טיפים לשטיפת כלים וסבון הכלים הטוב ביותר

בנוסף לשימוש בסבון כלים טוב בעת שטיפת הכלים
בנוסף לשימוש בסבון כלים טוב בעת שטיפת הכלים, יש כמה עצות מעשיות לשמירה על מראה הכלים, הכלים והסכו"ם כמו חדשים.

יש לשטוף מיד כלי בישול וכלים מלוכלכים לאחר האכילה. מאמר זה מספק טריקים לשטיפת כלים ובחירת סבון הכלים הטוב ביותר.

כלים מלאים ומלוכלכים הם שתי השלכות לאחר האכילה. מחניקה לא יכולה להיות תירוץ לתת לכלים מלוכלכים להיערם לאורך זמן. יש לשטוף סכו"ם מיד לאחר השימוש. אל תחכו שהשמן והרוטב יתייבשו מלמעלה. הכר את המוצרים והדרכים היעילות לשטוף כלים. הנה כמה טיפים על שטיפת סכו"ם וכלי מטבח כדי לשמור אותם מבריקים ותמיד ייראו כמו חדשים!

מאמר זה מספק טריקים לשטיפת כלים ובחירת סבון הכלים הטוב ביותר
מאמר זה מספק טריקים לשטיפת כלים ובחירת סבון הכלים הטוב ביותר.

קצר את זמן שטיפת הכלים עם סבון כלים נכון! מותגים מהימנים כמו Sunlight מציעים מגוון מוצרים בהתאמה אישית, מזנים אנטיבקטריאליים ועד זנים עמידים לריחות.

בחירת סבון כלים נכון

ישנם סוגים ומותגים רבים של סבון כלים בשוק. כדי למנוע שהמוצרים שאתם קונים יתבזבזו כי אתם לא באמת צריכים אותם ורק ייערמו בארונות המטבח, קחו בחשבון היטב בבחירת סבון כלים. המפתח הוא לחפש סבון כלים שלא רק יעיל בניקוי כלי מטבח, אלא גם עדין לידיים, כמו Sunlight Clean & Soft. בחרו בסבון כלים שנוסח להסרת כתמי שומן על כלים מלוכלכים ומכיל שמן הדרים או בוטנים שיכולים לשמור על הידיים חלקות ולא יבשות.

דרך קלה לגרום לכלים מלוכלכים לנצנץ

האם שגרת הניקיון שלך השתנתה במהלך המגיפה?

בנוסף לשימוש בסבון כלים טוב בעת שטיפת הכלים, יש כמה עצות מעשיות לשמירה על מראה הכלים, הכלים והסכו"ם כמו חדשים. הטיפים הבאים לא רק פשוטים, אלא גם משתמשים במוצרים שתוכלו למצוא בקלות בבית.

  • לכתמים עקשניים על כלי בישול, השתמשו בחומר כביסה קצת יותר חריף. חלופה נוספת היא למרוח תערובת של אבקת סודה לשתייה ומים על הכתם על מחבת, מחבת או כלי בישול מזכוכית עמיד בחום. אל תשכח לבדוק את זה קודם בקטע קטן כדי לראות אם יש תגובה שלילית. תן לעמוד במשך 30 דקות, ולאחר מכן לשטוף כרגיל. תהליך זה עוזר לרכך את הכתם, ומקל על הסרתו.

  • בעת שטיפת כלי זכוכית, שאריות סבון עלולות לגרום לכתמי אבנית לבנים ולהפוך את המשטח לעכור. כדי להבטיח שהסבון שנותר יוסר לחלוטין, שטפו אותו תחילה בחומץ ולאחר מכן שטיפה במים.

  • אם לכוס שלך יש כתמי תה או קפה על השפתיים או התחתון, השתמש בפריזת לימון כדי לקרצף את האזור המוכתם לפני הכביסה כרגיל. הכוח של חומצת לימון בלימונים יכול להסיר כתמים בקלות.

  • סבון כלים המכיל הדרים או שמן בוטנים עדין על הידיים

  • השתמש בלימון כדי לקרצף כתמי תה וקפה עקשניים לפני שאתה שוטף אותם