כיצד להסיר את ריח הסיגריות מהבגדים ומהבית

כיצד להסיר ריח סיגריות מבגדים
כיצד להסיר ריח סיגריות מבגדים.

גלה כיצד להסיר את ריח הסיגריות מהבגדים שלך עם גוגל. ואיך להיפטר מריח הטבק בבית ולטהר את הסביבה!

עצות חשובות

  • אם אתם מעשנים בבית, העדיפו את המרפסת או פתחו את החלונות.
  • לשפוך ולשטוף באופן קבוע מאפרות.
  • אם הווילונות וכיסויי הספות שלכם ניתנים לכביסה במכונה, בחרו בחומר ניקוי ריחני כמו Surf. אשר תמיד את ההמלצות על התווית.

אם אתם נוהגים לפקוד סביבות מעושנות, אתם יודעים שריח הסיגריות מתפשט בכל החדרים, וגרוע מכך, הוא נכנס לבגדים שלכם. הדבר הטוב ביותר, כידוע, הוא להימנע מעישון בתוך הבית.

מכיוון שהוצאת ריח הסיגריות מהבגדים ומהבית שלך עשויה להיראות קשה יותר במקרים מסוימים מאשר לוותר על עישון, עקוב אחר הטיפים הבאים כדי להעלים ריחות סיגריות ולחדש את סביבות העישון.

לפני השימוש במוצר להסרת ריח הסיגריות, טריק טוב הוא למקם מיכלים עם סודה לשתייה או חומץ לבן במקומות אסטרטגיים בבית. מספר שעות מספיקות למוצרים תוצרת בית אלו כדי לספוג ריחות רעים.

כיצד להעלים ריח סיגריות ועשן בבית

  1. פתחו את החלונות ותנו לאוויר לזרום – ככל שתפתחו יותר חלונות כך ייטב. שמור אותם פתוחים לשלבים הבאים כדי להיפטר לחלוטין מריח הטבק.
  2. בדוק אם יש מאפרות שנשכחו. שפכו אותו החוצה ושטפו אותו עם חומר ניקוי.
  3. הניחו בקבוקונים של חומץ לבן או סודה לשתייה בביתכם - טיפ פשוט עם אפקטים מרשימים. השאר אותם למשך שעה או שעתיים והשתמש בטכניקה זו בכל פעם שאתה צריך.
  4. שטיחים ושטיחים סופגים ריחות בקלות. כדי להסיר את ריח הסיגריות, יש למרוח סודה לשתייה, להמתין מספר דקות ולשאוף. תחילה בדוק את הפתרון הזה על שטח קטן של השטיח שלך.
  5. סיים עם מוצר כדי להסיר את הריח של סיגריה ספציפית או נר ריחני.

כיצד להסיר ריח סיגריות מבגדים

הבגדים שלך והטקסטיל לבית שלך מומחים בספיגת ריחות. כדי לשמור על ארון הבגדים ופריטים אחרים נקיים מריח הטבק, עדיף לעקוב אחר הטיפים שלנו.

הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא: שטפו מיד את החלקים שנחשפו לעשן.

חלקי לבוש

מה מוציא את ריח הסיגריות? כן, הבנתם: לכבס בגדים במכונה. כדי להוציא את ריח הסיגריות מהבגדים שלך, אנחנו אוהבים את הריח הרענן והעמיד לאורך זמן של פריחת הזהב של Surf. אל תשאירו את הפריטים בסל הכביסה זמן רב מדי, שכן הדבר יגרום לעשן להמשיך לחדור לסיבי הבד. כך גם לגבי טקסטיל הבית שלך, החל מווילונות, ריפודים ומפות שולחן.

ספות בד

גלה כיצד להסיר את ריח הסיגריות מהבגדים שלך עם גוגל
גלה כיצד להסיר את ריח הסיגריות מהבגדים שלך עם גוגל.

אם לספה שלכם יש כיסוי נשלף, יתכן ואפשר לכבס במכונה - בדקו את המלצות התווית. אם לא, יש לרסס את הריפוד עם מטהר אוויר מסחרי ולתת לו להתייבש. אל תגזימו - אסור שהספה תירטב או תירטב! אתה יכול להשתמש בטריק הסודה לשתייה כדי להעלים ריחות סיגריות מהספה - השאר אותו למשך הלילה כדי לספוג ריחות.

ספות עור

נגבו עם מטלית ספוגה בתמיסה מדוללת של מים וחומץ לבן ותנו לו להתייבש באופן טבעי. זכרו לבדוק תחילה באזור נסתר של הספה.

וילונות בד ותריסים

אם הווילונות ניתנים לכביסה במכונה זו הדרך הטובה ביותר להעלים ריחות רעים. בחר את המחזור המומלץ על התווית. אם לא, נסה מטהר אוויר או מוצר אחר כדי להסיר את ריח הסיגריות.

לתת לאוויר לזרום, שימוש בנר ריחני מדי פעם והימנעות מעישון בתוך הבית הם הכללים הבסיסיים להסרת ריח הסיגריות מהסביבה. בנוסף להיותו טוב לבריאותכם, הוא עוזר לשמר את הבית, הימנעות מכתמים צהבהבים על הקירות והתקרות, הנגרמים מעשן סיגריות.