בעיות נפוצות במכונת כביסה וכיצד לפתור אותן

להלן שתי בעיות נפוצות במכונת כביסה וכיצד לתקן אותן
להלן שתי בעיות נפוצות במכונת כביסה וכיצד לתקן אותן, כמו גם טיפים כיצד לשמור על מכונת הכביסה שלך במצב טוב.

בעיות במכונות כביסה יכולות לעצבן אותנו. מאמבטיות מכונת כביסה מסריחות לבגדים לא נקיים, המשך לקרוא כדי ללמוד כיצד לטפל במכונת הכביסה שלך.

בעונת הגשמים הרטובה ולעתים קרובות משאיר בוץ על הבגדים, מכונת כביסה תהיה המושיעה שלך. אם יש בעיה במכונת הכביסה, הכביסה תרגיש כבדה, היא אפילו עלולה להזיק לבגדים אם תכריחו אותה. להלן שתי בעיות נפוצות במכונת כביסה וכיצד לתקן אותן, כמו גם טיפים כיצד לשמור על מכונת הכביסה שלך במצב טוב.

מכונת הכביסה שלך עבדה קשה במיוחד, אך לעתים קרובות אנו שוכחים לנקות ולטפל בה! למרבה המזל, הרבה בעיות נפוצות במכונת כביסה ניתנות לפתרון בעזרת הכלים שיש לכם בבית, כך שתוכלו להחזיר את הכביסה נקייה ולהריח טוב בהקדם האפשרי.

מכונת הכביסה שלך לא שוטפת כמו שצריך

כאשר מכונת הכביסה שלך לא מנקה בגדים, הבעיה הנפוצה ביותר היא הניקוז, מה שמאפשר ללכלוך מהכביסה הקודמת להישאר באמבטיה. לכן יש לנקות את המסנן. אתה יכול לפתוח אותו מאחורי פאנל קטן בחזית המכונה.

  • הניחו תחילה מגבת על הרצפה, מכיוון שעלולים להיות מים מלוכלכים כלואים במסנן. לאחר מכן הברג את הצד התחתון של הפאנל, והסר את כל מה שסתום את המסנן: מטבעות, תכשיטים ורקמות משומשות שנמצאים לעתים קרובות.

  • ייתכנו גם שאריות טחב וסבון במגירה של מכונת הכביסה הגורמים לריח לא נעים. שפשפו את המגירות במים חמימים וסבון והשתמשו במברשת שיניים ישנה כדי להגיע לפינות שקשה להגיע אליהן.

  • אם יש עובש, נגב אותו תחילה עם מוצר מיוחד להורג טחב. שימוש במוצרי כביסה איכותיים עם ריח נהדר ישאיר גם את הכביסה שלך עם ריח רענן - לרינסו יש נוסחאות רבות שמתאימות לכל מכונות הכביסה.

  • ניתן גם להשתמש במטלית לחה חמה מרוססת בחומר ניקוי אנטי בקטריאלי לניקוי אטמי הגומי בדלתות ומסביב לאמבטיה של מכונת הכביסה – באזורים אלו עלול להתפתח עובש וללכלך את הבגדים שלכם, לכן היזהר מאוד.

כיצד אורח החיים שלך במהלך המגיפה השפיע על מגוון הכתמים המלוכלכים על הבגדים שלך?

בגדים שיוצאים ממכונת הכביסה מריחים טחב או לח

אם יש לכלוך או עובש כלואים בכל מקום במכונת הכביסה שלך, אז הריח יחלחל לתוך הבגדים שלך ויפגע בהם לאורך זמן. למידה כיצד להסיר ריח של מכונת הכביסה שלך תעזור לך להשיג כביסה איכותית.

מאמבטיות מכונת כביסה מסריחות לבגדים לא נקיים
מאמבטיות מכונת כביסה מסריחות לבגדים לא נקיים, המשך לקרוא כדי ללמוד כיצד לטפל במכונת הכביסה שלך.

אתה יכול לנקות את הלכלוך מתוף מכונת הכביסה על ידי שפיכת 500 מ"ל חומץ לבן - כן, התמיסה שאתה תמיד שומר במטבח שלך - לתוך גיגית ריקה ושטיפתו במים חמים. החומץ יסיר כל שכבת לכלוך ויעזור להסיר נבגי עובש וריחות מתמשכים מהצנצנת.

איך לשמור על מכונת הכביסה במצב טוב?

עכשיו אתה יכול לפתור בעיות נפוצות המתרחשות עם מכונות כביסה. אולי בשלב זה אתה חושב "האם לא כדאי לי למנוע בעיות להתעורר בעתיד? במה אשתמש כדי לנקות את מכונת הכביסה שלי באופן קבוע, ואיך אני שומרת עליה במצב טוב?"

למרבה המזל אינך זקוק למוצרים מיוחדים כדי לנקות את מכונת הכביסה שלך באופן קבוע. אלא אם כן יש טחב ושכבת לכלוך, אז שימוש בשטיפת מים חמים במכונת כביסה ריקה כל שבועיים יכול לשמור את זה יפה ורענן. הוסיפו לזה קרצוף קבוע של המגירות ומכונת הכביסה שלכם תהיה נקייה כל הזמן.

יש כמה דברים פשוטים שאתה יכול לעשות כדי למנוע בעיות במכונת הכביסה שלך. כדי לשמור על ניקיון המגירה, הקפידו לא להשתמש ביותר מדי אבקת חומר ניקוי או מרכך כביסה, שכן מוצרים בלתי שמישים יצטברו במכונה. רוב בקבוקי חומרי הניקוי מספקים המלצת מינון על הפקק.

כדי לשמור על הפילטר נקי, כדאי לבדוק את כל כיסי הבגדים לפני הכנסתם למכונה. מסננים בדרך כלל לא נסתמים אלא אם כן משהו באמת נסתם!

ובכן זהו - קל לא? עם כמה הוראות קלות, דאגות כביסה ומכונת כביסה גמורים חלקית נעלמו - ואם תעקבו אחר עצות הטיפול שלנו, לא תצטרכו לנקות את המכונה בפירוט יותר.