו היטב את הספוג והניחו אותו ל-2 דקות במיקרוגל בטמפרטורה מקסימלית (שימו לב, שימו לב שאין שאריות מזון על הספוג וכל סתימות צמר פלדה - זה יכול ליצור ניצוצות. אנחנו לא רוצים תאונות) זהירות כי הספוג מתחמם מאוד עם הליך זה.

עם נהלים אלה, ספוג המטבח שלך יכול להחזיק מעמד עד שבוע!