כיצד להסיר כתמי זיעה מבגדים

למד כיצד להסיר כתמי זיעה מבגדים ולהיפטר מריח הזיעה על בגדים מוכתמים
למד כיצד להסיר כתמי זיעה מבגדים ולהיפטר מריח הזיעה על בגדים מוכתמים.

כתמי זיעה על החולצה החדשה שלך? אל תתייאשו! מדריך זה של גוגל מסביר כיצד להסיר כתמי זיעה מבגדים.

הזעה היא תהליך טבעי, אבל אין דבר יותר לא נעים מריח וכתמי זיעה בארון שלך.

אם אי פעם התקשיתם להיפטר מהכתמים הללו ותהיתם איך הכי טוב להוריד כתמי זיעה מהבגדים שלכם, יש לנו את התשובה בשבילכם. עם המוצרים והטיפול הנכונים, הסרת כתמי זיעה והסרת ריח הזעה לא נעים זה יכול להיות אתגר להתגבר עליו.

למד כיצד להסיר כתמי זיעה מבגדים ולהיפטר מריח הזיעה על בגדים מוכתמים. כמו? שימוש בחומר ניקוי טרי ועוצמתי על כתמים כגון Skip active clean. במידת האפשר, פרשו את הבגדים שלכם בחוץ ותנו להם להתייבש באופן טבעי לפני שתניחו אותם.

הסרת כתמי זיעה מבגדים: מה לעשות קודם

לא משנה באיזה מוצר תבחרו להסרת כתמי זיעה, חשוב לבדוק את התווית ולוודא שאתם מיישמים אותה בצורה בטוחה ויעילה. בדוק אזור קטן ונסתר של הבד כדי להיות בטוח. כמו כן, זכרו לקרוא את המלצות הכביסה על התווית של הבגד בו אתם הולכים לטפל.

כיצד להסיר כתמי זיעה מבגדים וריחות נלווים

בחירת חומר הניקוי הנכון היא מכרעת להסרה יעילה של כתמי זיעה מבגדים. האינטראקציה של מלחי ההזעה הטבעיים עם הכימיקלים בדאודורנטים היא אחת הסיבות לכך שכתמי זיעה כל כך קשים להסרה.

כיצד להסיר כתמי זיעה צהבהבים מבגדים לבנים
כיצד להסיר כתמי זיעה צהבהבים מבגדים לבנים.

האם מחזור הכביסה שלך לא מספיק כדי להסיר כתמי זיעה מהבגדים שלך? טפל מראש עם חומר ניקוי נוזלי - נסה משהו כמו Skip Active Clean, שתוכנן במיוחד עבור מקרים אלה. יש למרוח חומר ניקוי ישירות על הכתם ולתת לו לעבוד על סיבי הבד במשך 5-10 דקות לפני הכביסה והשטיפה. חזור במידת הצורך.

כיצד להסיר כתמי זיעה צהבהבים מבגדים לבנים

כאשר הבגדים לבנים, ניתן להשתמש במעט מי חמצן כדי להסיר כתמי זיעה. זכור ללבוש כפפות, הגן על העיניים והבד מפני התזות בעת טיפול בכימיקלים, ופעל לפי הוראות האריזה, בדוק תחילה על אזור קטן ומוסתר של בגדים.

  1. להסרת כתמי זיעה במי חמצן יש להשרות את הכתם בתמיסת מים ומי חמצן בחלקים שווים למשך חצי שעה - התאימו כמויות אלו לפי הוראות המוצר.
  2. שטפו במים והניחו לו להתייבש באופן טבעי.
  3. אם הכתם נמשך, חזור על הטיפול.

הסרת כתמי זיעה יכולה להיות קלה אם אתה יודע איך לטפל בהם ואתה מתמיד! שמרו על הבגדים שלכם תמיד טריים וללא דופי מבלי לבזבז זמן, והטמיעו את הטריקים הללו עבור סוגי בדים שונים. ואם גם אתם צריכים לדעת להעלים את ריח הזיעה מהבגדים שלכם, תוכלו לקרוא את המאמר הזה.

לטיפים נוספים להסרת כתמים, למד כיצד להסיר כתם קרם הגנה בסרטון זה:

  • שטפו בגדים מיוזעים כמה שיותר מהר, כדי לא לתת לזיעה לחדור לסיבי הבד.
  • יש לשטוף את הפריטים במים מיד לפני הכנסתם למכונת הכביסה.
  • בחרו בבדים טבעיים ונושמים על פני בגדים סינתטיים, השומרים זיעה ביתר קלות.